Kérdése van?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Tervezzük, hogy pénzt keresünk a DNM és a kémiai reagensek reklámozásával.

A költségvetésünkben szereplő pénzeszközök beérkezésével még jobbak leszünk. Tervezzük, hogy létrehozzuk:
- Anyagok kémiai és farmakológiai vizsgálatai.
- A laboratóriumi berendezések áttekintése.
- video-utasítások az anyagok szintéziséhez.
- reagensvizsgálati szolgáltatás (reagensek beszerzésével és vizsgálatával fogunk foglalkozni).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Jó látni, hogy legalább van egy terved. A legtöbb ilyen fórum csak azért létezik, hogy később finanszírozás nélkül eltűnjön. Különösen tetszik a reagensek tesztelésének ötlete. A legtöbb ember nem tud spektrométert venni, és el sem tudja képzelni, hogy a mintáit egy nyilvános laboratóriumba küldje. Úgy értem, mi van, ha kiderül, hogy drogok, igaz?
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
ha el akarom küldeni a cuccomat CW megtudom % tisztaság és egyéb info
im keres egy laboratóriumot, amely a coc, china white, crystal meth vagy bármi hasonlót vizsgál, kérem küldjön infót és utasításokat, és tudok vele kommunikálni a minta elküldése előtt.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
hello uram...

néha nem találja a témákat vagy hatalmas módszereket közzétett, amikor például adjon be: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO to GBL, stb.

7gSGBVbFcH
Köszönöm.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
van egy olyan korlát, hogy a címke minimum 4 betűből álljon.

vissza kell mennie a fórumra, majd újra meg kell próbálnia. rendben kell lennie, van egy időkeret, miközben beírja a választ vagy létrehoz egy szál a kapcsolat visszaállítja magát meg kell másolni az üzenetet és refresf majd beillesztés és post újra. Kérdeztem erről, de azt hiszem, xenforo fogja javítani valamilyen következő frissítés a php repo.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
csak add hozzá, amit akarsz a kulcsszóból, mint például 5meo szintézis, 5meo hatások, 5meo eladó vagy valami ilyesmi.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Mindig azt hiszem, hogy csökkenteni fogja az eredményeimet, mivel tospecific és vagy elgépelt stb... nem stressz kezeli fogom feltételezem, köszönöm!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mindenképpen kellene szúrópróbaszerű reagenseket készíteniük. A kénsav és a formaldehid a Marquis-t, a korálhidrát és a jód a meltzer's-t készíti. Sok közülük egyszerű. Ezek 15-20 $ / 10 ml-es cseppentőért mennek. Ez 14,50-19,50 dollár nyereség. Elveszek egy Merke/Marquis-t a kezedből. Alternatívaként 8 darabot dobhatsz egy 4 dolláros szerelékes dobozba lakmuszpapírral és néhány dimple wellnel, és máris 150 dolláros készletet kapsz.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Gondjaim vannak a szállítók üzeneteinek visszafejtésével. Fizettem a termékekért, de az eladó PGP-üzeneteinek dekódolására van szükségem ahhoz, hogy megkapjam a cuccaimat.

A Kleopatra-t használom.
Megvan az eladó PGP nyilvános kulcsának blokkja.
Megvan a termék PGP üzenete

Tudom, hogy valahogy létrehozhatok egy kulcsot az eladó PGP nyilvános kulcsblokkjával, majd a kulcsot felhasználhatom a termék PGP-üzenetének visszafejtésére. SEGÍTSÉG!!!
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Használja a gpg4win-t. Szerintem ez a legegyszerűbb.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Támogatom a témán kívüli megbeszélésekre szolgáló fórum gondolatát. Ma jól jött volna egy hely, ahol ki tudtam volna adni magamból néhány dolgot, és a téma nem volt olyan, amit a közösségi médiámban közzétehettem volna. Nem a kémiával, hanem a kábítószerrel volt kapcsolatos. Ma 2 ember jött el hozzám, hogy eladjon nekem valamit. Randiztak, most a férfi családon belüli erőszakkal vádolták és bokaperec van rajta. Ellenségesen viselkedett a helyzettel kapcsolatban, és nekem kellett kényszerítenem, hogy távozzon. Általában egy barátom.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Létrehozhat egy csoportot. Vagy blogolhat a saját profiljában. Vagy javasolhat egy olyan megoldást, amely mindenkinek megfelel
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Oké, köszönöm, arra gondoltam, hogy támogatónak kell lennem ahhoz, hogy csoportot indíthassak. Hamarosan mindenképpen azzá kívánok válni. Még nem vizsgáltam meg alaposan az oldal minden aspektusát. Köszönöm a tippeket. Ami a mindenkinek megfelelő megoldást illeti, én a következőkre gondoltam. A kaptár volt "a kanapé A Shroomery van "off topic vita" Talán egy hely neve, amely a helyi bár vagy lógni Jessie és társai a tv show. Egy hely a nem drogkémiai dolgoknak.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Bármelyik meglévő csoporthoz csatlakozhat.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Amikor megpróbálok egy csoportot létrehozni, azt írja: "Hoppá, Ön nem jogosult az oldal megtekintésére vagy a művelet elvégzésére". Az oldal, amit remélem, hogy a Kémia 101, dolgok, amiket meg kellett volna tanulnod a kémia órán
GWOqr4U6xH
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
tropane u egy mod és tanár az új csoport gratulálok, ha igen, és egyébként legközelebb, ha valaki jön a házadba, ahol u alszik, és cselekszik egy foll megragad egy doboz csupasz mase és adj nekik egy szép lövés és hamarosan mindenki tudni fogja, ne zavarja tropane akarok csatlakozni ehhez a csoporthoz, és tanulni
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Én vagyok a rendszergazda, és remélem, hogy tudok segítséget toborozni. Látom egy ilyen csoport hasznosságát és szükségességét, bár reménytelenül alulképzett vagyok a feladatra. ebben a pillanatban az emberek éppen egy erős vegyszert akarnak egy másik erős vegyszerrel összekeverni egy befőttesüvegben a pultjukon. Még nem is gondolkodtak azon, hogy mi fog történni ezután. Lehet, hogy felforr, és megmérgezi a család kutyáját, vagy tüzet gyújt, vagy megvakítja őket. Vannak emberek és hozzászólások ezen az oldalon, akik a keresésük során (bármit is keresnek) elfelejtették a logikát, és egy "baszd meg és derítsd ki" megközelítést alkalmaznak valamivel kapcsolatban, ami véget vethet a szabadságuknak vagy az életüknek. Ha szerencséjük van, egyáltalán nem történik semmi. Nem követték eléggé a receptet. Rossz sorrendben adták hozzá a reaktánsokat. Talán azért nem működő receptet választottak, mert sokkal egyszerűbb volt, mint egy olyan, amelyik működne, vagy mert valakinek hiányos volt az emlékezete valamiről, amit mondtak neki vagy amit látott. Egy olyan személy, aki pokolian elszánt a kábítószer-előállításra anélkül, hogy előbb megértené az alapvető kémiai mechanikát, komoly veszélyt jelent, amit el lehet kerülni.
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Szabad-e közvetíteni az rc-gyártókat akkor is, ha nem szponzorok?

Szeretem ezt a fórumot, de még mindig eléggé kezdő vagyok a szintézisben, ezért szeretném felajánlani rc-értékesítők közvetítését, mert rendkívül jól ismerem az rc-szcénát, és így vissza tudnék téríteni egy részt.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mit ért közvetítés alatt?
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Valaki keres valamit, és én megadom neki a meglévő szolgáltatókat, akiknek hírneve van arra, amit keres, ha van ilyen. (Nincs extra költség, csak egy link vagy egy eladó neve)
 
Top