Cannabidiol (CBD) izomerizációja pszichoaktív kannabinoidokká

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Tudna valaki kérlek küldjön néhány egyszerű lépést megpróbáltam kivonatolni desztillált vízzel és fecskendővel, de amikor alkoholt adtam az olajhoz, lila lett?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
A lilává válás azt jelenti, hogy a termék magas százalékban tartalmaz CBD-t, és hogy az etanolos oldat lúgos anyagokkal van keverve.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Miért nem próbálja ki a citromsav izomerizációs módszert, amelyet ezen a fórumon közzétettem, ez a reagens világszerte könnyen elérhető.
Ha valamivel nagyobb léptékű vagy ipari méretű előállításra van szüksége, akkor vegye fel velem a kapcsolatot, és díj ellenében segíthetek a tervezésben, de ehhez speciális reagensek szükségesek.
Bármilyen más kérdéssel kapcsolatban üzenetet hagyhat, és ingyenesen segítek Önnek.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Az NPS esetében gond nélkül használhatok naftát?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
A naftát nem pontosan ugyanaz a régióról régióra, tesztelni kell, ez az oldószer maradék nélkül elpárolog, és könnyen feloldja a THC-t, akkor rendben van.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Oké, köszönöm, ez a szundi, amit DMT extrakciókhoz használok, és ebből tudom, hogy maradék nélkül szárad, de nem vagyok biztos a THC oldhatóságában. Bár a DCM-et ki tudnám desztillálni néhány festékeltávolítóból, így lehet, hogy először ezt tenném, és aztán összehasonlítanám a szappannal. Vagy először kipróbálhatom a szappannal, hogy lássam, feloldja-e a THC-t, és ha nem, akkor legyen kéznél DCM. Id inkább használja nap, ha lehetséges, mivel ez olcsó és hozzáférhető, tudom frissíteni, ha megpróbálom ezt, és hagyja, hogy mindenki tudja, hogyan alakul ki összehasonlítva .
Amikor az NPS újrahasznosításáról beszélsz, úgy érted, hogy desztilláción keresztül ? ha igen, hogyan ajánlanád, hogy a terméket a forrásban lévő lombikból kiszedd?
köszönöm!!! Nagyon várom már, hogy kipróbáljam!!!
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Én inkább az alacsony forráspontú oldószereket használom, ha nem akarja újrahasznosítani csak vízfürdőben az oldatot közvetlenül a szabadtéri párologtatásban, akkor vissza kell nyernie az oldószert, majd csak desztilláció, ha otthoni laboratórium, akkor öntse ki az oldatot egy lapos aljú tartályba, amikor egy kis mennyiségű oldószer marad, vízfürdő és elpárologtatja az oldószert, ha nagy mennyiséget készít, akkor privát üzenetet küldhet nekem
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Életképes-e az izopropil-alkohol, melyek a legjobb oldószerek az etanolon kívül?
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
El kell hagynom a Stiringet, amikor hozzáadom
Bikarbóna és víz és mennyi ideig kell hagynom semlegesíteni
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Az izopropil-alkoholnak jónak kell lennie, de meg kell győződnie arról, hogy a termékben nem marad izopropil-alkohol. Ritkán próbálok etanolt használni oldószerként, nem ismerem ezt a megközelítést

Kavargatni kell, a reakció gáznemű lesz a sav jelenlétében, a semlegesítés nagyon gyors, és nem kell sokáig várnia
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Biztonságos-e a sav kiforralása, a videón jól néz ki, vannak-e bi termékeik a következőkhöz
Rom, és ez hatással van az izomerizációra?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Anélkül, hogy megpróbálná kiforralni a savat, abszolút használhat bázist, majd NP-vel extrahálhatja, moshatja, száríthatja és elpárologtathatja az oldószert, hogy THC-t kapjon, ami nagyon egyszerűen elvégezhető, csak próbálja ki, hogy
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
A hexán életképes, mi a legbiztonságosabb lehetőség tetszik etanol ol úgy tűnik, biztonságos és nincs toxicitása, így tudod, bármilyen útvonalat csak etanollal
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Hexán hígítanám etanollal és thc-vel, hogy extra biztos legyen, hogy az összes kiforrt, tudod, hogy bármilyen weboldal videókkal ez elég gyakori dolog ott sok szabadalom és receptek o google, de nem találok d bármilyen etanollal vagy hexánnal, tudod, hogyan kell tisztítani thc és újra izomer cbd volt néhány betekintést, de a reagensek mérgezőek
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
A videó láttam nem itt többé biztonságos-e kiforralni az ecetsavat, hamarosan kapok np hexánt, mielőtt ezt megtenném, szeretnék még néhány kutatást a toxicitásról, mielőtt ezt megtenném, milyen hőmérsékleten kell elpárologtatni.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Elméletileg biztonságos a dohányzás, valójában nem tudom, milyen melléktermékek keletkeznek az oldószer felforralásakor, talán acetát vagy acetiltermékek
Ha van elég időnk, hagyhatjuk az oldatot elpárologni, amíg csak a paszta THC és egy kis mennyiségű folyadék marad, majd hexánnal extraháljuk, a szerves fázist nátrium-hidrogénkarbonát oldattal mossuk, a szerves fázist desztillált vízzel mossuk, a szerves fázist vízmentes nátrium-szulfáttal szárítjuk, és az oldószert elpárologtatjuk, hogy THC-t kapjunk.
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Megértem, hogy így nincs nem poláris ,hexán még próbálok e folyadékot készíteni, hogy mi legyen a termék szaga és íze, és vannak módszereik a negatív melléktermékek tesztelésére, az acetát veszélyes valin vagy dohányzás annak nem vitamin e acetát mi tenné ezt a terméket veszélyessé?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
A tökéleteshez használható HCl aq. oldat.
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Én ömlesztett CBD-t használok, és nem hiszem, hogy téliesítették volna. Amikor szódabikarbónát adok a sav semlegesítéséhez, úgy néz ki, mintha az összes zsír és lipid összeomlana, ami egy nagyon könnyű és szilárd réteget hoz létre az alján, és sok feketés folyadékot hagy a tetején. Az elejétől fogva izopropilalkoholban oldottam fel, így most a fekete folyadékot egy nagy tányérban tartom, hogy az alkohol elpárologjon.
 
Top