Question Használ még valaki diff alkalmazásokat/anyagokat az online gyógyszerbeszerzéshez?

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Kérdés egy barát ofc! :)

Én már egy ideje nem vagyok benne.. régebben vásároltam kis mennyiségű met, koksz, heroin, metadon, zenes és más synth opis a piacokon, de nem viccelek, mi a fene történt? alig van még egy rendes piac, és csak XMR van, ami elég bosszantó. ez nagyon rosszul esik, és nem tudom elképzelni, hogy a normálisok tényleg használják a TOR-t vagy a piacokat drogokra.. mivel az összes csalás óta nehéz a normálisoknak, hogy ffiguree ki XMR stb.

Tényleg áttértek a teleegramra?
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Tudom, hogy az én régiómban egyelőre csak a távirat és a wa működik, lol
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
csak távirat? melyik országban él?
 
  • Like
Reactions: vis

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
26
Reaction score
38
Points
18
Deals
53
Küldjön nekem dm srácok
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Úgy hallottam, hogy jelenleg a wickr az #1 hely, de ha nem akarod, hogy átverjenek, akkor nagyjából ez az egyetlen hely.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Amennyire tudom, a wickr csak egy hírvivő, amely szintén amerikai joghatóság alá tartozik
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Igen, ez alapvetően olyan, mint a távirat. Könnyű átverni. Könnyű csak egy csomó fiókot nyitni, és egy csomó hamis ajánlást adni magadnak. Piackutatást végeztem, és az információk szűkösek, de ha a szolgáltatási típusokat összevonjuk, a közösségi média és a privát üzenetküldő szolgáltatások a 2 legnagyobb bevételt hozó drogpiac az USA-ban.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Azt hiszem, a Wickr most már akár az Amazon tulajdonában is lehet. Kétlem, hogy biztonságos lenne.
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Úgy tűnik, hogy ez soknak tűnik, amit tudok. Ha csak néhány órát tudsz a kutatásba fektetni, akkor azonban le fogod tudni. (Tudja valaki, hogy megvan-e a darknet bibliája a bb-n? Ha igen, tudnátok linkelni?) Én is szívesen segítek. Küzdesz az xmr megszerzésével? Megtalálod a neked való drogot? Tudasd velem ember.

Azt is tudom, hogy a telegramnak vannak eladói, de az a hely annyira átverős tud lenni, hogy nincs igazi módja annak, hogy megvizsgálja az eladót.
 
  • Like
Reactions: vis

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Gondjaim vannak az XMR-nek leadott készpénzzel! Mindenhol, ahol megnézem, hét teljes napot vesz igénybe a "visszatartások" miatt, és egy kicsit zavarban vagyok azzal kapcsolatban is, hogy hogyan lehet bitcoint vásárolni, majd azt XMR-re váltani. Próbálok a lehető legbiztonságosabb lenni, van valami javaslat, hogy hol lehet bitcoint vásárolni, majd XMR-re váltani? Remélhetőleg jobb várakozási idővel?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Oké, elmondhatom, mivel foglalkozom. Veszek egy érmét alacsony tranzakciós díjakkal bármelyik tőzsdéről (litecoin az amit mostanában használok) ha van egy számlád a coinbase-nél vagy bárhol ott nem szabad tartani (tapasztalatom szerint) akkor elküldöm a cake walletre és ott átváltom xmr-re. Vagy használd a Haveno-t (i havent ezt használtam, de jó dolgokat hallottam. Tedd meg a kellő gondossággal) Ez segít?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Ha már egy ideig körülnézett, fel fogja venni a vörös zászlókat, amelyek a csalók 95%-ának ottani halálos árulkodó jelek. Olyan egyszerű dolgok, mint például, hogy az eladó először üzenetet küldött neked, ne nyúlj hozzá. Bárki, aki megpróbál sürgetni téged azzal, hogy kitalál valami indokot, hogy miért kell MOST fizetned, az átverés. A pokolba is, ha hajlandóak a tényleges tranzakciót telegramon keresztül lebonyolítani, az szinte garantáltan átverés. Ez egy módja annak, hogy megtalálja az eladókat, és nézze meg a véleményeket és frissítéseket kapjon, de az üzletet egy másik platformra viszi, mint a munkamenet. Nem próbálok senkit sem arrafelé nyomni, csak gondoltam, hogy megosztom, mert sokat segített nekem, különösen a nehezebben fellelhető drogokkal kapcsolatban.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Vannak olyan csoportok, amelyekben legális szállítók találhatók? Ez a legnehezebb dolog, amivel eddig találkoztam.
 

Limpbizcat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Én egy dmarket srác voltam az összes kilépési csalás. Tartottam egy kis szünetet egy ideig visszajöttem, és úgy tűnik, hogy mind leállt. Egyszer volt szerencsém egy clearnet pastebin többi alkalommal már lehúztak. Keresek eladók több remélhetőleg USA eladók. FXE elsősorban az én fókuszom, de én dabble jó néhány más anyaggal. Bármilyen segítséget nagyra értékelnék, új a BB-ben.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Talált itt olyan priductumot, amely tetszene Önnek? A már a fórumon, akkor használhatja ezt a piacot.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Én sem vásároltam még semmit, mivel túlzottan sokáig kellett várnom a pénzeszközök "feloldására"... Úgy gondolom, hogy az eddig látottak és egyéb kutatásaim alapján ez az abszolút legjobb hely, ahol legalábbis valódi emberekkel találkozhatsz, a legjobb, szerintem megtaláltad!
Azt hiszem, bár a Torzon piactér legális és nagyon magas biztonsági, tervezi, hogy vásárol valamit ott is, így legalább egy másik félig legális lehetőség odakint.

És a házam előtt még nem állt meg egy rizsaszekér sem, szóval szerintem itt is elég jó a biztonság. ;)
 

jambabampa

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Nem működik? 😪😪
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Működik! :D :D

Csak tovább tart, mint szeretném... Amint tényleges termékkel rendelkezem otthon, kétlem, hogy ennyit fogok siránkozni miatta. Visszaolvasva a hozzászólásaimat, ez leginkább az, amire panaszkodom lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
A Revolut(ion) Bank jól működik, és 1,5%-ot vesz igénybe. A Trijo oldal még olcsóbbnak tűnik.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
A Revolut(ion) Bank nagyon érdekesnek tűnik, köszönöm uram, feliratkoztam, már csak arra kell várnom, hogy az USA-ban is elérhető legyen, remélhetőleg hamarosan!
 
  • Like
Reactions: vis

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
A Telegram jó
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Letöltöttem, már csak be kell állítanom a lopakodást. Egyelőre csak azért, hogy elinduljon, a "kormányzati nevemet" használtam lol
 
  • Like
Reactions: vis
Top