Question Használ még valaki diff alkalmazásokat/anyagokat az online gyógyszerbeszerzéshez?

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Kérdés egy barát ofc! :)

Én már egy ideje nem vagyok benne.. régebben vásároltam kis mennyiségű met, koksz, heroin, metadon, zenes és más synth opis a piacokon, de nem viccelek, mi a fene történt? alig van még egy rendes piac, és csak XMR van, ami elég bosszantó. ez nagyon rosszul esik, és nem tudom elképzelni, hogy a normálisok tényleg használják a TOR-t vagy a piacokat drogokra.. mivel az összes csalás óta nehéz a normálisoknak, hogy ffiguree ki XMR stb.

Tényleg áttértek a teleegramra?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Úgy tűnik, hogy ez soknak tűnik, amit tudok. Ha csak néhány órát tudsz a kutatásba fektetni, akkor azonban le fogod tudni. (Tudja valaki, hogy megvan-e a darknet bibliája a bb-n? Ha igen, tudnátok linkelni?) Én is szívesen segítek. Küzdesz az xmr megszerzésével? Megtalálod a neked való drogot? Tudasd velem ember.

Azt is tudom, hogy a telegramnak vannak eladói, de az a hely annyira átverős tud lenni, hogy nincs igazi módja annak, hogy megvizsgálja az eladót.
 
  • Like
Reactions: vis

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Ha már egy ideig körülnézett, fel fogja venni a vörös zászlókat, amelyek a csalók 95%-ának ottani halálos árulkodó jelek. Olyan egyszerű dolgok, mint például, hogy az eladó először üzenetet küldött neked, ne nyúlj hozzá. Bárki, aki megpróbál sürgetni téged azzal, hogy kitalál valami indokot, hogy miért kell MOST fizetned, az átverés. A pokolba is, ha hajlandóak a tényleges tranzakciót telegramon keresztül lebonyolítani, az szinte garantáltan átverés. Ez egy módja annak, hogy megtalálja az eladókat, és nézze meg a véleményeket és frissítéseket kapjon, de az üzletet egy másik platformra viszi, mint a munkamenet. Nem próbálok senkit sem arrafelé nyomni, csak gondoltam, hogy megosztom, mert sokat segített nekem, különösen a nehezebben fellelhető drogokkal kapcsolatban.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Vannak olyan csoportok, amelyekben legális szállítók találhatók? Ez a legnehezebb dolog, amivel eddig találkoztam.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Én sem vásároltam még semmit, mivel túlzottan sokáig kellett várnom a pénzeszközök "feloldására"... Úgy gondolom, hogy az eddig látottak és egyéb kutatásaim alapján ez az abszolút legjobb hely, ahol legalábbis valódi emberekkel találkozhatsz, a legjobb, szerintem megtaláltad!
Azt hiszem, bár a Torzon piactér legális és nagyon magas biztonsági, tervezi, hogy vásárol valamit ott is, így legalább egy másik félig legális lehetőség odakint.

És a házam előtt még nem állt meg egy rizsaszekér sem, szóval szerintem itt is elég jó a biztonság. ;)
 

jambabampa

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Nem működik? 😪😪
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Működik! :D :D

Csak tovább tart, mint szeretném... Amint tényleges termékkel rendelkezem otthon, kétlem, hogy ennyit fogok siránkozni miatta. Visszaolvasva a hozzászólásaimat, ez leginkább az, amire panaszkodom lol
 
  • Like
Reactions: vis

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
A Telegram jó
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Letöltöttem, már csak be kell állítanom a lopakodást. Egyelőre csak azért, hogy elinduljon, a "kormányzati nevemet" használtam lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
M5sPMS6Zcb
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Duch csak Session App így használom, hogy a kapok a felső APVP hg-kg, hogy nem nem értékesített itt még és amikor volt; ez volt a kétszeres ár, mint a Duch pharma.
 
Top