Az L-metről a D-metre

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Tud valaki segíteni abban, hogy megérthessem, hogy lehetséges-e a "levmetamfetamin 50mg" tartalmú generikus orrspray inhalátorok segítségével d-meth-hez jutni.
https://bbgate.com/threads/methamphetamine-synthesis-vicks-inhaler.4974/#post-46343 Ezek az utasítások elméletben működnek?
Vagy az Amphibian által megadott fenti racemizációt és felbontást kell használnom? Vagy a 41Dxflatline stb?
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Bár ez működne... néhány ilyen vegyi anyagot nehéz beszerezni, vagy veszélyes lehet, mint a felhasználónevem, helyette használjon naproxent, és használja a pápa-barackot a NASID Naproxennel. A teljes útmutatót az alábbiakban tettem közzé
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
A Naproxen nem tűnik a legjobb feloldószernek:
https://www.designer-drug.com/pte/12.162.180.114/dcd/pdf/meth.chiral-sep.distn.pdf
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Soha nem mondtam, hogy az volt, azt mondtam, hogy a legkönnyebben hozzáférhető és jobb, mint a sima borkősav ;)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Úgy értettem, hogy jobb volt a felbontás, és hogy csak fűtés az L-met kapott L-meth ebből a felbontás ez cames racém Im sajnálom, ha tévedtem.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Oké, küldök neked egy PM-et, és továbblépünk, rendben? Mindenem megvan, ami ehhez szükséges, és nincs jobb dolgom, úgyhogy lássuk, hátha engem is hívővé lehet tenni.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
A soldadoDeDrogas beszélgetés után nem egy új méh. De valószínűleg egy tanuló lárva. Nem sértés mindannyian kezdtük nagyjából sztrájk TS2 könyvek. (Ez mindenki másnak), mint ő már megkapta a mélyreható beszélgetés.

Mindenesetre, amikor ez a reakció ez lehet minősíteni félig könnyű és érthető EASY valaki, mint én, ami közepesen könnyű, hogy nehéz egy új commer

Ez mind egy post.2 héttel ezelőtti bejegyzésből származik.



Notdrugs

Nemrég hallottam, hogy néhány laboratórium a Naproxent (mint a NSAID) enantiopure savként használja. De erről a módszerről egyáltalán nem találtam semmilyen infót, így tényleg nem tudom biztosan megmondani.

Én kutatok...


u/Notdrugs

Valószínűleg ezen a retorzión alapul? Ahogy korábban mondtam... A trükk az, hogy meg kell találni a legolcsóbb optikailag aktív savat, ami az egyik izomerhez kötődik, de a másikhoz nem, és ami az oldhatóságot kellően megváltoztatja ahhoz, hogy az egyik terméket (legyen az a nem reagált szabadbázis vagy a reagált amid, szulfonát vagy bármi) át lehessen mosni egy másik oldószerbe (ami nem keverhető az első oldószerrel), így a végén az egyik izomer az első oldószerben, a másik izomer a második oldószerben oldódik. Ez alapján mit gondolsz.

http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html

Akkor nem drogok válasz...


Notdrugs
- 13 nappal ezelőtt - Szerkesztve 13 nappal ezelőtt

Ez tényleg nagyon érdekes! Látom, hogy ezek a kikötések sokkal könnyebbé teszik a kereskedelmi termelést. Nem túl gyakran kapunk "ömlesztett gyártási részleteket" alaputasításban körvonalazva, úgyhogy köszönöm.

Később, ezen a héten
még akkor is, ha oldatban a mononátrium d-tartarát ezután előnyösen vízben oldódó sót képez a d-metamfetaminnal, míg az l-metamfetamin (még mindig szabad bázisú formában maradva) nem poláris oldószerrel kivonható...

Azt hiszem, nehezen érted... ez valóban életképes...

https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/J1b0573Y7V

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh1Azol
- 6 nappal ezelőtt

A naproxen érdekes reagens lenne a királis amin felbontásához

PsychedStrawberry
- 6 nappal ezelőtt

Hogyhogy?



SunderedValley
- 6 nappal ezelőtt

Ezt már korábban is csinálták IIRC.
Elég keményen gyorsolvastam, de a konszenzus úgy tűnt, hogy "nagyon jól működik néha még olcsóbban is meg lehet csinálni más módszerekkel". Vagy itt, a drugnerds subon vagy a Vespiaryn kellene lennie.


1Azol
- 6 nappal ezelőtt

Hozzáférhető, enantiomertiszta, hasznos karbonsavfunkció, nagy pi-rendszer, aril-metoxi, mindezek alapján hasznos jelöltnek tűnik, az utolsó két leíró tényező miatt különösen érdekes lehet.

Akkor miért jobb az én posztom

Nem, nem fogok részleteket adni, mint a hőmérséklet és az idő, ez mind az ORIGINÁLIS pápa peachy.

Nem, ha kap DCM benzol stb. stb. nem fogom megmondani, hogy megfelelő oldószert használjon, mivel minden a USE THE FUCKING SEARCH ENGINE Google, itt kaptár, stb... lesz minden válasz.

És nem, nem fogom kiszámolni a molokat. És ha még 1 ember, aki megkérdezi tőlem a konkrétumokat idő stb...

...akkor nem veszek tudomást róla, minden jól dokumentált...
 
Last edited:

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
A soldadoDeDrogas beszélgetés után nem egy új méh. De valószínűleg egy tanuló lárva. Nem sértés mindannyian kezdtük nagyjából sztrájk TS2 könyvek. (Ez mindenki másnak), mint ő már megkapta a mélyreható beszélgetés.



Mindenesetre, amikor ez a reakció ez lehet minősíteni félig könnyű és érthető EASY valaki, mint én, ami közepesen könnyű, hogy nehéz egy új commer



Ez mind egy post.2 héttel ezelőtti bejegyzésből származik.







Notdrugs



Nemrég hallottam, hogy néhány laboratórium a Naproxent (mint a NSAID) enantiopure savként használja. De erről a módszerről egyáltalán nem találtam semmilyen infót, így tényleg nem tudom biztosan megmondani.



Én kutatok...





u/Notdrugs



Valószínűleg ezen a retorzión alapul? Ahogy korábban mondtam... A trükk az, hogy meg kell találni a legolcsóbb optikailag aktív savat, ami az egyik izomerhez kötődik, de a másikhoz nem, és ami az oldhatóságot kellően megváltoztatja ahhoz, hogy az egyik terméket (legyen az a nem reagált szabadbázis vagy a reagált amid, szulfonát vagy bármi) át lehessen mosni egy másik oldószerbe (ami nem keverhető az első oldószerrel), így a végén az egyik izomer az első oldószerben, a másik izomer a második oldószerben oldódik. Ez alapján mit gondolsz.



http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html



Akkor nem drogok válasz...





Notdrugs

- 13 nappal ezelőtt - Szerkesztve 13 nappal ezelőtt



Ez tényleg érdekes! Látom, hogy ezek a kikötések sokkal könnyebbé teszik a kereskedelmi termelést. Nem túl gyakran kapunk "ömlesztett gyártási részleteket" alaputasításban körvonalazva, úgyhogy köszönöm.



Később, ezen a héten

még akkor is, ha oldatban a mononátrium d-tartarát ezután előnyösen vízben oldódó sót képez a d-metamfetaminnal, míg az l-metamfetamin (még mindig szabad bázisú formában maradva) nem poláris oldószerrel kivonható...



Azt hiszem, nehezen érti meg... ez valóban életképes.



https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/J1b0573Y7V



https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh
1Azol

- 6 nappal ezelőtt



A naproxen érdekes reagens lenne a királis amin felbontásához



PsychedStrawberry

- 6 nappal ezelőtt



Hogyhogy?







SunderedValley

- 6 nappal ezelőtt



Ezt már korábban is csinálták IIRC.

Elég keményen gyorsolvastam, de a konszenzus úgy tűnt, hogy "nagyon jól működik néha még olcsóbban is meg lehet csinálni más módszerekkel". Vagy itt, a drugnerds subon vagy a Vespiaryn kellene lennie.





1Azol

- 6 nappal ezelőtt



Hozzáférhető, enantiomertiszta, hasznos karbonsavfunkció, nagy pi-rendszer, aril-metoxi, mindezek alapján hasznos jelöltnek tűnik, az utolsó két leíró tényező miatt különösen érdekes lehet.



Akkor miért jobb az én posztom



Nem, nem fogok részleteket adni, mint a hőmérséklet és az idő, ez mind az ORIGINÁLIS pápa peachy.



Nem, ha kap DCM benzol stb. stb. nem fogom megmondani, hogy megfelelő oldószert használjon, mivel minden a USE THE FUCKING SEARCH ENGINE Google, itt kaptár, stb... lesz minden válasz.



És nem, nem fogom kiszámolni a molokat. És ha még 1 ember, aki megkérdezi tőlem a konkrétumokat idő stb...



...akkor nem veszek tudomást róla, minden jól dokumentált...



Ismét mindenki számára még 1 alkalommal



Notdrugs



Nemrég hallottam, hogy egyes laborok a Naproxent (mint a NSAID) enantiopure savként használják. De erről a módszerről egyáltalán nem találtam semmilyen infót, így tényleg nem tudom biztosan megmondani



Én kutatok...





u/Notdrugs



Notdrugs



- 13 nappal ezelőtt - Szerkesztve 13 nappal ezelőtt







Ez tényleg nagyon érdekes! Értem én, hogy ezek a kikötések mennyivel könnyebbé teszik a kereskedelmi termelést. Nem túl gyakran kapunk "ömlesztett gyártási részleteket" alaputasításban körvonalazva, úgyhogy köszönöm.



Ismét az elmélet L VICKS D meth . Lehetséges, igen. Megteheti-e valaki, aki nem egy mdma nem jól dokumentált útvonalat fejlesztett ki, igen. Lehet valaki kérdezi, hogy használhat-e 40% etanolt , DSMO vs DCM stb stb nem állnak készen .



Lehet-e MDA / MDMA-t készíteni kávéból / kávésavból vagy hasonlóból... igen. Vajon 12%-os élesztés-költség arányban életképesnek tűnik, amikor a piperonal-acatát vagy más analógok fillérek a $ és 1-2 lépésben piperonal és onnan safrole vagy izosafrole ... csak azért, mert lehet, nem jelenti azt, hogy 10g vicks inhalátorok beszerzése "költséghatékony" lesz.

Lehet, hogy ásni kell bárkinek, aki olvassa, de bárki, aki érti a ts2-t, hogy a saját prekurzorokat vagy preprekurzorokat készítsen, ennek van értelme. Ha követte, mint egy térkép és iránytű, és nem egy recept.

Míg mindenki azt akarja, hogy annak A+B + folyadék + hő legyen a kémiai X és ez az idő 0-80-95%-ában működik.

Van egy idő, amikor megpróbálod, hogy torta, de kenyeret csinálsz.

Mint például, hogy 1 sok szénhidrátot adunk hozzá stb stb stb. Az átkristályosítások és a polimorfizmus vagy a szeparált entiomenerek elválasztása önmagában egy művészet.

Sajnos a cuccom NOVEL MDMA és MDP2P előállítása és kevésbé királis reszolválás, de elég barackosan tudom olvasni a pápát, hogy 99% -os támogatottsággal álljak, és ha valaki lyukakat akar szúrni, akkor legyen. És én fogok beszélni, de kérem, nem, milyen oldószer kérdéseket vagy számítások mols mindent korábban közzétett, és ez def életképes
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Ismét minden ki van írva minden életképesebb, mint a korábban kiírt AIBN kisebb környezetben.

De ne feledje, hogy tényleg érdekes! Látom, hogy ezek a fenntartások sokkal könnyebbé teszik a kereskedelmi termelést. Nem túl gyakran kapunk "ömlesztett termelési részleteket", amelyek az alapvető utasításban körvonalazódnak, ezért köszönöm ezt.

Szükséged van a tömeges méretarányra. Nem 1,5g-os vicks L. piszkos vagy csak zúzott naproxent használva. Csak vedd meg azt a rohadt sót
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
@azides Ismétlem, az angol nyilvánvalóan nem az anyanyelved, vagy gondjaid vannak a szövegértéssel, a megértéssel vagy a kommunikáció egészével, esetleg csak nagyon magasan vagy. Bármi is az oka, nem vagyok képes érthetően kifejezni magam neked, és te csak ismételgeted a dumádat, többször PM-ben, és most megint a fő szálon. Értek mindent, amit mondasz, és nem igazán tanulok semmit, és nem is vagyok lenyűgözve, úgyhogy már nem értem, mi a lényeged. Ennyi időt töltesz azzal, hogy erről beszélsz, és hivatkozásokat teszel közzé, amit nem kérek. Mégsem veszed a fáradtságot, hogy egyszerűen megmondd, hogy egy szénhidrogén helyettesíthető-e vagy sem, vagy hogy átnézd a "javasolt munkámat", és megmondd, hogy továbbléphetek-e, vagy van-e hiba. Senki nem kérte, hogy dolgozz vagy gondolkodj.

Végül beleegyeztem, hogy a te szüntelen provokációd után elvégezzek egy "egyszerű tesztet" ezzel a módszerrel, hogy ezt lezárjam, vagy más szóval, hogy elhallgattassalak. Vicces most, hogy mennyire bonyolult, nyomasztó és igényes lett ez az eljárás, amikor odaléptem. Micsoda drasztikus hangnemváltás. Ez az egész dolog most már tényleg kezd fölöslegessé válni. Ez a téma az L-ből D-vé alakulásról szólt, én pedig az inhalálókról kérdeztem. Te engem emeltél ki és már majdnem egy hete nem hagysz békén ezzel kapcsolatban, nem tudom, hogy TE mire számítottál...., mert én már mindent kifizettem. Mit gondoltál, kitől jön egy ilyen kérdés?

Azt hittem, korábban világosan kifejtettem, hogy mi a jelenlegi álláspontom, szóval még egyszer: Igen. Nem titok. Hé mindenki, én nem vagyok vegyész. Kibaszottul le vagyok égve. Nincsenek prekurzoraim, reagensek, felszerelésem, üvegem. Szarom sincs. Jelenleg szigorúan OTC dolgozom, nagyon korlátozott tapasztalattal és tudással, ami, ha jól tudom, néhányatok számára viccesen mulatságos. Mikroméretű tételekkel, régi módszerekkel, improvizálással játszottam, ahol szükséges, ami mindenhol van, kizárólag a gyakorlati tapasztalat és tudás megszerzése céljából, plusz szórakoztató lehet, és nincs jobb dolgom. Ha majd kicsit felépítem magam, más kísérleteket is ki tudok majd próbálni, de valahol el kell kezdeni, nem? Ezt a magamfajta "kisemberekért" csinálom. Próbálom megtanulni, amit tudok, és továbbadni a következő embernek, ha ez jelent valamit. Nem bánom, hogy ginuea malac vagyok, ha nem túl drága vagy veszélyes.

Megkérdeztem, hogy a DCM-et toluolnal vagy naftával helyettesíthetem-e a bázis felszabadításához, vagy hogy az általam javasolt módszer a tabletták vagy a pamutok tisztítására alkalmas-e. Hogy lehet-e azzal haladni, ami a kezemben van, vagy más összetevőket kell beszereznem. Ahelyett, hogy egyszerűen igent vagy nemet mondanék, és talán miért, így tanulhatok valamit. Te már a szükségesnél sokkal, de sokkal tovább folytattad kissé összefüggéstelenül ezt a témát, hogy "EZ NEM NEKEM KELL, és NEM AZ AZ EGYÉN, AKINEK EZT KELL TÖRTÉNNIE." ..hát legyen. Akkor hagyd békén, ahogy kértem. Igazad lehet, amennyit csak akarsz. Engem hagyj ki ebből.

Szóval végül köszönöm az időt, az erőfeszítést és a türelmet. Az utolsó PM-emben mondtam, hogy nem akarok erről többet beszélni, vagy hallani róla, leszarom így vagy úgy. Nekem nagyobb dolgom is van. Megvan minden megértésed, tudásod, tapasztalatod, felszerelésed és "100 metamfetamin prekurzorod" stb. szóval kurvára csináld meg akkor. Ügyeljen arra, hogy a saját írását tegye közzé (egy angolul beszélővel is lektoráltassa először), és ne más emberek szarságait másolja be 10 alkalommal, olyan szabadalmakról, amelyeknek semmi köze ahhoz, amit javasolni próbál, azon kívül, hogy maga vagy egy másik fórumozó tisztázza: "Csak a reakcióban, e helyett használd ezt." Mintha ugyanannak a szó szerinti ismétlése újra és újra segítene abban, hogy végre beivódjon. MEGÉRTETTÉL?

(ÖSSZEFOGLALVA - ŐSZINTÉN KÖSZÖNÖM AZ ÖSSZES INFÓT! ÉRTÉKELEM AZ IDŐT ÉS AZ ERŐFESZÍTÉST, DE, MÁR NEM ÉRDEKEL. NEM ÉRDEKEL A LÉGZSÁKOS TÖRTÉNETED, VAGY HOGY HONNAN VAN A NEVED ÉS MIT JELENT. NE PAZAROLD TOVÁBB AZ IDŐMET, KÉRLEK ÉS KÖSZÖNÖM).
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Tesó, és én mondom neked...

Megpróbálom megcsinálni ezt a MICROSCALE-t OTC tisztátalan szarral...

NEM FOG MŰKÖDNI, TESÓ.

Igen, tudom, hogy le vagy égve. Igen, mondtam, hogy várj, amíg lesz pénzed, hogy ezt jól csináld. Mondtam neked, hogy szükséged lesz egy melegítőlemezre/keverőre (különben az élesztőd 25% lesz az 55/60%-kal szemben).

Második GIGO szemét be szemét ki

TE AKARSZ KÉRDEZNI, hogy tisztázd a naproxent a tablettákból... MINDENT akarsz csinálni, NEM SZARSZ A TISZTESSÉGRE. Ez nagyon rossz mentalitás. kémiailag.

ÉS CSAK MEG AKARJÁK NÉZNI, HOGY MŰKÖDIK-E...

MOST HALLGASS MEG UTOLJÁRA.

A kémia NEM olyan egyszerű, mint A + B + HŐ =MDMA VAGY D meth.

TOVÁBBAN azt mondod, hogy nem érdekel a tisztaság, csak ki akarom próbálni...

Bro.FFS neked TISZTA TAKARÉKRA van szükséged.

Megérted, hogy azáltal, hogy a LMETH-odat KAMFOR, MENTHOL és bármi más szennyezi. van egy csomó "szabad gyököd" egy csomó OLFENS, stb. Versenyeznek a reakcióban. Az összes pozitív és negatív ion egyensúlyt hoz létre.

Vagyis a kámfor és a MENTHOL és bármi szemét, amit nem tisztítottál ki a LMETH-ből, HAT a REAKCIÓRA...

Ez nem más, mint az oxigén hidrogén és nitrogén, amely megpróbálja elérni az egyensúlyt, hogy egyensúlyba hozza magát. Pozitív és negatív ionok, hogy egyensúlyba hozza magát.

IM NEM AZT MONDOM, HOGY NE CSINÁLJ MIKRO MÉRETET. NEM AZT MONDOM, HOGY EZ NEM FOG MŰKÖDNI.

AZT MONDOM, HOGY EZT PRÓBÁLOD FORRÓ LEMEZ/VEZETÉK NÉLKÜL, POLIMÉRŐ NÉLKÜL. NINCS TISZTA REAGENSEK, nincs GCMS. igen, ezt megteheti OTC, de az L-METH-ben lévő bármilyen szennyeződés, amit nem tisztított meg, befolyásolni fogja a reakciót.

Még az is nagyon drága, hogy 1-2 gramm L METH-ot kapjunk a VICKS IMPURE-ból.

Igen, tudom, hogy kibaszottul tönkrementél, ezt mondtad nekem PM-ben.

CSINÁLD EZT, HA LESZ PÉNZED FFS ÉS JOBB MEGÉRTÉSED, ENNYI AZ EGÉSZ, ENNYI AZ EGÉSZ. DE HA KURVA HASZNÁLJÁTOK L meth IMPURE FEEDSTOCK-ot, nem érdekel, hogy "hogyan derül ki".

Ne rinyálj, hogy csináltál egy dimmer-t vagy valami olyat, ami AKTÍV, de nem volt D METH

Ez az. Csinálj mikro JUST for fuck sakes DONT TELL NEKEM, hogy nem érdekel a tisztaság, és mégis OLFENS ETC ETC ETC okozhat mellékhatásokat.

Ha ezt akarod csinálni MIKRÓS. vegyél TISZTA KEMIKÁT, ha van pénzed. VÁSÁRLJ METH-et ami tiszta vs én csak L meth-et kámforral és olfennel és leszarom.

Ez a ROSSZ LELKÜLÉLET, tesó.

SZEREZZ PÉNZT, CSINÁLD JÓL, VAGY NE CSINÁLD EGYÁLTALÁN.

míg az L meth-et OFF BRAND VICKS-ből is kivonhatod. a szükséges mennyiséget. Egy grammhoz, vagy ahhoz, hogy elég tiszta legyen... csak vegyél utcai drogot, és azt szeparáld. Olcsóbb lesz.

Most a 100 TIME, ha azt akarod, hogy érezd a különbséget, akkor 100 különböző analógot készíthettél volna, mert a szennyeződések a naproxenben, amit nem tisztítottál, az oldószereidben, az L meth n kámfor mind mellékhatásokat okoz, te türelmetlen, tanulatlan reakció.

Szóval igen, tiszta vagyok.

Szerezz PÉNZT, TISZTA REAGENST ÉS TÁMOGATÓKAT, AZTÁN VISSZATÉRJÜK. különben rengeteg mellékhatásod lesz.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ez a fickó saját elméleti "MDMA-útvonallal" állt elő, annyira le vagyok nyűgözve. Valaki odaadhatná neki a BBGATE MVP "AZ ÉV KOKÁJA" díjat vagy valamit, hogy elhallgattassa?
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Bro 100s of members make their own mdma routes. Nem beszélünk róla, mert mindenki rövidítéseket akar.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Nem próbálok goromba vagy dühös lenni, és ezek nem mutatnak senkire, hanem inkább általánosságban a kapott válaszokban, és azt akarom, hogy másoktól megállítsák őket, hacsak nincs VALÓSÁGOS tartalom. . Ezek vagy a jelentésben vannak, és az emberek lusták olvasni, és ezek az emberek a termelés, így hagyjuk abba, hogy a lusta looky termelés loos

Másrészt nem fogom kézben tartani általában senkit, ha az emberek nem értik, akkor nem értik. Ha azt akarják, hogy sub DCM a benzol vagy bármi, amit az emberek használni akarnak, ne jöjjön hozzám, miután Calc a mólok és létrehozott egy "sikertelen reakció", mint minden oldószer a saját bp így im nem biztos, hogy valaki kell temp bölcs. Abból, amit tudok mondani a reakciót melegített exoterm részben legalábbis a kezdetben... Nem tudom megmondani, hogy más oldószerek hogyan viselkednek. Az Ön országának törvényei stb. stb.

Végül, de nem utolsó sorban def meg kell értenie. NEM szabad bíznod senkiben vagy semmilyen online szavakban...

Igen, ez a világhivatal szabadalmait jelenti.

1) a dolgok elszúrják a fordításokat
2) a cégek hazudnak, hogy szabadalmat szerezzenek, még akkor is, ha ez egy baromság, hogy a folyamat más aspektusát tartsák fenn.
3) a szabadalom valós. De módosítva, hogy mások ne tudják ellopni. A központban van a "valódi út" Google és az irodáknak van egy másik, ami baromság. Megváltoztatják, hogy mit szerkesztettek 2099-ben, ha felszólítják őket, üzleti titkokra hivatkoznak. Beszéljen velünk a bíróságon, és mi mondjuk egy 3. fél mind a bérelt az Ön oldalán és a mi oldalunkon, és meglátjuk, mit mondanak, de meg kell vinni minket a bíróságra NDA ya know...
4. Vannak elbaszott emberek, hogy azt mondják, hogy ezt csináld, de csinálsz termit vagy csőbomba műtrágyával cuz ők gonoszak. A megértés fontos, hogy nevezzük tény, sapka vagy talán hadd kutassak többet
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Szent szar töröld ezt a förtelmet
 
Top