Hogyan hallott rólunk? Ez fontos számunkra.

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Először egy Darknet Indexen találtam meg Önt, azt hiszem, ez volt a darknet.live, aztán elvesztettem a linket, és néhány nappal ezelőtt a laboratóriumi beszállítóm az ASAP Marketről elküldött ide, hogy a gyártás megkezdése előtt elvégezzem a kémiai házi feladatomat.
 

Sbalscr

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Ezt az oldalt már korábban is használtam, de eredetileg egy Reddit-felhasználó irányított ide.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
új a fórumon,az elmúlt három napot az a-pvp szintézis breaking bad videójának elemzésével töltöttem,most im itt,már évekkel ezelőtt itt kellett volna lennem,ez egy igazi történet.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Két általam nem ismert ember hívott meg 2 napra, a redditről, ahol a kémia és a gyógyszer alredditekben veszek részt.
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
a youtube-on, a világ minden tájáról :D
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Sajnos a youtube csatornánk a bezárás szélén áll, néhány videót már töröltünk.
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Igen, valóban, észrevettem, hogy az amfetamin szintézis p2np + al amalgámból eltűnt :(

nos ez végül is a youtube:')
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Néhány igazán forradalmi szintézismódszert készítünk. Remélhetőleg lesz időnk közzétenni őket a csatornán, mielőtt az bezárul.
 

m1000

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Szörfözés a Tor böngészőben, Olyan linkek keresése, amelyek még életben voltak. Végül erre a helyre vezetett.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ezt egy megbízható barátom mutatta meg nekem, akinekam némileg hozzájárultam a preparatív sötét művészetek oktatásához.
 

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Mérhetetlenül boldog voltam, hogy a youtube-on keresztül rátaláltam erre a rendkívül hasznos fórumra.
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Amikor a youtube filmek dissapear kezdtem letölteni minden tudás mindenhonnan. Amikor keresek valamit, amit jobban meg akarok ismerni, a végén mindig több lesz. Azt hiszem, ez a vk.com-on volt
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Igen, köszönöm a comment.thats, amit im tanulni do.get információ, amíg a rendelkezésre álló és menteni.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Hallottam a teljesen hihetetlen YT-videókról. Elég ironikus volt, mert megpróbáltam szintetizálni a 4-FA-t a NaBH4 redukciós módszerrel, és nehezen mentem vele.
Aztán néhány napon belül közzétette a videót. Olyan volt, mint egy jel a mindenható narkotikus istenektől! lol.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ossza meg a 4-fa szintézissel kapcsolatos tapasztalatait. Ez egy érdekes anyag, amelyet a legkönnyebben az amfetamin típusú euforetikumokból nyerhetünk.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Őszintén szólva, nem érzek semmi különbséget az általam készített hagyományos amfetaminhoz képest. Van egy olyan érzésem, hogy talán azért, mert ez egy racém keverék. Most kaptam egy kis D-(-)-Borkősavat, és meg fogom adni az optikai felbontást, hogy lássam, hogy a D-4-FA izomer valóban ad-e némi eufóriát.

Azt is gondoltam, hogy talán csak én nem érzek tőle eufóriát, ezért átküldtem egy barátomnak, aki tapasztaltabb az amfetaminok terén, és azt mondta, hogy ő sem érzett semmit.

Nem vagyok biztos benne, hogy mit csináltam rosszul, ha egyáltalán csináltam valamit, mert a szokásos amfetamin reakciót kapom tőle.

Utóirat: A 4F-P2NP előállításához használt reagensek ACS minőségűek voltak, és a 4F-P2NP-t többször átkristályosítottam. Tehát kétlem, hogy ez volt az.
 

adiggels

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Először láttam a yt videókat, amelyek abszolút a legjobbak és annyira segítőkészek, így elkezdtem ásni, és belebotlottam a fórumokba, így boldog vagyok, hogy ezt tettem!
 
Top