Hogyan hallott rólunk? Ez fontos számunkra.

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Itt
 

TheHusky

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
A Youtube-on találtam rád, miközben egy új szintézist kerestem, amit kipróbálhatok. Az egyik legprofesszionálisabban elkészített kémiai videó, amit eddig találtam. Köszönöm, hogy megosztja a munkáját!
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Helló Barátom, a Rhodium archívumban kerestem némi információt,science madness és reddit azt hiszem, aztán néhányszor megláttam a BB logót, mielőtt rájöttem, hogy valószínűleg oda kellene mennem, és most új előfizető vagyok. Köszönöm előre is!
 

Brennos

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 4, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Egy srác küldte a linket a LeLoupBlanc-ban, egy francia fórumon, és im örülök, hogy megtette, ez egy gyönyörű fórum, és nagyon izgatott vagyok, hogy elolvassam az összes témát és választ ! :)
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Ehh eredetileg a DarkNetLive-on keresztül a megújulás előtt, már lurker volt, de végül létrehozott egy fiókot lol. Valamikor a TheeHive subredditen is láttam rólad beszélni.
 

victorplum

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Szia, új vagyok itt, néhány hónapja találtam a hirdetést a Dread-en.

Nem látok semmilyen szabályszálat, de elég sok fórumot használtam már ahhoz, hogy magamtól is tudjam, hogyan kell használni a józan észt + elolvastam a Heisemberg aláírását (amit én már józan észnek számítanék). Olvassátok körbe, béke :)
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Kerestem valami alapvető előkészítést egy vegyszerről, amire most nem emlékszem, és csak a youtube volt. És akkor yt ajánlott nekem egy videót bb.expert csatorna és puff - itt vagyok.
 

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
YouTube-videó. Szeretem itt. Nagy szolgálatot tettél az emberiségnek és mindazoknak, akiknek fontos az igazi szabadság. Nagyszerű munka és köszönöm!!!
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Azt hiszem, valahol más fórumokon már láttam említéseket a BB-ről, de általában ragaszkodom ahhoz, amit ismerek. Akkor ti felbukkantatok a darkfailen vagy valami hasonlóban? Még néhány hétig tartott, hogy ténylegesen megnyissam az oldalt, bár azt hiszem, valaki egy szintetizátorról írt, és ide linkelt. Igazából sajnálom, hogy aludtam ezen az oldalon, de annyi csalás a darknetben, hogy soha nem lehetsz elég óvatos.
 
Top