Hogyan hallott rólunk? Ez fontos számunkra.

DoktorFist

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 29, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Megbízható rp/I receptet kerestem. Mivel nincs kémiai hátterem, de az elmúlt néhány évben intenzíven tanultam, úgy érzem, hogy rendelkezem a szükséges kezdetleges készségekkel. Csak nem akarom felrobbantani magam, vagy örökre elaltatni magam. Tehát összehasonlítom a különböző recepteket, és megtalálom azokat, amelyek törvényesnek tűnnek. Átfésülném a kaptár archívumot, az errowidot, a rhodiumot, és aztán itt találtam magam. Úgy gondolom, hogy itt valódi tudást lehet szerezni.
 

Arachne

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Üdvözlök mindenkit!

Új katinon szállítót kerestem, mert az enyém megszűnt, és megtaláltam ezt a fórumot. :)
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Olvastam a BB-ről különböző fórumokon és oldalakon, hogy jó és teljes elképzelésem legyen rólad, de minden a Dreadből indul, ahol először találtam meg ennek a fórumnak a létezését. Igazán boldog vagyok, hogy találtam egy ilyen közösséget! Remélem, egy boldog, serkentő és hosszú együttélés, hogy mindannyian együtt tudunk fejlődni a legjobb módon!
 

pingu

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Először a YouTube-on láttam a videóit, és láttam, hogy a kémia megfelelő formában van. Láttam a hagymás linkedet a Dark Webb leírásában, és szöget ütött, amikor a vegyészek céhének megtalálására került sor.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Volt egy link egy youtube kommentben egy Uncle Fester videóhoz, elfelejtettem, hogy pontosan mihez, de egész éjjel fent voltam, amikor a videórészletet néztem. Nagyon hálás vagyok azért, amit itt csináltok.
 
Top