Hogyan férhetek hozzá az RC részhez?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
A hozzáféréshez a fórum aktív résztvevőjének kell lennie. Az RC szekcióban a legértékesebb munkákat tesszük közzé. Például egy legális kannabinoid szintézisét (WoW!).
A fórum legaktívabb felhasználóinak joga van meghívót kiadni valakinek.
A meghívásra vonatkozó kérelmeket itt írjátok meg.
 
Last edited by a moderator:

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Továbbra is lehetséges-e az RC szekcióhoz való hozzáférés a fourms/csoportokban való részvétel és hozzászólás révén? Nem rendelkezem sok ismerettel a kémiáról, de sokat tudok a gyógyszerekről és némi farmakológiáról.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Igen, ez mindig releváns. Körülbelül 20 embernek van hozzáférése a részhez, és csak 2-3 ember vásárolta meg ezt a hozzáférést.
 

Bigskin7

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 19, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hé, remélhetőleg a közeljövőben kapok egy meghívót az rc szekcióba. Remélem, hogy hamarosan többet tudok itt hozzájárulni a szintetikus noidokról
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Már eddig is sokat tanultam, és elképesztőnek találom a kémiát. Új vagyok a kémiában egy középiskolai órán kívül, így a you tube-ot néztem.
 

Bigskin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ez egyfajta repost itt, nem tudok hozzáférni a régi fiókomhoz. Nagyon érdekel a csatlakozás az rc szekcióhoz. Sok éves tapasztalatot adtam a kannabinoidok és más rc-k nagykereskedelmében, új forrásokat keresek a reagensekhez és új szintézismódszerekhez, és remélem, hogy hozzájárulhatok az itteni csodálatos közösséghez.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Jó napot kívánok!
Szeretnék jelentkezni az RC-szekcióba.
Már sokféle szintézist végeztem is szintézisek RC-kből, mint például a 3cmc.
Megosztom a tudást, segítek az embereknek a szintéziseikkel és aktív vagyok itt.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Üdvözöljük. Nézze meg! Hozzáférés engedélyezve.
 

c69c

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tudom, hogy új vagyok, és nem igazán posztolok, hacsak nincs valami fontos mondanivalóm. Volt középiskolai kémia, de eléggé autodidakta vagyok, és folyamatosan tanulok. Már sok rp / i és dd jól csináltam, és most tanulom, hogy mennyi más módon lehetséges. im felvételét kérve az r / c további tanulásomhoz, ha megengedik, és ill egyre aktívabb leszek, ahogy egyre jobban érzem magam itt. Plz&tyvm
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ill olyan őszinte im szó szerint szükség van egy igazi őszinte forrás a legerősebb cannabinoidok lehetséges szállításához uk...
im nem a legavatottabb ebben, de im nagyon lelkesen tanulni...
Köszönöm előre
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Az Önökkel való kapcsolatom kezdete óta nagyon érdekelt az rc részleghez való hozzáférés. Kérem szíves engedélyét a hozzáféréshez. Nagyon sok ismeretet szereztem eddig ezen a fórumon. Nagyon szerettem volna ezt bővíteni. Amíg ez a fórum aktív Szeretne itt tag lenni
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
ja, ha kaphatnék tanácsot, hogy milyen gyakran kell posztolni ahhoz, hogy jogosulttá váljon a hozzáférésre ( vagy a minőségről van szó? )
A fizetség egy módja annak, hogy a munka nélkül is hozzáférhessek, vagy szükséges, de nem elégséges? Nekem úgy tűnik, hogy az előbbi így van.
Köszönöm
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Nem a kiküldés gyakorisága számít, hanem a minőség. Igen, a fizetés örökre azonnali hozzáférést biztosít.
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Jogosult vagyok a részvételre? Csatlakozni szeretnék az RC
Köszönöm szépen a nagyszerű platformot és tudást.
 

bigusdickus

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
9
Reaction score
13
Points
3
RC me boys! Please! Ne aggódjatok, nem azért vagyok itt, hogy ellopjam a "recepteket" (lol) Engem a pszichoaktív vegyületek új szintetikus útjainak tudománya érdekel. Ennyire király vagyok! Tényleg!

.... Miért fizetnék, ha hozzájárulhatok ? Ez nem értékesebb?
 
Top