Hogyan férhetek hozzá az RC részhez?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
A hozzáféréshez a fórum aktív résztvevőjének kell lennie. Az RC szekcióban a legértékesebb munkákat tesszük közzé. Például egy legális kannabinoid szintézisét (WoW!).
A fórum legaktívabb felhasználóinak joga van meghívót kiadni valakinek.
A meghívásra vonatkozó kérelmeket itt írjátok meg.
 
Last edited by a moderator:

Lilred

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Heis'n kérem küldjön hozzáférést olvasni lenne megmenteni nekem évek. Kérem, uram.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Helló Heinsenberg!
Szeretnék egy hozzáférést az RC részhez ! mondd meg, hogy megtehetem-e vagy sem!
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Jó napot kívánok, szívesen hozzáférnék az RC részhez. Remélhetőleg tapasztalataimmal hozzá tudok járulni az itteni tudásbázishoz.
 

krcs890

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
I am het
Én itt vagyok kétségbeesett kísérlet, hogy megpróbálja és megtanulják a kémia, hogy képes legyen szintetizálni a saját szintetikus cannabanoids. én már szakadt le balra jobbra és középre próbál abtain tisztességes konzisztens termék. már megtekintése minden tartalom feom messziről egy ideig, de azt hiszem, itt az ideje, hogy én is elkezd részt venni a gyorsan növekvő csodálatos informatív fórum!!!
 

$DirtyRed$

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
id szeretem, hogy hozzáférést szerezzenek az rc szakaszhoz, sok ismeretem van a kannaboidokról, szívesen tanulnék még többet
 

cockysavage

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Jelentkezem, hogy hozzáférést kapjak ,nagyon tetszik ez az oldal, és remélem, hogy többet tanulni köszönöm szépen
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Jelentkezni szeretnék az RC-hez való csatlakozásra.
Nagy tapasztalattal rendelkező vegyész vagyok, a kannabinoidok szintézisével kapcsolatos szerzői fejlesztésekkel is rendelkezem, amelyeket kész vagyok megosztani.
Jártassággal rendelkezem a különböző kannabinoidok szintézisében.
Például: FUB-JWH-018, 5F-MDMB-PINACA, 5F-CUMYL-PINAC, stb....
A tapasztalat nem korlátozódik a kannabinoidokra.
Az opiátok, stimulánsok és pszichedelikus szerek szintén évek óta kidolgozottak.
 

Whatnowtodowhen

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Sziasztok Új vagyok itt és nagyon szeretném megnézni az rc szekciót, kaphatnék hozzáférést?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Üdvözlöm @HEISENBERG

Szeretnék hozzáférést kérni az RC szekcióhoz.

Aktív vagyok a fórumon. Sikeresen szintetizáltam amfetaminokat a NaBH4/CuCl2 útvonalon keresztül, és közzétettem néhány eredményemet és válaszoltam a kérdésekre.

Jelenleg tárgyalásban vagyok @G.Patton-nal, aki segít nekem az ICE szintézisében a d-metamfetaminon keresztül.

Én vagyok az első ellenőrzött amfetamin beszállítója is.

Üdvözlettel
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Nem vagyok itt túlságosan segítőkész vagy elfoglalt, de kérni fogom, hogy felvegyenek, mivel a legrosszabb az, hogy nemet mondanak!
 

smallworker

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Szia Heisenberg!
Im olvasás sokat a fórumon az elmúlt 6 hónapban
Párszor van egy másik nicknév.
Sok tapasztalatom van egy olajmentes bázis előállításával (formiális/forma módon).
És van állandó termelés találkoztam al / hg és elválasztó d és l.

A havr hozzáférést az rc részleg én lennék boldog
Tudok készíteni fotó riportot a termelésemről, a d és l szétválasztásáról és a végtermékről, ha szükséges.

Köszönöm a segítséget
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Az istenit, átnéztem a hozzászólásod előzményeit @Hank Schrader, és komolyan 300-as iq-d lehet.

Én is szívesen hozzáférnék, de azért vagyok itt, mert a 20-as éveim elején rákos lettem, és rákattantam az opisokra, és most a 20-as éveim végén vagyok, és a heroin és az általános gyenge EU opioidok szart sem tesznek nekem, így sajnos Rc-ket vagy másokat kell keresnem. :(
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Ha jól tudom, itt nehéz hozzáférni az RC részhez. Az én tudásom valószínűleg nem számít.
Mindenesetre köszönöm, hogy bízik az iq lvl-emben. ;)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
A forrás eredményes fejlesztése és a tudáscsere érdekében kérjük, adjon hozzáférést az RC szekcióhoz.
Elkészítem a szerzői szintéziseket teljes magyarázattal, amelyeket az RC szekcióban fogok közzétenni.

A gyógyszeriparban és a gyógyszergyártásban szerzett munkatapasztalatom több mint 18 év.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
A produkciója valóban lenyűgöző. A fórumon történő első sikeresen teljesített eladásoddal hozzáférést adok neked az RC-hez.
 

leonQuez

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 10, 2022
Messages
8
Reaction score
16
Points
3
hello uram ı am növekvő marijuanna de alacsony thc... ım élő pulyka ı dont talál cannabioid ı akarom csinálni mysel de ı dont connect... ı nincs pénzem kérem segítsen nekem az rc acces szobában ı középiskolás vagyok ı pénzt akarok keresni kérem.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Szia, idk, ha be tudok lépni az RC szekcióba, de aktív tag vagyok, 2 szintézist tettem közzé, és sok szintézist szeretnék megosztani !
 
Top