Hogyan készítsünk Crack Сocaine-t

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
És azt is, tegyük fel, hogy társadalmi szintű kokaint használok, amely körülbelül 80%-os tisztaságú, nem lesz képes teljesen működni, vagy még mindig képes lesz az egyik ügyfelem magas
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Általában a kokain "megfő" ( pezseg/reagál) körülbelül 70%-ra. Attól függően, hogy mivel vágják össze. Ha valami lúgos anyaggal vágják, akkor több mint 30% szódabikarbónára van szükség. Amikor először főzöl egy új zacskót, miután kihúztad a követ a rm(vízből) dobj bele egy nagy csipet szódabikarbónát és lángold el. A 30% szódabikarbóna jó arány a 75% kokain HCl-hez. A magasabb minőségű kokain a második főzésnél egy extra kis kavicsot fog termelni.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ez kémia, nem óvodai matematikaóra, nem csak úgy összeadod a cuccot. Ez egy Lewis-sav és egy bázis közötti semlegesítési reakció. A sav egy H+ és egy Cl- szabadul fel, a NaHC2 reakcióba lép vele, CO2 és NaCl keletkezik. Tökéletes körülmények között a termék súlyának 10%-át veszíti el, mert minden molekula veszít egy HCl-t. Moláris tömeg;
C.hcl=336g
C. Bázis=306g
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Épp most ültem itt, főztem egy kis krakkot, és azt mondtam: "Le kellene futtatnom az egyenletet ezen ". Így hát megtettem.
Kokain hcl mol súlya 363g.
Nátrium-bikarbonát mol tömeg 80.x g (elfelejtettem a pontos számot).
30 tömegszázalék nahco2 a kokain mol.tömegéhez = 140%.
30 tömegszázalék NaHco2 70 % kokain hcl-hez = 200 % ( nos, technikailag 198,x %).
Csak tájékoztatásul
ZWd0joARtr
 

sami7264

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Lehet-e heroint crackké változtatni ezzel a módszerrel?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
A heroinból semmilyen módszerrel nem lehet cracket csinálni. Hatalmas varázslatra lenne szükség ahhoz, hogy egy kutyaszarból 🥩 steak legyen. Ezzel a módszerrel lehet szabad bázisú heroint készíteni, ahogy szabad bázisú kokaint is, amit cracknek hívunk. Talán a freebase heroinnak is kell egy fülbemászó név. Mit szólnál a réshez? Ezzel a módszerrel készíthetsz hasadékot.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Gondolom, nem kell megemlítenem, hogy a számítások elvégzésekor be voltam lőve. Meghamisítottam a számokat. A 30%-os nátrium-bikarbonát csak 120%-a a sztöchiometrikus mennyiségnek, nem 200%-a.
 

alpha69

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 19, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
100%-os tisztaságú kokainra van szükség, vagy ?
 
Top