Looking for a vendor Üzleti kapcsolatot keres lengyel állampolgárokkal

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Kedves BB közösség!

Üzleti kapcsolatot szeretnék kiépíteni lengyel állampolgárokkal.
Leírni, hogy mit keresek:

Ahhoz, hogy ezt az üzletet gyorsabban méretezhessem, partnerségre lenne szükség, ami számomra is csökkentené a kockázatot, ezért hajlandó vagyok megpróbálni egy olyan partnerségen dolgozni, amely aztán a projekt befejezése után (1-3 hónap) megszűnne.
Az üzlet első oldala legális (a termék beszerzése Lengyelországban), a második része illegális (a termék viszonteladása + külföldre szállítása).

Van egy kodeinszirup, amit OTC (OTC=Over The Counter termékek, amelyeket legálisan, recept nélkül árulnak) árulnak a lengyel szupermarketekben/gyógyszertárakban, olyan embereket keresek, akik megbízhatóak és hajlandóak nagy mennyiségben (50-100 üveg rendelésenként) megvásárolni, hogy elszállítsák nekem.

Egy rendelés folyamata a következőképpen nézne ki:

1. Megrendelést adok le a szükséges palackok pontos számával.
2. Amint a megrendelést elfogadták tőled, a határidő meg lesz határozva
3. Létrejön egy üzlet a BB-n, és BTC/XMR-ben fizetem ki magam (letétbe helyezés).
4. Az árut elküldjük
5. A letéti letét az áru megérkezése után kerül lezárásra
6. A következő megrendelés előkészítése (ez a folyamat a lehető leggyakrabban ismétlődik, kb. 1-3 hónapig).

Mit várnék el a potenciális partnerektől ezzel kapcsolatban:

- Pénzügyi háttér, hogy képes legyen a megrendelések megvásárlására (500EUR - 1.500EUR)
- Megbízhatóság
- 21 éves vagy idősebb
- Nemzetközi csomagküldésben való jártasság (nem feltétlenül kábítószerrel kapcsolatos)

A partnerség során nem kerülne sor offline találkozókra, nincs kapcsolatcsere, kommunikáció csak BB-n vagy legalább Jabber/Pidgin-en keresztül.

Szeretem ezt a fórumot, és érdekes emberekkel találkoztam itt, ezért úgy gondoltam, hogy egy nyílt hozzászólással közelítem meg ezt a kérdést.

Várom a visszajelzéseket.

Cincerly,

Koko
 

Usingme

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Nem értem, miről beszélsz itt.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
A problémám az, hogy nem értem a mondatot, amit írt :D
Köszönöm, hogy megpróbált segíteni, de még mindig nem értek semmit. :D
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
A WHO csak az USA-ban vásárol codein.
Lengyel emberek akarnak mmc cmc ez igazi jó biznss no codein hahaa
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
A piacokról nyilvánvalóan nem tudsz.
A kodein nagy üzlet Európában.

Továbbá soha nem mondtam, hogy ezt lengyeleknek kell eladni, kérem, olvassa el újra a hozzászólásomat.
 
View previous replies…

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Úgy tudom, az emberek ezt lean vagy LEAN néven emlegetik, igaz ez? Már többször megkérdezték tőlem, hogy ez valami olyasmi-e, amit meg tudok szerezni. Csak még soha nem mélyedtem el a dolgok ezen oldalán, így nem értek hozzá. Jól gondolom, hogy ezt LEAN-nek nevezik?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Igen, igazad van.

A LEAN önmagában az ital, amit az emberek összekeverik, összekeverik egy üdítővel (többnyire sprite vagy fanta), édességgel (jolly ranchers from uk például), majd egy kodeinsziruppal valamilyen ízesítéssel. Ezt a keveréket aztán lean, sizzurp vagy más néven nevezik. :D
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Ahhhhh, oké, oké, most már értem. Igen, az Egyesült Királyságban nagyon népszerű, ahogy én láttam. Őrület, hogy az emberek mit kell, hogy a buzz lol. Mindenki a maga módján, azt hiszem!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Igazad van, nagyon népszerű a 16-30 év közötti korosztályok körében egész Európában és az USA-ban is.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Igen, ember, egyetértek. Úgy tűnik, hogy sok európai valamiért kodeinre vágyik. Nem is olyan jó drog, de az emberek azt hiszik, hogy ez valami biztonságos ópiát vagy mi a fene, mert megisszák, ahelyett, hogy tablettát vennének be. Olyan furcsa...
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Azt hiszem, a legtöbb ember megdöbbenne, ha tudná, hogy valójában mit vesznek
 

Zmitu33

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
A lengyel nyelvvel vagyok.
Milyen konkrét szirup/termék érdekli?
26 év
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Dope :) Tulajdonképpen nagyon egyszerű, ez a Thiocodin, és sok helyen elérhető, és nem korlátozott.

Lövök neked egy DM-et, meglátjuk, hogy ki tudunk-e találni valamit :)

Cincerly,

Koko
 

Lesternixon

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Megbízható személyeket keresek, akik hajlandóak lengyel szupermarketekből és gyógyszertárakból ömlesztve (rendelésenként 50-100 üveggel) kódeinszirupot vásárolni és postán elküldeni nekem. Az OTC az Over The Counter rövidítése, ami a recept nélkül, legálisan árusított gyógyszerekre utal.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Miért nem készítesz saját hozzászólást, és téped ki ennek a fickónak a mondatait egyenesen a saját hozzászólásának kommentszekciójában, mi a fene...
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Jó ötlet @KokosDreams, ugyanezt kaptam néhány nappal ezelőtt. szükségem van Más ütőhangszerekre, de ugyanúgy. Úgy tűnik, hogy Lengyelországban minden jó dolog legálisan megvásárolható. 🤷‍♂️
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Igaz! De abbahagytam ezt a projektet, mivel a keresett terméket nem adták el olyan jól, mint vártam, más országokban jobb lehetőségeket találtam. :)
 
View previous replies…

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Nem, én az amph, meth, mdma és weed szakmában vagyok. És van néhány opioid vásárlóm.
De codein nincs, és realy nem akarom az összes opioid szerelmest. Ha van egy majom, az szörnyű...

A vásárlók a mi üzletünk halottjai, de vásárlók nélkül nincs üzletünk. 😅
 
Top