Looking for a vendor Üzleti kapcsolatot keres lengyel állampolgárokkal

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Kedves BB közösség!

Üzleti kapcsolatot szeretnék kiépíteni lengyel állampolgárokkal.
Leírni, hogy mit keresek:

Ahhoz, hogy ezt az üzletet gyorsabban méretezhessem, partnerségre lenne szükség, ami számomra is csökkentené a kockázatot, ezért hajlandó vagyok megpróbálni egy olyan partnerségen dolgozni, amely aztán a projekt befejezése után (1-3 hónap) megszűnne.
Az üzlet első oldala legális (a termék beszerzése Lengyelországban), a második része illegális (a termék viszonteladása + külföldre szállítása).

Van egy kodeinszirup, amit OTC (OTC=Over The Counter termékek, amelyeket legálisan, recept nélkül árulnak) árulnak a lengyel szupermarketekben/gyógyszertárakban, olyan embereket keresek, akik megbízhatóak és hajlandóak nagy mennyiségben (50-100 üveg rendelésenként) megvásárolni, hogy elszállítsák nekem.

Egy rendelés folyamata a következőképpen nézne ki:

1. Megrendelést adok le a szükséges palackok pontos számával.
2. Amint a megrendelést elfogadták tőled, a határidő meg lesz határozva
3. Létrejön egy üzlet a BB-n, és BTC/XMR-ben fizetem ki magam (letétbe helyezés).
4. Az árut elküldjük
5. A letéti letét az áru megérkezése után kerül lezárásra
6. A következő megrendelés előkészítése (ez a folyamat a lehető leggyakrabban ismétlődik, kb. 1-3 hónapig).

Mit várnék el a potenciális partnerektől ezzel kapcsolatban:

- Pénzügyi háttér, hogy képes legyen a megrendelések megvásárlására (500EUR - 1.500EUR)
- Megbízhatóság
- 21 éves vagy idősebb
- Nemzetközi csomagküldésben való jártasság (nem feltétlenül kábítószerrel kapcsolatos)

A partnerség során nem kerülne sor offline találkozókra, nincs kapcsolatcsere, kommunikáció csak BB-n vagy legalább Jabber/Pidgin-en keresztül.

Szeretem ezt a fórumot, és érdekes emberekkel találkoztam itt, ezért úgy gondoltam, hogy egy nyílt hozzászólással közelítem meg ezt a kérdést.

Várom a visszajelzéseket.

Cincerly,

Koko
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Jó ötlet @KokosDreams, ugyanezt kaptam néhány nappal ezelőtt. szükségem van Más ütőhangszerekre, de ugyanúgy. Úgy tűnik, hogy Lengyelországban minden jó dolog legálisan megvásárolható. 🤷‍♂️
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Igaz! De abbahagytam ezt a projektet, mivel a keresett terméket nem adták el olyan jól, mint vártam, más országokban jobb lehetőségeket találtam. :)
 
View previous replies…

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Várom a tesztküldést. Mert én hav találtam egy szállítót. Ha látom a kódot, meg tudom mondani.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Nem, én az amph, meth, mdma és weed szakmában vagyok. És van néhány opioid vásárlóm.
De codein nincs, és realy nem akarom az összes opioid szerelmest. Ha van egy majom, az szörnyű...

A vásárlók a mi üzletünk halottjai, de vásárlók nélkül nincs üzletünk. 😅
 
Top