LSD szintézis lizergsavból PyBOP segítségével

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Az LA hidratált formája ugyanúgy működik, vagy szárítani kell?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Száraznak kell lennie. Az LA szárítása azonban elég egyszerű. Csak hő és erős vákuum.
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Jelentem, vízmentes állapot nem szükséges
 

Molecula25

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sziasztok, tud valaki az ergotamin nátrium-ditionittal és KOH-val történő hidrolíziséről?
Ci4CKfQpFG
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Miért használna dithionitot? Ön hidrolizálni próbálja, nem pedig redukálni. Van 2 kettős kötésed, amelyek biztosan redukálódhatnak, és hogyan akarod elérni az 5 pH-t a KOH-val?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Néhány szabadalomban néhány mg dithionitot használnak antioxidánsként.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Ez a téma jelentősen alulértékeltnek tűnik. Egyenesen forradalminak tűnik ahhoz képest, ahogyan én tanultam.

Olvastam egy eszmecserét, ahol valaki felvetette, hogy a metilészter racemizálódhat a hidrolízis során. Ez aggodalomra ad okot az entiopure d izomerrel kapcsolatban? Észrevettem, hogy a TLC nem szerepel a kidolgozásban.

A rotovap tényleg opcionális? Ez a módszer enélkül közelít a fürdőkádszintézishez. Nincs hő? Ez egyszerűbben hangzik, mint az mdma vagy az amfetamin.

Mit hagyok itt ki? Sárga vagy vörös fényben dolgozunk? Mik a főbb komplikációk? A végtermék egyáltalán ad izolsd-ot?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Kapni ésszerűen tiszta LA egy fájdalom a seggében, majdnem minden hidrolízis vezet barna / fekete termék, amelyet meg kell tisztítani.
Még jó minőségű LA-vel is a kapcsolási reakcióelegy barnásfekete lesz, és a feldolgozás nem olyan egyszerű, mint ahogyan azt állítják (talán ha 100% -ban tiszta prekurzorokkal, gázmentesített oldószerekkel és professzionális felszereléssel indul, akkor van egy kis esélye, hogy ez nem történik meg, de az otthoni vegyész számára sötét oldattal kell számolni).
A termék tisztítása nem vicc, ha nincs hozzáférésed oszlopkromatográfiához, vagy ha nem akarsz liternyi oldószert vákuumban eltávolítani.
 

PlanckB1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ez volt az én tapasztalatom is, a hidrolízisből származó lizergsav ismételt átkristályosítása olyan port eredményezett, amely minden alkalommal világosabb barna színűvé válik, de még mindig nem olyan világos/tiszta, mint amilyet elvárna. Az LA oszlopkromatográfiáját ajánlja, vagy csak a végső szabadbázisú LSD oszlopkromatográfiáját?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Nem hiszem, hogy a LA-nál érdemes, valószínűleg egy jó kidolgozással és elegendő kísérletezéssel még a végterméknél sem szükséges.
A nagy savas kémikusok, mint pichard, havonta kilószámra szintetizáltak, és nagyon kétlem, hogy képesek lettek volna kromatografálni ezt a termékmennyiséget, szinte lehetetlen egy gyárral.
 

dd^YrVmgVfy#8nL4GN^J

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
@G.Patton @William Dampier, lehet-e helyette nátrium-hidroxidot vagy kálium-hidroxidot használni?

Az ammónium-hidroxidot bizonyos PH eléréséhez használják, vagy iont adományoz?

Van olyan eladó, aki kínál: "ammónium-hidroxid (NH4OH) "?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Érdemes az NH4OH-t használni, ez enyhébb bázisosító szer. Természetesen széles körben forgalmazzák.
A pH változása általában az ionkoncentráció változását jelenti. Nem értem, mire gondolsz.
 

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Szia @William Dampier köszönöm a szintézis útvonalát.

Nem vagyok szakértő, csak a CBD d8-ra történő izomerizációjáról van tapasztalatom.
Most próbálom kitalálni, hogy lehetséges-e számomra az LSD előállítása.

A jelenlegi céljaim a következők:
  1. Részletes útvonal keresése a D-lizergsav-metilészterből.
  2. Minden reagens beszerzése
  3. A reagensek biztonságos kezelésének megtanulása
  4. A vékonyréteg-kromatográfia elsajátítása
  5. Oszlopos (flash) kromatográfia elsajátítása
  6. LSD előállítása 😊
  7. A reagensek újrahasznosítása és biztonságos ártalmatlanítása
Remélem, tudtok segíteni a kérdéseimmel kapcsolatban:
  • Azt írja, hogy 0,84 g Dietilaminra (cas 109-89-7) van szükségünk, ez így van?
  • Azért kérdezem, mert a https://www.sigmaaldrich.com/ szerint ez egy folyadék és kínai eladóknál láttam, hogy kg-ban árulják.
  • Melyik TLC lemezek a legalkalmasabbak ehhez a szintézishez?
    • AH típus nem tartalmaz kalcinált gipsz kötőanyagot vagy fluoreszcens anyagot.
    • AG típus nem tartalmaz fluoreszcens anyagot, kalcinált gipsz kötőanyagot tartalmaz.
    • AHF254 típus fluoreszcens anyagot tartalmaz, kalcinált gipsz kötőanyagot nem tartalmaz.
    • AGF254 típus kalcinált gipsz kötőanyagot és fluoreszkáló anyagot is tartalmaz.
  • Tudna nekem segíteni a D-lizergsav-metilészterből származó útvonallal kapcsolatban?
Köszönöm
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Történetesen a dietilamin egyes országokban nem szabályozott, és hozzáférhetek hozzá, így a szubgrammnyi mennyiségek elküldhetőnek gondolhatók, különösen védett formában. Ebben a konkrét szintézisben úgy gondolom, hogy a GF254-en keresztül eluálható.
 
View previous replies…

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
A víz megvásárlása nem probléma, csak az zavar, hogy a mennyiség nem ml-ben, hanem g-ben van megadva.
 

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Bocsánat, úgy értem, dietilamin
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ebben a nagyon különleges helyzetben a folyadékot a pontosság érdekében mérik... volumetrikusan egy mikropipettára van szükség a pontos mennyiségek eléréséhez. Néhányszor a pontosság döntő a szintézisben, a metil-dietilamin NMe(Et)2 is pontosnak kell lennie. Nagy térfogatokat ritkán mérlegelnek...., mivel a viszkozitástól és a reaktivitástól függően könnyebb a térfogat. A mézszerű anyagokat egyértelműen könnyebb mérlegelni, a reaktív folyadékokat pedig fecskendővel lehet megközelíteni térfogat szerint, de néha, ha kicsi a mennyiség, akkor lombikban, mérlegen cseppenként pipettázzuk a szükséges tömegre. Inert atmoszféra alatt trükkös, és schlenk vonal és felszerelés szükséges, ideális esetben egy glovebox (schlenk vonal és az összes paraphrenalia, mint az argon és a folyékony nitrogén csapdák), glovebox fantáziáltam építeni egy (én valójában építettem egy működő mikroszkópot, amikor hét éves voltam).
 

verstappen

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Milyen inert körülmények szükségesek ehhez a reakcióhoz?
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Van alternatívája a rotovap gép használatának?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,018
Points
93
Az ilyen típusú beállítások példaként. Vákuumszivattyúval.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Képzeld el, hogy ezt egy kibaszott iskolabuszban csinálod, az elképesztő lenne!
 

mountainmomma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hé srácok a la hidrolízise után hogyan tisztítsuk meg a la-t. Az egyetlen módszer, amit találok, amire szükség van amónia vízmentes etanollal. Nem tudom beszerezni ezeket a reagenseket. Van más módja a la tisztításának a pybop rxn-hez?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
A kérdésem az, hogy egy másik amin helyettesítheti-e a dietil-metilamint? Mondjuk diizopropilamin vagy diizopropiletilamin? Bármivel?
 

alex12112

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 12, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Lehetséges a toluol használata metilén-klorid helyett dcm-ként?
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
avesome !
 
Top