MDMA szintézis a piperin kivonásával kezdődően (linkek)

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
hadd előlegezzem meg ezt azzal, hogy igen, tudom, hogy @WillD csinált egy szép szál, de ezek a linkek mennek "tovább vissza", és korábban kezdik a folyamatot. az ő szintézise az MDP2P-vel kezdődik, amely az utolsó előtti/utolsó linkek ezen a listán. csak azt akartam, hogy ezt ott, hogy ez nem tekinthető felesleges információnak :s


élvezd!!! ^_^
 

Franziskadiecoole

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 23, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Köszönöm, hogy a szintézis ezen az útvonalon keresztül lokalizálódik, mennyibe kerülne egy gramm MDMA előállítása?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Szia, a Google Fordítót használom, mivel nem beszélek németül. Örülök, hogy a szálam segíthetett. Őszintén szólva nem vagyok biztos benne, hogy mennyi az 1 gramm MDMA előállítási költsége, és valószínűleg több mint egy grammot kapnál, ha követnéd Will szintézisét. Nem tudom a pontos hozamot ... A válaszokban Will azt mondja, hogy körülbelül vagy valamivel kevesebb lesz, mint a PMK 9 grammos mennyisége. Biztos vagyok benne, hogy a legtöbb vegyszer és berendezés megvásárolható magától a BBgate-től. A laboratóriumi felszerelés és a vegyszerek drágák lehetnek, de ha azt tervezed, hogy eladod az MDMA-t, akkor könnyen visszakaphatod a pénzt. Ha növelni tudja a szintézis méretét, hogy több MDMA-t kapjon, kérem, forduljon PM Willhez további információkért. ^_^ <3
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
A fórum olvasásához nem kell a Google fordítót használnia. Mostantól kiválaszthatja, hogy a fórum tartalmát milyen nyelven szeretné automatikusan megjeleníteni Önnek.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
M3ChnTVAFq
YUtWp2gy0J
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
thx for your post !
 
Top