Mefedron (4MMC) kristályosítása

subzero013

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
32
Reaction score
22
Points
8
Itt van egy kép a kristályokról azon a linken.
 

Attachments

  • osIgNrLJ6Z.jpg
    osIgNrLJ6Z.jpg
    2.5 MB · Views: 369

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
u kap, mint ez a kristály, mert a por tiszta volt a piszkos u nem kap, mint ez a kristály....:)
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
és ez egy másik módszer. 4 mmc-t feloldani vodkában 1g per 2,5ml. és 4-5 hétig szobahőmérsékleten felejtsük el az oldatot. a vodka elpárolog, a kristályok a tartályban maradnak.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
u használhat 1,7ml vizet és szintén rendben van
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
a mínusz hőmérséklet nem előfeltétel. ugyanezt megteheted + 20C hőmérsékleten is. de minél magasabb a helyiség hőmérséklete, annál több 4-mmc marad az anyalúgban. -8C-on szinte az összes 4-mmc kiesik az oldatból. + 20C-on kb. 70% esik ki, kb. 30% marad a vízben. de mi akadályozza meg, hogy a vizet elhajtva a 4-mmc maradványait megkapd, és újra megismételd a kristályosítási folyamatot?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
Én voltam teszt most az utat a piszkos por. 24 órán keresztül meglátjuk, hogyan kap.
 

Attachments

  • VvS8idPAgM.jpg
    VvS8idPAgM.jpg
    4.1 MB · Views: 131

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
@G.Pattong Ahogy ígértem, kikristályosítottam az itt tárgyalt utat, és itt az eredmény.

Újra megmostam a terméket, és meg fogom ismételni a kristályosítási folyamatot.
 

Attachments

  • AXEwp8KWkl.jpg
    AXEwp8KWkl.jpg
    1.2 MB · Views: 278

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
mert a por piszkos volt, és u kap ez is készült ezúttal form piszkos im biztos, hogy ugyanazt kapom, de én volt keverjük össze a vizet acetonnal, de a vizet használtam morw mint aceton
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Üdvözlök mindenkit!

Hogyan tudok egy kész mef vizes oldatot NaCl segítségével kristályosítani, ha eredetileg nem volt lisztem? Mondjuk, van egy alap mef-em diklórmetánban és azt akarom savanyítani vízfeleslegben 135 ml/100 mef, közben a mef-et vízben feloldom - nem lisztbe teszem a mef-et, hanem rögtön vízbe.

Melyik szakaszban kell hozzáadni NaCl-t és milyen arányban. A felső tapasztalatok szerint a szerző 100 gramm mef-re 23 grammot ad meg, de ő 100 gramm mef-et 100 ml vízben oldott fel. Az én oxidációm pedig 135 ml/100 g terméknél történik.

Mennyi idő alatt képződnek kristályok a NaCl sóoldatos módszerrel? Milyen méretű frakciókat kapunk? mennyi ideig kell a terméket fagyasztóban tartani? Az expozíciós idő befolyásolja a kristály méretét?

Köszönöm mindenkinek!
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
dcm-en nem lehet így csinálni, a savanyítás során vizet kell használni, majd például ipa-t kell használni, hogy azonnal elinduljon a kristályosítás folyamata. Naci egyáltalán nem kell, ez hülyeség. és fagyasztani sem lehet, mert a kristály nem üveg és kristálypor formájában fog kijönni csak
 
View previous replies…

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Köszönöm a választ. Én acetont vagy etanolt használok. Mik a fagyasztási feltételek ahhoz, hogy nagy kristályokat kapjunk 1:1 hozammal? Tegyük fel, hogy kaptam egy vizes réteget mefedronból, hígítottam acetonnal vagy alkohollal - hogyan érdemes akkor fagyasztani? Ha azonnal -18-as fagyasztóba meríted, akkor finom kristályos port kapsz. Hogyan lehet akkor gyorsan nagy kristályokat kapni? Most csak akkor kapok nagy tiszta kristályokat, ha ez az oldat elpárolog, de ez egy hosszú folyamat.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
Milyen kristályokat szeretne kapni? tű formájában, de nem használhat fagyasztót, és 24 órán át tart, de még mindig az oldat egy részét el kell párologtatni, hogy visszanyerje a termék többi részét.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Szia tesó! Most már csak párologtatással kapok ilyen kristályokat. De nem vagyok elégedett az időzítéssel, ha a réteg nagy. Azt mondod, hogy elpárologtathatod az 50%-ot, majd a fagyasztóba - vajon a maradék oldatból kihulló kristály erős lesz, vagy csak egy kis töredék, míg a párolgás után már nagy kristályok vannak.

Van-e mód arra, hogy a kövekből kristályokat növesszünk, ha 1 kiló mef-et vízben 1300 \ aceton 200-ban oldunk fel. Nincs berendezés a bepárláshoz - hogyan lehet azonnal megfelelően lefagyasztani és kényelmes lesz?
 

Attachments

  • 3vyR5TDnlJ.jpg
    3vyR5TDnlJ.jpg
    634.5 KB · Views: 244

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
a legnagyobb hiba akkor a rossz arányok, és hetekig kell várni - a víz tovább párolog, az aceton pedig gyorsabban
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Kevesebb vízzel nem tudok savanyítani, oxidáció esetén a kevesebb víz egyszerűen nem veszi ki az összes mef-et a diklórmetánból. Van megoldásod a vizes rétegre történő oxidációra különböző arányokkal?
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Üdvözlök mindenkit, testvérek! Segítséget fizetek a mefedron vízrétegből történő kristályosításával kapcsolatos információk megszerzésében különböző módokon. A vízből való elpárologtatást már kipróbálták - ez hosszú út, még nincs rotációs elpárologtató, ezért gyorsabb módszerekre van szükségünk veszteségek nélkül.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Próbálta már valaki a szárazjéggel (CO₂) történő vészfagyasztási módszert?
Ha valakinek van rá lehetősége, kérem, próbálja ki, és tegye közzé itt az eredményt.
Módszer: Fagyasztás, fagyasztás, fagyasztás, fagyasztás, fagyasztás:
A víz/4 mmc aránya 1 ml/1 g. Oldjunk fel 4 mmc-t vízben, és forraljuk fel. Az oldathoz 1 literenként 200 ml IPA-t adhatunk.
Tegyünk egy 2 L-es műanyag palackot ~500 ml-rel megtöltve egy szárazjeges vödörbe. A folyadék helyett gyorsan kristály fog képződni. Hogy kiszedje, óvatosan vágja fel a palackot. A kristályt ezután száraz levegőn meg kell szárítani.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Hogyan juthatok ilyen alakú kristályokhoz? Ez egyértelműen fagyasztás, nem pedig párolgás! Mik az arányok? Hogyan lehet rögtön a vízrétegből, ha eredetileg nem volt liszt? Milyen oldószert kell hozzáadni - mindezeket az információkat kész vagyok megvenni, ha van kész eredmény!
 

Attachments

  • bpxRYXT1D7.jpeg
    bpxRYXT1D7.jpeg
    382.7 KB · Views: 259

leon

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlök mindenkit!
Ha az én 4mmc nem szép fehér vagy üveg akkor hideg acetont dobok és hagyom ott 2h ?
Más van üvegem szép kristály de találok kis barna foltokat a felső rétegben. mi a probléma?
 

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mi a helyzet a 4 mmc metanolban és egy kis adag acetonban való feloldásával?
 

noMercyy

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Helló, valaki megmagyarázná nekem, hogy miért fehérednek a 3cmc krisztályok az idő múlásával? (ebben az esetben 2-3 nappal az átkristályosítás után) És van valami ötlet, hogyan lehet megakadályozni, vagy stabilan / tartósan fehérítés nélkül?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
4mmc hcl
Készített kristály 1 nap temp szoba
víz+aceton
Szükség van száraz és mosás és készen áll az eladásra.
$!$ azt mondják, hogy szép hétvégét:)
Köszönöm bb kapu ezt a fórumot
Viva la Balkánia.
Én is hasonlót csináltam mint a made crystal p2np.
 

Attachments

  • IJMDqmxYcd.jpg
    IJMDqmxYcd.jpg
    6 MB · Views: 394
Last edited:

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
Most úgy néz ki, hogy ez a Teljes volt 2 nap.
 

Attachments

  • 5wMGZBl9yR.jpg
    5wMGZBl9yR.jpg
    5.7 MB · Views: 397
Top