Mefedron szintézis (4-MMC) NMP oldószerben. Nagy léptékben.

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
A szintézis 3 cmc-t készít?
Tudod, azt hiszem, ez a legegyszerűbb módszer jobb, mint ez, de ez az én véleményem.
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Más szempontból is lenne egy kérdésem. Tegyük fel, hogy van egy teljesen légmentes helyiség, ahol az egyik oldalon friss levegő áramlik be, a másik oldalon pedig egy nagy teljesítményű ventilátor húzza ki azt a helyiség közepéből.

Hogyan oldod meg a levegőben lévő szagok szűrését? Használnak-e valamilyen légtisztítót, ha igen, milyen fajtát és milyen patronnal, vagy elég egy nagy kapacitású szénszűrő aktív szénnel a kipufogón, ahogy a kannabisztermesztésben használják. Ha egy ilyen szűrő tenné a dolgát, akkor milyen aktív szén a legjobb, CTC vagy közönséges szén?

Hogyan szűrik a levegőt és a szagokat a laboratóriumokban? Üdvözlettel
 

Pan Cyga

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Meg tudja osztani a 4mmc szintézisre vonatkozó módszerét? Azt hiszem, a szénszűrő elvégzi a munkát youl.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Van egy efedrint tartalmazó tablettám. Meg tudná mondani a kálium-karbonáttal és ecetsavval történő kivonás és szintézis módszerét? Természetesen hallottam, hogy nátrium-hipoklorit segítségével is lehet szintetizálni. Itt más anyagokhoz való hozzáférés korlátozott.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Megnyithatja az amfetaminok részt, a válaszok ott vannak.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
1. Először is, fel tudná sorolni az ehhez szükséges összes laboratóriumi felszerelést? Láttam, hogy a szintézis során reaktort használt. Erre az alábbi linkre gondol?



2. És szintén szükséges egy Nutsche szűrő. Ha igen, meg tudnál adni egy megbízható helyet, ahol beszerezhetek egyet. Van még más felszerelés is az általam felsoroltakon kívül. Ha igen, kérem, mondja meg, melyek ezek, és hol tudom beszerezni őket.

3. És az egyik hozzászólásodban a hozzászólásodban azt mondtad, hogy ezzel havonta egy tonnát tudsz termelni. Szeretném tudni, hogy mennyi lenne 1 termelés, és mennyi késztermék jön ki az első termelésből.

4. Szóval ha tudsz, kérlek adj egy listát az összes laboratóriumi felszerelésről, helyekről, ahol meg tudom venni őket. Nagyon tisztelem Önt, mert az Ön által ezen a fórumon közzétett információk segítettek nekünk a korábbi kisüzemi szintézisünkben. Mindez miattad és más emberek miatt ezen a fórumon, mostanában volt egy BUMM az ügyfélkörünkben.

Remélhetőleg tud segíteni uram, és minden jól fog menni.

Üdvözlettel,

Aaron Stevens
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ahogy @Level1 mondta, 100l-es szakaszos reaktorra van szüksége fűtőrendszerrel, Nutsche-szűrővel, vákuumszivattyúval. A raktáron lévő tételekkel kapcsolatos információkat itt találja meg.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
köszönöm a választ és a segítséget, van még egy kérdésem, a reaktor, a nutsche szűrő és a vákuumszivattyú, egy gép? vagy lehet egy teljes készlet egy gépben?

A reaktor egy reaktor, a többi pedig egyéb elem?
A nutsche szűrő beépíthető a reaktorba?

Abból amit olvastam és néztem, a nutsche szűrő a vákuumszivattyúban van, ugye?
De a kérdésem az, hogy lehet-e mindent egy gépben megvenni?

Barátom, adj választ a következő tegnapi kérdésekre:
5. Szintézis kérdések, 8. és 9. pont
a.) Mennyi sósavat kell hozzáadni?
b.) Lassan vagy gyorsan adjunk hozzá sósavat?
c.) Mennyi ideig kell fagyasztani, és milyen fagyasztási hőmérsékletet kell beállítani?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
A csatolt képek a szintézishez megfelelő felszerelésnek felelnek meg?
 

Attachments

  • m21aipAtNg.jpg
    m21aipAtNg.jpg
    51.7 KB · Views: 190
  • ndTieF4bct.png
    ndTieF4bct.png
    187.2 KB · Views: 197

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Működni fog ez a nutsche szűrő?
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

Megtudta, hogy miért volt kék? , én követtem a sythesis 25g bk4 és miután 1:1 hcl aceton hozzáadása után az RM egy ponton az RM-hez egy pillanatra valahogy solidefiend egy sec , majd újra feloldódott , majd kék lett és kékes poweder praticipated ,
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

a kék szín a metilamin maradék azt hiszem , csináltam a reakciót és minden jól ment, amíg a savasítás is , majd a por részt vett, és miután x<ph 7 kék lett , de tudtam mosni a port acetonnal és fehér lett

Lehet, hogy nem adtál hozzá elég vizet, hogy a metilamin és az NMP feloldódjon benne ? én toluolnal extraháltam, idk néha úgy néz ki, mint a videóikban, hogy túl tökéletesen működik lol , de én 12,5g-ot nyertem 25g bk4-ből, egyáltalán nem rossz első próbálkozásra.
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
ha kék terméket kap, ez azt jelenti, hogy túl sok metilamin van a szerves rétegben , mossa le sós vízzel 5 alkalommal és a savanyításnak jobban kell mennie.
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
12,5g por ?
Crystal kapsz 10g
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Üdvözlöm, meg tudja osztani a 4MMC-vel végzett szintézisét, és ha a kék szín problémája megoldódott? Ez az általad használt koncentrált HCL miatt volt?
 

Chenzen

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 4, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Sziasztok srácok, én így csináltam, miért nincs a poromnak ereje nagyon gyenge én ebből használok magamon 200mg 500mg és én a nulla hatást ugyanúgy csináltam mint mindenki a filmben ?? : (A port 3-szor mosom acetonnal. W kap kék meph is és noe fehér de nincs hatás magas :(
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Meg tudná írni a módszert?
1kg 2-Bromo-4 Metilopropiofenonra?
Vagy írja meg az Ön által használt arányokat, PM-ben is írhat, ha nem akarja megosztani a nyilvánosságot.
 
Top