Metamfetamin az amfetaminból Sytnthesis Report (Sikerrel és végső fotókkal)

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28

Hosszú idő után ismét üdvözlök mindenkit.

Ma röviden leírom a szintézisben elért sikereimet, és milyen lépéseket követtem. Sajnálom, hogy nem tartok sokáig.
Nem tudom, milyen vegyszerekkel és anyagokkal rendelkeztek, de mivel Törökországban, Európa legszegényebb országában élek, sokat toltam a lehetőségeket. Mivel az összes itt árult vegyszer "ellenőrzött vegyszer", a szintézist p2p-n keresztül kellett elvégeznem, így egy kis időt vett igénybe, de tiszta volt.
Leírom az összes szintézist, amit lépésről lépésre készítettem, a linkjeikkel együtt. A fórumban a szintéziseken kívül semmi extrát nem csináltam. A képen látható metamfetamint csak a fórumon leírt dolgokkal készítettem, abszolút nincs extra folyamat.
!!

1: Az első dolog amit csináltam az a p2p szintetizálása volt. Ennek során vigyázzatok az üveg anyagokkal. A vákuumdesztillációs folyamat során a reflux kondenzátoromban repedés keletkezett és az üvegem teljesen szétrepedt és használhatatlanná vált.
(Szintézis: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...p2p-from-benzaldehyde-with-mek-1kg-scale.187/)

2: A p2p szintézis után amfetaminná alakítod. Nekem nem volt gondom a szintézis során, csak óvatosan, szédülésem volt.
(Szintézis: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...amphetamine-from-p2p-phenyl-2-propanone.1378/)

3: Miután amfetaminná alakítod, metamfetaminná alakítod. Itt sem volt gondom.
(Szintézis: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hamphetamine-synthesis-from-amphetamine.1671/)

4: ez a szakasz a varázscikked. İCE gyártása
(Szintézis: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ne-crystallization-and-ice-manufacturing.465/)


Röviden elmagyarázni.


P2P > amfetamin > metamfetamin > İCE MANUFACTURİNG

Köszönjük a szintézis tulajdonosainak. Külön köszönet G.Patton-nak, aki minden buta kérdésemre válaszolt. Végül, mielőtt megkérdeznéd, igen, a karomon lévő tetoválás egy reakciódiagram. G.Patton egyik szintézise.

Ha van kérdésed a fejedben, készséggel válaszolok rá, nem akartam hosszasan írni.
 

Attachments

  • TBsubiNZyv.mp4
    9.6 MB · Views: 441
  • 2CifMwAIt9.jpeg
    2CifMwAIt9.jpeg
    449.6 KB · Views: 892
  • xcHlA3O69M.jpeg
    xcHlA3O69M.jpeg
    507.8 KB · Views: 814
  • Jb3iIPonzW.jpeg
    Jb3iIPonzW.jpeg
    363.3 KB · Views: 755
  • vCD7NQ5OJG.jpeg
    vCD7NQ5OJG.jpeg
    443.9 KB · Views: 758
  • VXBS5uGTx8.jpeg
    VXBS5uGTx8.jpeg
    447.4 KB · Views: 802
  • 4Kwo7xiqWe.jpeg
    4Kwo7xiqWe.jpeg
    520.8 KB · Views: 778
  • D0i17TVsjb.jpeg
    D0i17TVsjb.jpeg
    583.4 KB · Views: 731
  • qwjMnYk1EW.jpeg
    qwjMnYk1EW.jpeg
    591.7 KB · Views: 768
  • BF0z8Z6a1L.jpeg
    BF0z8Z6a1L.jpeg
    574.3 KB · Views: 866

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Szép szilánkok! De miért kell P2P --> amfetamin --> met, amikor a metszintézis közvetlenül P2P-ből egyszerű és nagyobb hozamú? Úgy tűnik, mintha plusz lépések lennének.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
Hello Docx. metilaminra van szükség az Ön által említett lépésekhez. Ezt az utat követtem, mivel Törökországban korlátozottak a lehetőségek, és nem jutok hozzá bizonyos vegyi anyagokhoz. Azért osztottam meg ezeket a lépéseket, mert úgy gondoltam, hogy hasznos lehet más törökországi vegyészek számára.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
A metilaminnal kapcsolatos problémák
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ok :). A metilamin meglehetősen könnyen szintetizálható magának, bár. De ez persze méretarány kérdése.
És persze: köszönöm, hogy megosztottad az eredményeidet! Lenyűgöző szilánkok, ahogy mondtam. Mennyi ideig tartott a kristályosítás, és használtál valami különleges trükköt, hogy ekkora legyen? Amikor eddig ilyen szilánkokat láttam, akkor izopropilbenzamin volt. Szóval le a kalappal!
 

madsci

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 17, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Milyen oldószereket és feltételeket használt?
Mennyi időbe telt, amíg ilyen méretűre növesztette őket?
mi a kristályok olvadáspontja?
 

Sabatier

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2022
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Nagyszerű munka! Ezek a legnagyobb (hamisítatlan) kristályok, amiket valaha láttam. Igen, kérem, ossza meg, hogy milyen oldószereket és arányokat használtak az átkristályosításhoz. Gratulálok a sikerhez és köszönöm szépen a megosztást!
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Szép tetoválás ez a valódi? :D
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
csak találja ki maga :D
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
Van videó/módszer, hogy met a p2p és a metilaminból metet kapjunk ?
 

madsci

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 17, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
egy másik kérdés: a p2np-ből származó amfetamint közvetlenül metamfetamin előállítására használtad, vagy d-amfetamint vontál ki, majd alakítottad át metamfetaminná? vagy később leválasztottad a d-metamint?
 

Dxrk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Jó lenne, ezt is keresi
 
Top