Metamfetamin az amfetaminból Sytnthesis Report (Sikerrel és végső fotókkal)

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Nincs videó és a ródiumban is.
Használhatná a fórumunk forrásait, kérem? Nincs videó, de van egy ilyen részletesebben kidolgozott cikkünk . Továbbá ez is. Írtam cikket a fórumtagok számára, de nem tudja használni a Search... Fáj.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
LOL, igen, bocsánat :). Nem akartam megbántani az érzéseidet. A jövőben a megfelelő forrást fogom választani!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Én is pontosan ugyanerre gondoltam...egyébként nagyon kétlem, hogy ilyen méretű kristályok előállíthatók egy otthoni laboratóriumban, és ha igen...ossza meg a módszerét...itt csak a késztermék fotóit látom,...kérem ossza meg a módszert!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Én is pontosan ugyanerre gondoltam...egyébként nagyon kétlem, hogy ilyen méretű kristályok előállíthatók egy otthoni laboratóriumban, és ha igen...ossza meg a módszerét...itt csak a késztermék fotóit látom,...kérem ossza meg a módszert!
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28

Az általam követett utakat és módszereket a cikkben leírtak szerint követtem. Nem végeztem semmilyen extra lépést. Kérem, olvassa el, és ennek megfelelően tegye meg észrevételeit.

 

Chrome

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Vagy nem tudod, mit csinálsz, és csak egy "receptet" követsz, vagy nem akarod, hogy az emberek kitalálják a dolgokat, elkerülöd a kristályokra vonatkozó kérdést, és az általad linkelt hozzászólásokban nincs említés az enantiomerekről vagy akár az elválasztásukról. nincs mód arra, hogy a racém met nemhogy ilyen méretű kristályokat, hanem csak a tiszta d-meth-et, és hetekre van szüksége a növekedéshez. És nem említetted/nem utaltál az izomer szétválasztására. Talán csak azért csináltad ezt a posztot, hogy forgalmat adj a másik posztodnak, amiben a "termékedet" árulod.
 

Chrome

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
ne vegye személyeskedésnek a dolgokat, de azt mondta
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nem vagyok nagy kémikus, de kíváncsi lennék arra, hogy ezek a szilánkok hajlamosak-e viszonylag alacsony hőmérsékleten villogni, mivel úgy néznek ki, mint egy hasonló termékem, amelyet nem fogadtak jól, mert nagyon gyorsan villogott. Szintén ti Európában nem karikázzátok, mint a sajtot, akkor masszív szilánkokat kaptok így.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
nodvur7laj-jpeg.6518
5TNe3hHbV6
 
Last edited by a moderator:

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ez most egy szilánk úriember.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
...
Bro wtf is that 😂😂
NİCE SHARDS... damn bro...
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Igen, mostanában elég rendszeresen kapunk ilyeneket, az emberek arra használják őket, hogy megmutassák, milyen nagyszerű szarságaik vannak.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Mit tudsz mondani az enyémről?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
A probléma az izpropilbenzamin létezése. Ez nem igazán megkülönböztethetetlen a met-szilánkoktól egy rendszeres fényképen, és széles körben használják a söpredékkereskedők a jó termék vágására és hamisítására. Nagyon remélem, hogy itt nem erről van szó? Mert az nagyon aljas lenne, egy tökéletesen jó és profi fórumot arra használni, hogy baromságokat marketingeljünk seggfej módon.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
A képen látható termékmintát tartom.
Ha azt állítja, hogy a termékeim hamisak, küldjön nekem néhány tesztcikket. Átadom a kívánt tesztet, és videóként hozzáadom ehhez a témához. Nem szeretem, ha a nevemet csalással és becstelenséggel említik. Ez egy szakmai fórum. És a hírnév számít. :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nem igazán látom, hogy ez mit bizonyítana. Megbízhatóbb lenne, ha részletes és illusztrált leírást adna a kristályosítási folyamatról. De király, tagadod, hogy kész izopropilbenzamin, ami általában kb. ilyen méretekben jön, ha Kínából veszed. Igazából nincs okom kételkedni benned, szóval nagyszerű munka!
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Ha azt tippelem, hogy egy jó kristályt úgy készítesz, hogy metamfetamin, meth oldatát aceton jégbe öntöd, akkor a kristály ilyen szép lesz, bocsánat, csak feltételezem, hogy ez igaz.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Tegyen magának egy szívességet, és törölje a tetoválásait ábrázoló képeket :)

Nem szeretné, ha azok egy FBI megfigyelési aktában kötnének ki, amely a tetoválások tulajdonosát a kábítószergyártással hozza összefüggésbe.
 

doyourbest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 23, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Egy olaj a kristályhoz

szép munka!!!
hallottam róla, hogy lehetséges volt.
Soha nem láttam még ppl csinálni az utcán, vagy hallottam, hogy csinálják

szép !!!
 
Top