Metamfetamin az amfetaminból Sytnthesis Report (Sikerrel és végső fotókkal)

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ok :). A metilamin meglehetősen könnyen szintetizálható magának, bár. De ez persze méretarány kérdése.
És persze: köszönöm, hogy megosztottad az eredményeidet! Lenyűgöző szilánkok, ahogy mondtam. Mennyi ideig tartott a kristályosítás, és használtál valami különleges trükköt, hogy ekkora legyen? Amikor eddig ilyen szilánkokat láttam, akkor izopropilbenzamin volt. Szóval le a kalappal!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
nodvur7laj-jpeg.6518
5TNe3hHbV6
 
Last edited by a moderator:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
A legutóbbi tételben a legtisztább szilánkokat kaptam, amilyeneket még soha nem készítettem ;-) Mindenképpen küldök egy mintát a laborba, hogy elkerüljem az esetleges spekulációkat vagy kétségeket a képet látva.
 

Attachments

  • qhCA0JvFYx.jpg
    qhCA0JvFYx.jpg
    95.8 KB · Views: 416

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Mi a népek problémája ezzel a termékkel, ez csúcsminőségű, olyan rétegei vannak, mint a törött pala, ha az emberek azt hiszik, hogy hamis, akkor sziklák vannak a fejükben a törött pala megjelenése csak a tiszta D meth-nél van, és ez úgy néz ki, mintha nagyon lassú átkristályosítása lenne, így szeretettel és idővel készült, és nem sietett, vagy fagyasztva freonnal vagy folyékony nitrogénnel.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Wow BTC főnök úgy tűnik, hogy az egyik áldozatodnak van néhány papírja, amely azt mondja, hogy hazudsz. Megvizsgálták a szarodat, így ez a szemtelen hazugság, amit itt mondasz, nevetségessé válik, és világossá teszi, hogy nem kéne szart árulnod sehol. Te csak egy csaló vagy. Csak ahelyett, hogy szellemként elintéznéd őket, azt hiszed, hogy igazán okos vagy, és baromságokat küldesz nekik. Nem tudom, hogy BB hogyan érzi magát a csalókkal kapcsolatban, de a laboratóriumi teszt elad engem, soha nem fogok veled üzletet kötni, és ha látom, hogy valaki más is elköveti azt a hibát, hogy bízik benned, azonnal felvilágosítom őket. Scum Bag.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
"Mi a baj, hogy nem szabadna észrevenned, hogy becsaplak?" Erre gondoltál. Nem számoltál a laborral, mi?
 

Us3rn4m3

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Honnan szerezte be a vegyi anyagokat? Kaphatóak Magyarországon?
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Tudna videót készíteni
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
@Dragovich

Azt mondta, hogy MEK útvonalat használt a P2P-hez. Meg tudod nézni a problémáimat, és össze tudod hasonlítani a futásoddal?

ITT.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8

Lehet először ezt az utat választani, majd később kristályokba fordítani?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nem, az amfetamin-szulfát vagy -foszfát csak porszerű megjelenésű.
 

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Helló, te vagy a hősöm! Bro.
Iam élő ázsiai. arany háromszög.
Az én angolom rossz. tudod adni nekem ezt az egészet egyszerű videó. Fizetek neked nagy összegű pénzt.
Kérlek, rp.

Válaszolj nekem akarom adni az elérhetőségemet.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
A D-meth & D-amph iránti rajongásomnak most már vége, amennyiben ki akarom próbálni a dohányzást, hogy lássam, mi a hype. TBH az én D-amph és a D-meth készült n füstölt 100% -os SHIT és időpocsékolás. A legjobb és egyetlen beadási mód az orális, amennyire az amfetaminok mennek!

Még akkor is, ha hozzáférése van a gyógyszerészeti D-amph-hoz, akkor tiszta D-nek kell lennie, és nem L Amph vagy Meth, tényleg kipukkadt a buborékom b.s töltött hype itt remélem, hogy megmutatja, hogy nem pazarolja az időt n erőfeszítést a hülye ötletekre.

Ha metet akarsz, csinálj metet! Ne pazarold a jó Amph-t és a reagenseket a meth-re való átalakításra, nem éri meg az időt, az erőfeszítést vagy a költségeket!!!!.

Az egyetlen dolog, amit megtanultam, amit tudok a freebasing HCl coca, a D-amph HCl egyszer száraz, de még mindig olaj, azonnal kristályosodik, ha megkarcolod az edényt!!!! 3 nap olaj, a zsákfejű haverom kapott egy darab rézhálót és megkarcolta az edény olaját, és bumm instant por.
Szóval, ha már egy-két napja próbálod az olajat porrá változtatni, karcold meg egy üvegrúddal, fém pengével a kinézete alapján bármivel, ami a kristályképződés kezdetét okozza!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
400 db 5 mg dex tabletta kivonása kevesebb mint 3 g, D-amph HCl készült. És ebből 1g D-met, Micsoda vicc!!!!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
A problémája az, hogy nem szívott valami jót, különben a hozzáállása 180 fokos lenne.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
No contra to your way, de dont you be more successfull if you go directly from p2p to methamphetamin? methylamin aq. is hard to get in Europ, but (you can) methyla. hcl and naoh is nearly no prob here.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ez inkább gondolatgyakorlat volt, mint gyártási kísérlet.
 

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Ez nagyon lenyűgöző, igazán szép kristályok, és az Ön által említett országában fennálló korlátozásokkal ez még lenyűgözőbb.
 
Top