Egyedülálló amfetamin szintézis P2NP-ből NaBH4/CuCl2-vel (1 kg-os skála)

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Hello
az 1kg p2np tétel után van kb 10l hígított ipa/amfetamin, miért kell ehhez még ipa/aceton hozzáadni mielőtt kénsavat csepegtetünk bele, ha már van benne elég ipa.

amikor tiszta amfetamin bázisunk van, akkor ezt 1:2 vagy 1:3 arányban hígítjuk amf/ipa-val, mielőtt kénsavat adnánk hozzá...

és lehetséges-e a szintézist ipa helyett metanollal/h20-zal futtatni...

Köszönöm :)
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Erre magam is kíváncsi vagyok. Hacsak nem tévedek, vagy nem hagyok ki valamit... Az IPA-t elpárologtatjuk, hogy FB-t hagyjunk, majd hozzáadjuk az IPA/Aceton-t. Nem mehetnénk egyenesen az acetonra/kénsavra, mivel az már az IPA-ban van?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Adhat hozzá conc. kénsavat, de mindig jó ötlet, hogy némi acetonnal hígítsa. conc. cseppentése helyi túlsavasodáshoz vezet, ahol az alapközegtől függetlenül a termék egy része visszafordíthatatlanul elpusztul.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
A videóban az áll, hogy az Ipa/bázis oldathoz aceton kerül hozzáadásra. Nem látom, hogy az Ipa elpárologna. Lehetséges-e az elpárologtatási lépés nélkül?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Igen, megteheti. A különbség a kristályosítási eljárásban. Egy kicsit hosszabb lesz.
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
A reakció után a hőmérsékletet szobahőmérsékletre csökkentettem, és 25%-os nátrium-hidroxid-oldatot öntöttem közvetlenül az egész anyagba, és kevertettem. Álljon meg, és osszuk el az olajos réteget, majd adjunk 85% -os foszforsavat közvetlenül az olajos réteghez. A pH-értéket 6-ra állítottam be. A hűtés során sókicsapódás keletkezik, de nincs gyógyhatás. A szintézis lépéseinek megváltoztatása okozza?
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
A kicsapott sót megszárítják és gyógyhatás nélkül használják fel. A kicsapott sót 15%-os NaOH-val nem tudtam feloldani, a só leülepedett az aljára, a tetején kis mennyiségű sárga olajjal.
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
az általam megváltoztatott lépések
1. Adjunk 25%-os nátrium-hidroxidot közvetlenül az egész anyaghoz.
2. Az acetonnal történő kristályosítás helyett közvetlenül adjon 85%-os foszforsavat a felső olajréteghez. Mennyire befolyásolja ez a változás ezt az útvonalat?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Körülbelül 0%-os különbség.
@aa1178251182 Miért ismétli ugyanazokat a kérdéseket. Én és @Hank Schrader már elmondtuk, hogy a CAS 705-60-2 reagenssel van problémája. Meg kell nézned az olvadáspontját. Ehelyett ugyanazokat a kérdéseket teszed fel, remélve, hogy mit hallasz? Hogy változtathatod a lúg koncentrációját és minden megváltozik? Mi vegyészek vagyunk, nem irodavezetők, nem fogsz különböző egyszerű/kívánatos megoldást kapni, ha probléma van a reagenssel (kiindulási anyaggal).
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Sziasztok, nektek mi a legjobb módja a szárításnak és mennyi ideig tart? a nagy tételek örökké tartanak, és a butchner tölcsér sem segít annyira...

Néhány ötlet?

Köszönöm.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Attól függ, hogy mit használ mosószerként, és mennyi folyadékot sikerül buchner-tölcsérrel vákuumozni.

Aceton / IPA.

Az aceton sokkal gyorsabban elpárolog, mint az IPA, így gyorsabban szárad.

Mosás után a termékemet addig vákuumszűröm, amíg a buchner-tölcsérből már nem csöpög.

Így az amfetamin ebben a szakaszban nedves, nyitott edénybe teszem és 2 napra a fagyasztóba teszem.

És voilá, kemény mint a kő.

Gyakorlatilag a kezeddel porrá zúzhatod.

Ne feledje, ha nedves/nedves amfetamint tesz a fagyasztóba száradni, naponta egyszer vagy kétszer nyissa ki a fagyasztót, hogy a gőzök távozhassanak.

A fagyasztók a hűtőkkel ellentétben zárt körfolyamatúak.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Be fog kerülni valamelyik Naoh-oldat az ISO/Amp rétegbe? Ha igen, akkor a sózáskor Na-szulfát/Nacl is képződik az Amp-val?

Azért kérdezem, ha mert nemrég csináltam ezt a rxn-t kis léptékben és minden csodálatos módon működött amd hozam sokkal több volt, mint vártam...

Bármilyen okból kifolyólag a kapott terméket (4FA) megkérdőjelezem. Fogok csinálni egy másik MP tesztet, de a kezdeti teszt megolvadt (vagy a maradék oldószer elpárolgott), majd égett, ahogy azt várnám, hogy a nacl éget. A regeáns tesztek nem mutattak változást, de ez várható a 4Fa esetében.
Robadope-ot még nem próbáltam, mivel nem találtam semmilyen jelzést.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
csinálj a/b-t, talán még az enantiomereket is különválaszthatod, ha már itt tartunk.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Jó ötlet mindkettő.. Elgondolkodtat, ha mások, akik nem tapasztalnak semmilyen hatást csak fogyasztanak egy S tonna NaCl és kevés, de az amp.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Ha vákuumban kell desztillálnom az IPA-t, milyen magas legyen a hőmérséklet? És mit ca tenni az eredmények optimalizálása érdekében anélkül, hogy az aceton kiszáradna?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Bármely vegyület hőmérséklete vákuumban a vákuumnyomástól függ.

Erre a célra nagyon jó táblázatok vannak az interneten, google őket, hogy pontos számítási beállítást kapjon.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Ha azt akarom, hogy elpárologtassa azt, kellett volna forralni, vagy csak hagyja, hogy üljön hosszabb ideig. Ha fel kell forralnom, milyen hőmérsékletet kell használnom?
Másodszor, ha a videóban szereplő pontos leírást akarom követni, mennyi NaOH-ra van szükségem? 2 liter 25%-os NaOH oldat 500g NaOH-val 250g P2NP-hez?
 
View previous replies…

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
ahogy imoutalso leírta, hogy függ a vákuumnyomás, ha desztillálni vakuum alatt szereted a forráspontot, akkor próbáld ki a kezed.

1500ml víz, 500g Naoh, a 250g P2np tételedhez.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Köszönöm, de lehet, hogy nem jól fogalmaztam. Az "organikum" könyvemben is megtaláltam a táblázatot, de azt hittem, hogy az ipa normál nyomáson is kivehető?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Lehetséges igen, de inert atmoszféra nélkül legalább részben tönkremehet a terméked. de lehet, hogy teljesen rendben van, nekem csak N2 alatt sikerült jó terméket izolálni.
Egy vákuumszivattyú nem olyan drága, a nagy váltóáramúak jók(egy ideig) oldószer lecsupaszítására, a kis 12V-os kínaiak nem annyira erre az alkalmazásra.
Szerezz egy dean stark, buborékos kondenzátort és csatlakoztasd a vákuumot a kondenzátor végére, csak annyira húzd ki, hogy ne engedd ki a gőzöket és engedd el a vákuumot, hogy gravitációsan lefolyjon a csapdádból.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Igen, van ehhez egy vákuumvevőm, és követni fogom a vákuumdesztillációs készülék klasszikus felépítését, de woulfsche lombik nélkül, és csak egy vákuummérő közvetlenül a szivattyúnál.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Elméletileg lehetséges-e ezt sikeresen elvégezni egy 55 gallonos hordót reaktorként használva, felső keverővel?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ha időt szánna arra, hogy végigolvassa a szálat, láthatná, hogy ezt a kérdést többször is feltették különböző léptékben, és a kérdés ugyanaz marad.

Keress, és találsz.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Köszönöm a tippet, Miközben végiglapoztam az összes 27 oldalt, találtam m minden értékes tippet az út mentén. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy valaki kipróbálta-e már a technikát, és mennyire befolyásolná a hozamot? Összehasonlítva egy reaktorral.
És ha van valami tippje bárkinek, aki kipróbálta.
Köszönöm

"Az alkimisták az aranyat keresve sok más, nagyobb értékű dolgot találtak"
 
Top