One-Pot fentanil szintézis

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
A racém cisz- és transz-3-alkilfentanil analógok szintézise és előzetes farmakológiai értékelése
A Szerbiai Kémiai Társaság folyóirata. 69 (7): 511-26. (2004) doi:10.2298/JSC0407511

https://doiserbia.nb.rs/img/doi/0352-5139/2004/0352-51390407511I.pdf

Remek cikk, sok hasznos aprósággal. Egyenesen a Wikipédiából.

Szeretnék hozzáadni egy figyelmeztetést (légy óvatos) a speciális F-szintetikusokkal és általában a kábítószer-szintetikusokkal kapcsolatban, mivel tudományos cikkekben találhatók. Srácok, ezek az emberek nem teljesen hülyék, ha ha a folyóiratok kiadói nem. Ott nem fogsz találni egy jól működő, egyszerű drogszintézist, még akkor sem, ha úgy néz ki. Azok a cikkek (kivéve azokat, ahol speciális felszerelésre vagy reagensekre van szükség) mind olyan félinformációkkal vannak tele, amelyeknek más tudósok számára nyilvánvalónak kellene lenniük, de nem annak, aki csak egy receptet akar a drogok főzéséhez. Nos, a valóságban a többi tudós többsége nem látja ezeket a csapdákat, de nos, ez valószínűleg egy másik cél.
Néhány példa:
A Leuckart és az amfetamin készítése régi, nagyon régi, de már 1944-ben kihagyták ezt, vagy csak hazudtak arról, hogy tényleg működik, különösen a hidrolízis lépésről.
Az összes F-szintetikus a piperidonnal bámul, amelyet így vagy úgy NPP-vel reagáltatnak, és mind 90%-os hozamról beszélnek, és mindenki, aki megpróbálja, kemény gyantát kap helyette? Ez szándékosan történt, nyilvánvaló, hogy a piperidon, ha nem védik, csak önmagával fog reagálni, mivel van egy keton és egy amin csoportja. Az egyetlen szintézis, amit védett piperidonnal említenek, az a benzilált fajta, amelyhez Pd/C kell a védtelenítéshez. Ne feledje azt sem, hogy sok indiai cikk csak kitalált dolog, hogy okot adjon nekik arra, hogy úgy tegyenek, mintha saját szintetikus útvonaluk lenne bizonyos gyógyszerekhez, mivel ez az, amire szükségük van ahhoz, hogy az indiai szabadalmi törvények alapján lemásolják azokat.
Szuper könnyű ketamin szintetizátorok Kínából. Először is a kínaiak eltúlozzák a hozamokat, mint senki más, valamiért csak ezt KELL tenniük. És gyakran publsih felértékelt módszerek, mi szép, ha nem voltak egy kicsit hiányzik, hogy valóban működik. Mivel ezek a szintetizátorok valódi pénzt érnek a gyártásban, ez inkább reklám, ahol azt mondják, hogy "van valami nagyszerű - lépjen kapcsolatba velünk, hogy üzletet kössön a valódi optimalizált módszerért". Gyakran. Nem mindig.
Ephedrin Biosynth a Sydney University Ausztráliából. Ezek a srácok még azt is bevallották egy interjúban, hogy úgy tervezték meg a publikációikat és a szabadalmaikat, hogy nagyon speciális tudás nélkül senki nem tud efedrint készíteni azok segítségével. Még azzal is dicsekedtek egy interjúban, hogy hogyan vertek át valakit, aki segítségért fordult hozzájuk az ügyben, és végül feljelentették a rendőrségen, de nem előbb, minthogy elkezdte volna, és elég messzire jutott volna ahhoz, hogy igazán komoly büntetést kapjon. Tulajdonképpen büszkék voltak a seggfejek.

Folytatódik és folytatódik.

Csak emlékeztetőül.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
A termékek védelmét szolgáló félrevezető papírok nagyon gyakoriak, tudják, hogy minden módon kudarcot vallanak, sőt katasztrófát is okozhatnak, amihez nem elég kedvesek ahhoz, hogy az ideget
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Emlékszik, hogyan sütötték David Nichols, amikor az nbome jött ki, hogy kénytelen többé nem publikálni
 

The_Real_Gus_Fring

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mit csinál a nitrogéngáz? Miért szükséges? Meg lehet-e csinálni a gáz nélkül?
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
inert atmoszférát hoz létre, és megakadályoz néhány mellékreakciót, akkor valószínűleg tiszta terméket és nagy hozamot kaphat.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ez a reakció soha nem fog tiszta terméket vagy nagy hozamot eredményezni, ez lehetetlen. 10%, talán 20%, ha nagyon szerencsés vagy ügyes a rendkívül tisztátalan termék, amelyet valamilyen állati nyugtatóval kell vágni, hogy piacképes legyen. Vagy hol és miért jött létre a tranq?
Általában nagyon rossz üzleti gyakorlatnak tartják, hogy megölik a vásárlóikat, amit csak olyan emberek tesznek, akik annyira tele vannak kokainos macsósággal és nincs holnap, hogy elvesztettek minden perspektívát vagy elképzelést a "jövőről". Ez olyan szinten el van tévedve, hogy nyilvánvalóan csak az olyan intézkedések jelentenek megváltást, mint amit El Salvadorban tettek. Hamarosan más végrehajtások is követni fogják, és nagyon hamarosan csak kihagyják a hiperbörtönt az olcsóbb golyókért. Mindenkinek ki kellene találnia, hogy ez mit jelent a barátságos kisboltos dílerek számára - nem lesz megkülönböztetés, ha valaki azt hitte, hogy a drogok elleni háború rossz volt, készüljön fel a bandák elleni háborúra*.

*ha most azt gondolják: ó, nálunk nincsenek ilyen bandák, ne aggódjanak, lesz valami, ami úgy néz ki, hogy nagyon hamar, mint Olaszországban volt, amikor a Brigado Rosso nem sikerült terrorizálni a lakosságot elég valaki tette a nevükben kérés nélkül. (Bolognai pályaudvar robbantás). Olyan egyszerű. Olyan régi. Olyan hatékony. Akkor ez nekünk Európában a polgári szabadságjogok nagyobb részébe került, ez most jön, az életedbe kerülhet.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Mate te eltéríted ezt a beszélgetést rossz úton, először is én nem vagyok kereskedő vagyok képzett kémikus és csináltam a cél érdekében, és én csináltam 97-98%-os tisztaságú és igen, ez kevésbé volt tiszta körül 60-70% szintézis, de a tisztítás után egyszer vagy kétszer volt 98%-os tisztaságú én csatolt hplc jelentés dátum korrekció, ha megfelelő képzett és felszerelt akkor ezt a felügyeletét tapasztalt kémikus.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Az interneten mindenki lehet bármi, amit akar, nem azt mondom, hogy nem vagy képzett kémikus, mint a Sydney Egyetem képzett, jól lehetséges. Ez nem jelenti azt, hogy fogalma van arról, hogy miről beszél, nyilvánvalóan nem. Különben legalább a szintézis könnyen orvosolható problémáival foglalkozott volna, amelyek nyilvánvalóak, ha csak megnézi az érintett molekulákat és elolvassa a kapcsolódó Wikipédia-szócikkeket.
Aztán a tisztaságról beszélsz. Nagy tisztaságot mindig el lehet érni, amíg van olyan termék, amely izolálható. Főként oszlopkromatográfiával. De akik ezt pénzért csinálják, azok egyáltalán nem tisztítanak semmit. Mivel ebből a reakcióból nehéz egyáltalán bármit is izolálni, mivel ez egy nevetséges reakcióséma, ami KELL, hogy termeljen egy csomó szart. Gonosz, polimer szart. A fentanil 1-10%-a van ebben a szarban. Ennek kivonása nehéz. Megoldás: Egyáltalán ne extraháljuk, hanem adjunk hozzá némi állati nyugtatót, hogy kompenzáljuk a különböző, ismeretlen mennyiségű, talán F-et, és adjuk el Tranq néven. És ezt teszik az emberek. És ezért veszítik el a felhasználók az ujjaikat vagy a lábujjaikat, vagy halnak meg. De nézze, ez már nem kábítószer előállítása és kereskedelme, hanem emberölés kísérlete vagy tényleges gyilkosság.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Máté, ha láttad, hogy nem beszéltem semmilyen módszerről, csak a tisztaságról beszélek, ha nem tudsz tiszta terméket kapni, ez nem jelenti azt, hogy nem lehet, ha elolvasod ezt az egy edényes szintézist, akkor is említették a tiszta termék azt jelenti, hogy közel 70 % fölött kell lennie, nem említettem semmilyen tisztítási megoldást, mert ezt a szintézist nem szabad megpróbálni azok által, akik laikusok, vagy úgy gondolják, hogy tudják kezelni ezt az ördögöt, bármilyen tisztaságot kaptak, ez rendben van számukra, mert a veszély és a kockázat növekedése a nagyobb tisztasággal növekszik, de igen , ha valaki akarja és meg tud győzni engem , hogy nem laikus és tisztában van minden kockázattal és veszéllyel és biztonságosan kezeli ezt lehet , hogy én fogom vezetni őt , hogy tisztább anyagot készítsen , és igen ez a reakció soha nem kap még 10 % tiszta anyagot , ha valaki kap 5-7% lesz szerencsés .
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Hé, srácok!
Tudja valaki világosan elmagyarázni ezt a folyamatot؟
Mi a szintézishez szükséges berendezések listája؟

Nagyra értékelném, ha segítenétek.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Tényleg ki akarja próbálni ezt a szintézist.
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Igen، Gupta módon szeretnék szintetizálni. De nem sokat tudok róla.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
mate nem fogom ajánlani, hogy ezt a dolgot, ha nem képzett és tudatában kezeli a laboratóriumi cuccok , Gupta módszer úgy tűnik, ígéretesnek és könnyűnek tűnik, de az aldehid vízmolekulákat képez, amikor reagál az aminnal, és ez megakadályozza az összeadás, akkor kell reaktor és megfelelő inert környezetben, hogy végre ezt a reakciót fogom ajánlani használni molekulaszűrő az első lépésben .......good luck
 

abbalabba

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vannak dolgok, amelyeket jobb, ha békén hagyunk
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Abszolút
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Ezt kaptuk néhány próbálkozás után ...
 

Attachments

  • tQPpx51yUo.png
    tQPpx51yUo.png
    1.3 MB · Views: 59
  • 6MZzKqTdtS.png
    6MZzKqTdtS.png
    391.1 KB · Views: 57

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ez a jelenlegi ürügy, hogy fuck a jogok a seggét egy drótkefével minden eszközzel jogok legyenek átkozott akkor nem posztolna gyermek ápolási módszerek, így miért posztolni a mumus ember a jelenlegi dátum szar elpusztult kevesebb gondolkodni fucker
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
chill mate ez nem neked való .
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
ami számít ebben a jelentésben már ott van, akit érdekel, hogy milyen dátumú volt, és igen, ez egy darab szar azoknak, akik nem értik a HPLC jelentést megértem a fájdalom a seggükben ,így kérem az embereket, tartsa a jégpárnát a közelében.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ez a webhely voltam puckered felett nem az info maga a papírokat, hogy a szarin ott vannak, de a kiküldés őket egy ilyen fórumon, mint ez hasznos lenne? Feltételezve valakinek az indítékait mi ? Megsértjük mások szándékát?
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Oké haver elnézést kérek, ha megbántottam az érzelmeidet, de nem tettem közzé semmilyen bizonyított módszert, tudom, hogy ez ördög, és felelősséggel kell kezelni.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ők Popped gyík laboratóriumok mert azt hitték, hogy ő csinált valamit, de az igazi ok volt a nagy öreg száj ez az utolsó alkalom, hogy ezt mondom, mert az emberek nem veszik komolyan szar még én is néha nem veszem elég komolyan eléggé carry on testvérem
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Piszkos, de valószínűleg elfogadható
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
helyesbítés

AmNj10g3BF
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ez a papír egy nagyszerű olvasmány scihub volt / egy isten ajándéka
 
Top