Kutatási vegyi anyagok vizsgálati csoportja

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Üdvözlünk minden fórumtagot!

Örömmel jelentjük be, hogy toborzást indítunk a Kutatási Vegyi Anyagok Vizsgálata Szakcsoportba. A tesztelő feladata az RC termékek tesztelése lesz. A fórum adminisztráció gondoskodik a fizetésről és a szállításról.

A megvásárolt anyag átvételekor a következő jelentést kell látnunk tőled:
  • Hogyan történt a szállítás? Voltak problémák a csomaggal?
  • Fotók az anyagról a mérlegen (csomagban, csomagban, csomag nélkül, csak anyag, az Ön országának bármilyen címletű érméje).
  • Részletes úti beszámoló Öntől.

    Miután megválaszolta ezeket a kérdéseket, értékelnie kell a következő mérőszámokat:

  • ⭐️ Szolgáltatás biztonsága (0-tól 10-ig)
  • ⭐️ Szállítási sebesség (0-tól 10-ig)
  • ⭐️ A termék minősége (0-tól 10-ig)
  • ⭐️ Mennyire teljesültek az elvárásai? (0-tól 10-ig)

Ahhoz, hogy teljes jogú tagjává válj a csapatnak, az alábbi kérdőív szerint üzenetet kell küldened Glitchy-nek:

Téma: Test Squad
  • Milyen anyagot szeretnél kipróbálni?
  • Van már elképzelésed arról, hogy milyen anyagot szeretnél kipróbálni?
  • Melyik országba fogjátok szállítani?


    9nQWSv0Hqw
 
Last edited by a moderator:

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Tesztcsoport
  • Milyen anyagot szeretne kipróbálni?
2c-x,DOx, metamfetamin
  • Van már elképzelésed arról, hogy milyen anyagot szeretnél tesztelni?
Igen, már átnéztem az eladókat a szakmaiság, a módszer és a helyszín megértése szempontjából. Legfőképpen megbízható és becsületes

Bensőséges ismereteim vannak az általam felsorolt vegyületekről . Tényeket fogok adni még NMR ect. Ha kérik. Dokumentálja az egész folyamatot a postaládától a fogyasztásig anélkül, hogy felfedné az érzékeny információkat.
  • Melyik országba fogják szállítani
  • USA
kérjük, kérdezze meg, ha bármilyen kérdése van
Köszönöm.
 
View previous replies…

jbtxt60

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Igen érdekel az eladók szakmai felülvizsgálatának felülvizsgálata. szilárdan ismerem a helyszínt. Legfőképpen megbízható és becsületes

Bensőséges ismereteim vannak a metamfetamin vegyületekről . Őszinte tényeket fogok adni, ha kérik. Dokumentálom a teljes folyamatot a postaládától a fogyasztásig anélkül, hogy felfedném az érzékeny információkat.

USA-ba szállítva
Kérjük, kérdezze meg, ha bármilyen kérdése van
Köszönöm jbtxt60
 

CodyAshmore

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
#1. Az oxitocin, noradrenalin, dopamin és szerotonin keveréke.
#2. (Egy gyönyörű nő)
#3. Az Amerikai Egyesült Államok.
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Én az USA-ban szeretnék tesztelni metamfetamin van hatalmas tudásom ebben és meg tudom mondani a különbséget a rossz,jó,és nagyszerű termék között,nem vagyok benne biztos,hogy a másik 2 mi de ha adnak egy érzés hasonló bármilyen opioidok kérem én is szeretnék tesztelni. Merre menjünk innen
 

Luckycharm

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Kanadában élek, és szeretném, ha lehetőségem lenne metamfetamin vizsgálatára, és kiváló felülvizsgálatot tudnék nyújtani.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hello Madre, már küldtem neked üzenetet ezzel és más módokkal kapcsolatban, hogy a Breaking Bad csapat munkatársa lehetek, de a poszt, amire válaszoltam, azt írta, hogy RC-k tesztelésére keresel csapatot, és aztán ezt a posztot olvasva látom, ahol a metamfetamint példaként felsoroltad, így most azon gondolkodom, hogy ez csak kutatási vegyi anyagokra vonatkozik, vagy minden drogra? Mert én mindenképpen változtatnék a preferált drogválasztásomon, ha ez lenne a helyzet! Kérem, ossza meg velem, és még egyszer köszönöm az idejét és a figyelmét, legyen szép napja!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Mindegy, elolvastam TESTINT felhasználó jelentkezését, és az általa használt formátum miatt azt hittem, hogy ez madres post része. Az én hibám.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Élek usa és vagyok egy autodidakta kémikus ive készült 2cx b keresztül e nem D és mda és meszkalin és ha persze dmt amely im biztos, hogy a legtöbb ppl kezdeni az extrqction nem szintetikus bár id szeretnék adni a TSTAB egy lövés id szeretnék mintát.Néhány rcs 2cx és más entactogens / pszichedelikusok ad őszinte opibion a mailbix a bio assay és nagyon jól kapcsolódik, ahol én vagyok én egész eladás, így én dnt igazán nem kis kéz a kéz az én ppl csinál nagyszabású jobb a FED, mint az állam azt mondom, lol kopogás a fa
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Ausztráliában élek, a várostól 4-es körzetben. Azt hiszem, mindenki katinont vagy alacsony fokú metamfetamint szív. Iv úgy döntött, hogy abbahagyja a vásárlást, és szívesen kipróbálná a 2c-x-et.
Éljeneznék, ha megtanulhatnám a szintézist, de nem tudom, hol kezdjem el és milyen méretű felszerelést kell beszereznem. fizetek egy MENTORért személyesen vagy titkosított e-mailben. érdekel talán egy szintézis, amely megtanít engem abit a kémiáról, majd megpróbálok egy met/amph szintézist.
A shake and bake a legegyszerűbb, de a legkockázatosabb.
Szükségem van egy forrásra az elő átkokhoz, de azt tervezem, hogy egy nap nagy mennyiségben saját magam készítem el.
Csakúgy, mint a vacsora ízlés szerinti elkészítése az én elképzelésem a szintézisről. Főzöm a felszerelést az én ízlésem szerint, hozzáadok egy lil fűszert és minden szépet.
Figyelem COOKS FIGYELEM Fizetek BTC, hogy a tanítványa legyen, akár személyesen, akár titkosított e-mailben.fuck vásárlás utcai drogok, Il hogy a saját.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Hé haver én is Ausztráliából jöttem, ha még mindig segítségre van szükséged az utadon, tudasd velem, hogy megvan a know-how és szinte minden, ami ezzel együtt jár a béke
 
View previous replies…

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Hé, én is Ausztráliából, Észak-Queenslandből származom. Megbízható Meth szállítót keresek itt. Szeretnék üzletet kötni a Dead Drops, Escrow és Crypto cégekkel. PM nekem kérlek.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
Hé srácok, brit ember itt és a ketamin ismerője. Minden egyes adag K-nek, amit kaptam, nevet adtam. Akár hiszed, akár nem, de nincs 2 tétel, ami ugyanazt a hatást fejti ki .

És le tudom írni a hatását még a hatása alatt is.

Meg tudom mondani, hogy személy szerint miért szeretem vagy nem szeretem az adott adagot, vagy hogy másoknak miért tetszik.

Meg tudom mondani, hogy képes vagyok-e autót vezetni, vagy 1000 köbcentis motorkerékpárt vezetni az adott tételen, vagy hogy lehet-e kenyérpirítót működtetni vagy sem.

Küldök neked egy videót, amin tesztelem. Még be is fecskendezem, ha adsz nekem eleget az átváltáshoz (5 gramm), vagy ha kifejezetten ezt kéred.

Általában már 3 grammal is jó véleményt tudok adni. bár ennél több könnyebb, mivel pár éjszakán át tudok időt szakítani.

Az én fénykoromban 80 grammos zacskókat vásároltam, és egy hónap alatt könnyen befejeztem.
Ezért úgy érzem, hogy megvan a megfelelő képesítésem ahhoz, hogy egy tételt az én jóváhagyásom pecsétjével bélyegezzek meg.
Elfogulatlan felülvizsgálatot fogok nyújtani, és 0/10-et adok a K-skálán.

Valószínűleg álruhát fogok viselni, de a valódi hangomat fogom használni. (Szeretném fenntartani a magasan képzett munkámat).

Kérem, vegye fel a kapcsolatot a szolgáltatásaimmal kapcsolatban. Csomagokat az otthoni címemen fogadok el.
Üdvözlettel, Buffalo Phill

Ezenkívül lelkes amatőr kémikus vagyok, és szívesen tanulnék még többet.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vis

NosLeEp223

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Mindenképpen szeretnék a tesztelői csapat tagja lenni,az USA-ban vagyok, és főként amp/M-amp típusú vegyszereket szeretnék tesztelni.
 

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Üdvözlöm, ehhez töltse ki az űrlapot, és küldjön nekem egy sms-t.
 

Kazy25

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Tesztcsoport

  • Milyen anyagot szeretne kipróbálni?
Amfetamin, CMC-k , MMC-k.

  • Van már elképzelésed arról, hogy milyen anyagot szeretnél tesztelni?
Igen, van profi orrunk. Elegem van abból, hogy ezek a szarok már olyan régóta szerepelnek az utcán.

Teljes és őszinte felülvizsgálatot fogok nyújtani - a postázástól a fogyasztásig.
  • Melyik országba fogják szállítani
    EU / Románia.

    Üdvözletem!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Helló, válaszoltunk Önnek egy PM-ben.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Love Romania ❤️❤️❤️❤️
 

20ball22kswizzer

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
kannabisz
 

CodyAshmore

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
1. Azt hiszem, ki akarok próbálni néhány szukát
2. Ó, van egy ötletem, rendben.
3. Elküldheted őket a kaliforniai bachelors lakásomba.
 
  • Like
Reactions: vis

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Nagy tapasztalattal rendelkezem a legtöbb stimuláns és pszichedelikus szerrel kapcsolatban, és természetesen magas toleranciával rendelkezem az új vegyi anyagokkal szemben, így ha nekem jó, akkor általában a legtöbb másnak is szuper jó lesz
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Kérjük, küldjön nekem személyes üzenetet.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Szia glitchy, szuperül érdekel a disszertáció minél biztonságosabb és újabb annál inkább elindultam a megértés felé rosszabbnál rosszabb; aki még rendszeresen néz tv-t. Adj egy pm-et nem vagyok biztos benne, hogy mihez van hozzáférésed, én nagyon hajlik a hxe vagy az oxo pce kombók felé. És én is bennünk vagyok. Tanultam kémia, növények gombák, mivel 12 éves voltam, ya tudom, hogy szinte minden egyes fn növény <~ a nevem I cnt vezetni az autóm nélkül másodkézből azonosítani minden fa bokor gondolkodás nélkül az apoc gyűjtemények, ami emlékeztet engem, hogy meg kell tennem egy 10 mérföldes sétát egy csomó szar. (A szemeim szó szerint végigmennek a növények sorain) és így tudsz kihalászni, ha valaha is találkozol velem. Sétálok lefelé és a következő növénysor felé nézek. Tehát az érdeklődésem természetes és nagyon agresszív. Thx és goodluck remélem, hogy hamarosan kap egy üzenetet.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Kérjük, küldjön nekem személyes üzenetet.
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
i like to try NEP, A-PiHP and MDPHP, Location in Germany! Hit me up :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
:unsure: APHP APVP MDPV megijesztette?
 
Top