Kutatási vegyi anyagok vizsgálati csoportja

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Tesztcsoport
  • Milyen anyagot szeretne kipróbálni?
2c-x,DOx, metamfetamin
  • Van már elképzelésed arról, hogy milyen anyagot szeretnél tesztelni?
Igen, már átnéztem az eladókat a szakmaiság, a módszer és a helyszín megértése szempontjából. Legfőképpen megbízható és becsületes

Bensőséges ismereteim vannak az általam felsorolt vegyületekről . Tényeket fogok adni még NMR ect. Ha kérik. Dokumentálja az egész folyamatot a postaládától a fogyasztásig anélkül, hogy felfedné az érzékeny információkat.
  • Melyik országba fogják szállítani
  • USA
kérjük, kérdezze meg, ha bármilyen kérdése van
Köszönöm.
 
View previous replies…

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Én az USA-ban szeretnék tesztelni metamfetamin van hatalmas tudásom ebben és meg tudom mondani a különbséget a rossz,jó,és nagyszerű termék között,nem vagyok benne biztos,hogy a másik 2 mi de ha adnak egy érzés hasonló bármilyen opioidok kérem én is szeretnék tesztelni. Merre menjünk innen
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Ausztráliában élek, a várostól 4-es körzetben. Azt hiszem, mindenki katinont vagy alacsony fokú metamfetamint szív. Iv úgy döntött, hogy abbahagyja a vásárlást, és szívesen kipróbálná a 2c-x-et.
Éljeneznék, ha megtanulhatnám a szintézist, de nem tudom, hol kezdjem el és milyen méretű felszerelést kell beszereznem. fizetek egy MENTORért személyesen vagy titkosított e-mailben. érdekel talán egy szintézis, amely megtanít engem abit a kémiáról, majd megpróbálok egy met/amph szintézist.
A shake and bake a legegyszerűbb, de a legkockázatosabb.
Szükségem van egy forrásra az elő átkokhoz, de azt tervezem, hogy egy nap nagy mennyiségben saját magam készítem el.
Csakúgy, mint a vacsora ízlés szerinti elkészítése az én elképzelésem a szintézisről. Főzöm a felszerelést az én ízlésem szerint, hozzáadok egy lil fűszert és minden szépet.
Figyelem COOKS FIGYELEM Fizetek BTC, hogy a tanítványa legyen, akár személyesen, akár titkosított e-mailben.fuck vásárlás utcai drogok, Il hogy a saját.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Hé haver én is Ausztráliából jöttem, ha még mindig segítségre van szükséged az utadon, tudasd velem, hogy megvan a know-how és szinte minden, ami ezzel együtt jár a béke
 
View previous replies…

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Liveil van ott el, ahol kapunk faj egy ki, ha olaj I distlee az actone olajjal és most a kötéses
 

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Hé, én is Ausztráliából, Észak-Queenslandből származom. Megbízható Meth szállítót keresek itt. Szeretnék üzletet kötni a Dead Drops, Escrow és Crypto cégekkel. PM nekem kérlek.
 

Kazy25

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Tesztcsoport

  • Milyen anyagot szeretne kipróbálni?
Amfetamin, CMC-k , MMC-k.

  • Van már elképzelésed arról, hogy milyen anyagot szeretnél tesztelni?
Igen, van profi orrunk. Elegem van abból, hogy ezek a szarok már olyan régóta szerepelnek az utcán.

Teljes és őszinte felülvizsgálatot fogok nyújtani - a postázástól a fogyasztásig.
  • Melyik országba fogják szállítani
    EU / Románia.

    Üdvözletem!
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Love Romania ❤️❤️❤️❤️
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
i like to try NEP, A-PiHP and MDPHP, Location in Germany! Hit me up :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP APVP MDPV ijesztő?:unsure:
 
View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Van egy hosszú válasz, amely abból ered, hogy hogyan hat a Sim alkalmazások és hogyan más kibocsátások / blokkolók, hogyan Ruby cuccot értem, majd blokkolja az újra felszállási venni mdpv csak blokkolja, de azok lényegesen kisebb és elméletileg sokkal kevésbé káros nero adók lásd a nagyon hosszú jön fel a legtöbb ember indoklása rendkívül kevésbé függőség és működik, mint egyfajta blokkoló más mondjuk kevésbé szelíd szereplők a receptorok ez rendkívül ez rendkívül ez rendkívül leegyszerűsített változat, de nem tudom az életemre emlékszem a számok a papírok, hogy meg kell tennie a tanulmány a's
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Érdekes, utána kell olvasnom ennek. Soha nem volt igazán érdeklődésem az MDPV iránt, amíg ezt nem hallottam,
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Hogyan készült a küldemény? Voltak problémák a csomaggal?

- Volt egy kis hiba a szállítási címmel, de szerencsére @Madre nagyon segítőkész volt, és segített, amennyire tudott. Az első csomaggal történt hiba miatt kb. 2-3 hétig tartott, mire megérkezett. Egyébként semmi gond nem volt.

* Fotók az anyagról a mérlegen (csomagban, csomagban, csomag nélkül, csak anyag, érme az Ön országának bármely címletéből).

- Sajnos kibontottam a csomagot, mielőtt eszembe jutott volna a képek, elnézést kérek ezért, de azt mondhatom, hogy nagyon profin volt csomagolva levélben volt és a termék szürke csomagolásban volt. A por pedig egy kis zipzáras zacskóban volt és fel volt címkézve, ahogy kell. Itt van az egyetlen kép, amit az érmével készítettem.


Részletes úti beszámolót tőled.

- Nagyon tiszta, mivel soha nem próbáltam ezt az anyagot, de ive olvastam néhány jelentést róla, hogy nagyon erős és nagyon könnyű túlzásba vinni, így nagyon kis adagot vettem intranazálisan körülbelül 10mg. A magas meglepett, mert a kis mennyiség, amit vettem, nagyon puha és opioidszerű magas, de nem olyan nagy eufória. Egyébként nagyon jó minőségű kutatási vegyi anyag véleményem szerint, de ugyanúgy Id javaslom, hogy tegyen egy kis kutatást, mielőtt megpróbálná az ilyen dolgokat. Meglepően erős.OPNkQc3gm1
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Most már tudom, miért kaptam hasonló táskát...
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Helló mindenki, végre eljött a várt nap, a szállítmány villámgyorsan megérkezett, hála Glitch-nek, aki boldogan megosztotta 0'250 mg-ot az így jelenlegi: 5meo -DMT, amely a neurobiológusként végzett szakmai megfigyelésem szerint alkalmas a nehéz stimulánsoktól származó pszichotikus epizódok kioltására . Maga az úti beszámolót az utazási szekcióban fogom közzétenni.
Szállítási sebesség:
10:10
Lopakodás:
10:10
Tisztaság:
10:10

Mindenképpen ajánlom!!!
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
- Milyen anyagot szeretne kipróbálni?

Bármilyen stimuláns, például amfetamin, CMM és CMC

- Van már elképzelése a vizsgálni kívánt anyagról?
igen, sokéves tapasztalatom van a stimulánsokkal kapcsolatban, és meg tudom különböztetni a termék minőségét

-Melyik országba fogják szállítani a terméket?

Románia/EU
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Im várlak PM-ben srácok, ez a téma CSAK a jelentések számára.
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
2 mérleggel rendelkezem. Az anyagokat általában kézről kézre kapom egy helyi eladótól. És láttam a hozzászólását a bb
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
És sok a jelentések csapkodás MD PV ők véletlenül adtak új utakat a tanulmányozás és az elmélet blokkolja a receptor anélkül, hogy teljes és teljes elvonás a stimulánsok világában Én ezeket a jelentéseket számok az Ön számára, ha szeretné átnézni
 
  • Like
Reactions: vis

axios187

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hi glitchy
im az USA-ban, és hatalmas tapasztalattal rendelkezem szinte az összes kábítószerrel, főleg pszichedlikumokkal, nem opiodos rc-kkel, minden stimulátorral.
id szeretnék kipróbálni bármit, ami nem opiát vagy szintetikus kannabinoid
 

kukulelia

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Általában a csomagolás nagyon diszkrét volt, nem igazán lehetett tudni, mi van benne. Nagy köszönet a szállítónak a benne lévő kis ajándékokért - egy öngyújtó és egy matrica.

1. LSZ 150 MCG Blotters
⭐️ Service security 10
⭐️ Szállítási sebesség 10+ (kevesebb, mint 4 nap!)
⭐️ A termék minősége 6
⭐️ Mennyire feleltek meg az elvárásainak? 6
⭐️ Általános benyomás a szállítóval kapcsolatban 9

Most részletesebben. A kommunikáció és a kiszállítás tekintetében - tökéletes.
Bár a hatások tekintetében nem voltam annyira elégedett. Volt 2 próbálkozás - az egyik teli gyomorral, a másik éhgyomorra. Azt hittem, hogy ez különbséget fog tenni a hatás kezdetének gyorsasága és intenzitása szempontjából, de mindkét esetben a hatás nagyon lassan kezdett el fejlődni, legkorábban a beviteltől számított 1,5-2 óra után. Azt hittem, talán az egyéni tolerancia vagy valami - de a társamnak, akinek teljesen tiszta a drogos múltja, ugyanilyen lassan indult be a hatása.

A kezdeti hatás után enyhe nyugtató és relaxált hatást éreztem, mint egy korsó sör után. Ez az érzés eléggé ismerős volt. A 2-3. órában az olyan érzések, mint a szaglás és az ízlelés kicsit élénkebbé váltak, ugyanez a helyzet a színekkel. A neonfények a falon elég élvezetesek voltak, de nem izgalmasak. Ettől eltekintve semmi további látási hatás vagy bármi. Valamiért inkább éreztem könnyű mdma-nak kellemes érintésérzetekkel, mint pszichedelikus hatásokkal rendelkező savnak. Összességében egy kicsit csalódott voltam.

A 4-5. órán enyhe derealizáció és deperszonalizáció érzése alakult ki, amit sokkal korábban vártam. A kellemes dolog, ami ezzel együtt jött - hogy kissé a testemen kívül vagyok, a problémáim nem az enyémek, a körülöttem lévő emberek nem zavarják a lényemet. A legfontosabb dolog ezen a dózison az volt, hogy elég könnyű volt ahhoz, hogy bármelyik kívánatos pillanatban ki tudjak belőle szállni, és kapcsolatba tudjak lépni a valósággal. Tehát valahogyan te irányítod az egész folyamatot.

Most a minőségre és az elvárásokra 6-ot tettem, mert korábban nem szedtem különösebben lsz-t, az lsd-t jobban ismerem, és ennél az lsd dózisnál a hatások, főleg a vizuális, sokkal mesésebbek. Szóval egy kicsit csalódott voltam. Bár a testi érzések élesedésének örültem, és erre nem számítottam. Nem vagyok benne biztos, hogy a hatás enyhébb volta a rossz szállítási körülményeknek köszönhető, vagy ennél a drognál nagyobb dózisra van szükséged ahhoz, hogy valami többet érezz, de összességében nem rendelném meg ezt a terméket, de valószínűleg ajánlhatnám kezdőknek, akik tartanak attól, hogy elveszítik a kontrollt az anyagok alatt, és nem keresnek erős hatásokat.

2. Egyáltalán nem számítottam rá, de ráadásul Metocin 4-HO-MET-et kaptam, 1 tablettát.

Na ez volt valami!

⭐️ A termék minősége 10+
⭐️ Mennyire teljesültek az elvárásai? 10+

Bár nekem is több mint 1 és fél órába telt, mire elkezdtem érezni valamit, a hatás elképesztő volt. Kellemes látvány, kellemes testérzet, ellazuló elme, ami messze a testemen kívülre repített.

Test. Könnyű meleg léghullámokat éreztem, mintha id feküdtem volna a meleg homokra a tengerparton. A körülöttem lévő dolgok textúrája szórakoztató volt, minden tárgyat meg akartam érinteni és érezni.

Látványok. A falak mozogtak, lélegeztek, körbe-körbe jártak, szivárványszínű hullámokat láttam a levegőben. Ahogy a kanapén feküdtem, az épület hajóvá változott, és lassan elkezdett lebegni az utcán, elhaladt a fák és más épületek mellett. Csodálatos volt.

Elmém. Problémák nem léteztek, annyira nyugodt és magabiztos voltam. Ugyanakkor, ha valaki belépne a szobába, könnyedén ki tudtam kapcsolni a hatásokat saját akaratomból, és "normálisan" tudtam lenni és viselkedni. Szükség esetén tudtam módosítani a hatás intenzitását.

Leginkább 4-5 órán át tartott, majd lement. Elképesztő volt! Mindenképpen megvenném és ajánlanám másoknak is.

Összességében. köszönöm szépen, ez volt en érdekes tapasztalat a két termék!
 

Attachments

  • KnyZrQGh2v.jpg
    KnyZrQGh2v.jpg
    470.8 KB · Views: 75
  • mn7ic0KyYG.jpg
    mn7ic0KyYG.jpg
    580.2 KB · Views: 72
  • TQW7H0dqGz.jpg
    TQW7H0dqGz.jpg
    619.1 KB · Views: 75
  • qGVChwEZLA.jpg
    qGVChwEZLA.jpg
    417.8 KB · Views: 82
  • X1TMD3gqin.jpg
    X1TMD3gqin.jpg
    415.6 KB · Views: 73
  • ptHvUSIV4A.jpg
    ptHvUSIV4A.jpg
    309.1 KB · Views: 69

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Sup!
Igen, ilyen érdekes részletes áttekintés! Tisztelet <3

DM vissza, ha a széked készen áll egy újabb űrutazásra. ;)
 
  • Like
Reactions: vis

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Érdekli a stimulák. Elsősorban PV-k, MMC-k vagy CMC-k. NEP talán
Szállítás az Egyesült Államokba.
Köszönöm
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
- Milyen anyagot szeretne kipróbálni?
5-meo-dmt

- Van már elképzelése arról az anyagról, amelyet ki szeretne próbálni?
Már próbáltam korábban is, de mindig csalnak, és sosem lehetsz biztos benne.

Melyik országba fogják szállítani: Francia
 
Top