Kutatási vegyi anyagok vizsgálati csoportja

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hello Madre, már küldtem neked üzenetet ezzel és más módokkal kapcsolatban, hogy a Breaking Bad csapat munkatársa lehetek, de a poszt, amire válaszoltam, azt írta, hogy RC-k tesztelésére keresel csapatot, és aztán ezt a posztot olvasva látom, ahol a metamfetamint példaként felsoroltad, így most azon gondolkodom, hogy ez csak kutatási vegyi anyagokra vonatkozik, vagy minden drogra? Mert én mindenképpen változtatnék a preferált drogválasztásomon, ha ez lenne a helyzet! Kérem, ossza meg velem, és még egyszer köszönöm az idejét és a figyelmét, legyen szép napja!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Mindegy, elolvastam TESTINT felhasználó jelentkezését, és az általa használt formátum miatt azt hittem, hogy ez madres post része. Az én hibám.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Élek usa és vagyok egy autodidakta kémikus ive készült 2cx b keresztül e nem D és mda és meszkalin és ha persze dmt amely im biztos, hogy a legtöbb ppl kezdeni az extrqction nem szintetikus bár id szeretnék adni a TSTAB egy lövés id szeretnék mintát.Néhány rcs 2cx és más entactogens / pszichedelikusok ad őszinte opibion a mailbix a bio assay és nagyon jól kapcsolódik, ahol én vagyok én egész eladás, így én dnt igazán nem kis kéz a kéz az én ppl csinál nagyszabású jobb a FED, mint az állam azt mondom, lol kopogás a fa
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Ausztráliában élek, a várostól 4-es körzetben. Azt hiszem, mindenki katinont vagy alacsony fokú metamfetamint szív. Iv úgy döntött, hogy abbahagyja a vásárlást, és szívesen kipróbálná a 2c-x-et.
Éljeneznék, ha megtanulhatnám a szintézist, de nem tudom, hol kezdjem el és milyen méretű felszerelést kell beszereznem. fizetek egy MENTORért személyesen vagy titkosított e-mailben. érdekel talán egy szintézis, amely megtanít engem abit a kémiáról, majd megpróbálok egy met/amph szintézist.
A shake and bake a legegyszerűbb, de a legkockázatosabb.
Szükségem van egy forrásra az elő átkokhoz, de azt tervezem, hogy egy nap nagy mennyiségben saját magam készítem el.
Csakúgy, mint a vacsora ízlés szerinti elkészítése az én elképzelésem a szintézisről. Főzöm a felszerelést az én ízlésem szerint, hozzáadok egy lil fűszert és minden szépet.
Figyelem COOKS FIGYELEM Fizetek BTC, hogy a tanítványa legyen, akár személyesen, akár titkosított e-mailben.fuck vásárlás utcai drogok, Il hogy a saját.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Hé haver én is Ausztráliából jöttem, ha még mindig segítségre van szükséged az utadon, tudasd velem, hogy megvan a know-how és szinte minden, ami ezzel együtt jár a béke
 
View previous replies…

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Az én értelmezésem szerint az aceton a rong oldószer, mert keverhető / bontja le az olajat, így összekapcsolódik, így kivonnám dcm vagy toluline. majd savas bázis vagy hidroklorid gáz a termék ki, akkor mehet onnan.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Köszönöm, én vagyok és egy newbe így nem vagyok tisztában, hogyan kell csinálni, meg tudja magyarázni, ha u van a know how és is nehéz, hogy a vegyszerek aus
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Mennyi kémiai ismerete van ? És milyen állapotban van ?
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
- Milyen anyagot szeretne kipróbálni?
5-meo-dmt

- Van már elképzelése arról az anyagról, amelyet ki szeretne próbálni?
Már próbáltam korábban is, de mindig csalnak, és sosem lehetsz biztos benne.

Melyik országba fogják szállítani: Francia
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Hűha, hogy lehet, hogy ive soha nem látta ezt korábban! Annyira szeretném kipróbálni az RC opioidokat. Folyamatosan vágyom rájuk, mióta rájöttem rájuk, és már a legtöbb zenesort megcsináltam a nap alatt. Sajnos én is átvertem több ezret, és valószínűleg több cukrot fogyasztottam, mint a tényleges opioidok lol. FML.

Ha van egy módja annak, hogy teszteljen valamit Im mindig játék! A nyugati EU :D
 

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
PICK ME.. PICK ME
(lsd-dmt-5meo gombák ) Szeretném kipróbálni az 5-MeO-MiPT-t:
4-HO-MET, 2C-I:, 2C-B és néhány legális LSD-t... ó és bármilyen test eufóriát fokozó RC-t... ha egy friss RC-t keresel, én vagyok a te embered. Megadom neked az összes felsorolt kérést, a szállítási szabványok szerinti szállítást, a dobozból való kibontást és a tartalom súlyát, a fogyasztás módját, az ízt, a kezdeti időt, az időtartamot stb. USA szállítás
 
  • Like
Reactions: vis

XxCLAYDOGxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
A legjobb barátom azt javasolta, hogy jöjjek megnézni a BreakingBad piactéren egy im soo örülök, hogy ő tette ott van néhány jó ember itt! De im határozottan tapasztalt a pszichedelikus szerekben, és kivonom a saját nn-DMT-met, és csináltam néhány rc vegyszert, mint Nep, Aphip, 4fmph, az összes mefadrone analógot a napokban, és Dude ez olyan lenne, mint egy álom forgatókönyv! Szuper profi lennék és írnék neked egy egész beszámolót és szuper hálás lennék a lehetőségért és a barátnőm is részt venne az enyhébb anyagokban, de az USA-ban vagyok és kipróbálnék bármit, amit el akarsz küldeni, legalábbis miután elvégeztem néhány ártalomcsökkentő kutatást, de én suuuper érdekel minden 2c fajta és még a metet is kipróbálnám, mivel ez nem feltétlenül a kedvenc drogom, mert mindig csak szarra vágják a városomban, sokkal inkább csinálnék néhány lavada-t, de mindent dokumentálnék..de ima stfu most csak nagyon izgatott lettem és prly önkéntes egy kicsit több infót adtam, mint kellett volna... válassz engem! 🪬🍄
 
  • Like
Reactions: vis

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
  • Milyen anyagot szeretne kipróbálni?
Bármit, ami füstölhető formában van. több mint 20 éves tapasztalat. Lelkes, hogy milyen minőségi embereket készít itt.
  • Van már elképzelése a tesztelni kívánt anyagról?
  • Persze, nem sok mindent, amit még nem próbáltam. vagy nem használtam sokat.
  • Melyik országba fogják szállítani?

Spanyolország / EU
 

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
  • Milyen anyagot szeretne kipróbálni?
  • a-pvp- u-47700

  • 2-ct-7 Ez már nem régóta van jelen. nagyon szórakoztató.

  • Van már elképzelése arról az anyagról, amit ki szeretne próbálni?
  • Igen
  • Melyik országba fogják szállítani? Spanyolország
 

CatmandMU

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
USA vagyok és a pénz készen áll a tesztelésre
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Hang, DM nekem pls
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Hogyan készült a küldemény? Voltak problémák a csomaggal?

- A küldeményt nagyon gyorsan kiküldték. Minden kérdésemre választ kaptam, és minden válasz gyors és valóban hasznos volt.

* A mérlegen lévő anyagról készült fotók (csomagban, csomagban, csomag nélkül, csak anyag, az Ön országának bármely címletű érméje).

-
ZxQYFSIqrn





- Dopamin rohanás azonnal, majd a szerotonin rohanás rohadt a szó szoros értelmében mennyei. Amit próbálok mondani, hogy ez az, aminek lennie kell és egy kicsit több :) Az én adagom 0,25 bomba volt szájon át, időbe telt, de a csúcs eltalált, mint egy vonat és tartott egy darabig . Az éjszaka folyamán újraadagoltam 2-3 vonalat.
A mefedron számomra terápiás érzés, megnyitja magát, és segít kifejezni magát mentálisan és fizikailag. A 4MMC olyan érzés, mintha folyamatosan mdma csúcsra járnál, miközben az amfetaminra baszottul be vagy baszva.
 

Attachments

  • CBdKZzJlVE.jpg
    CBdKZzJlVE.jpg
    2.8 MB · Views: 86

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
4MMC (MEFEDRON)

⭐️ Service security
A lopakodást okosan használják, nincsenek felesleges kockázatok, amelyek szemet szúrnak.

⭐️ A szállítás gyorsasága 10/10,
Másfél héten belül megérkezett. A csomagot úgy zárták le, mint egy egyszerű levelet vagy kis csomagot. Gyorsan és gond nélkül megérkezett.

⭐️ A termék minősége: 10.
Időbe telik, mire eltalálja, de amikor eltalálja... akkor eltalálja.

⭐️ Mennyire teljesültek az elvárásai? 10/10
Fantasztikus ügyfélszolgálat és jó minőség.

⭐️ Általános benyomás a szállítóval kapcsolatban 10/10, A szállító nagyon egyenes és őszinte. Olyan embernek tűnik, akivel lehet üzletet kötni.
 
Last edited:

A1I2D3E4N

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2024
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
MCAT


⭐️ Szolgáltatásbiztonság (0-tól 10-ig)

-- A biztonság és a csomag lopakodó volt mindkettő csúcsminőségű, lásd alább a csatolt fotókon egy jó 4-5 rétegű biztonság, ráadásul maga a termék vákuumozottan le volt zárva a szagok kiküszöbölése érdekében. Ami általában probléma az mcat-nél, de a lopakodástól függetlenül ez a cucc csúcsminőségű, a legtisztább, amit láttam. 10/10

⭐️ Szállítási sebesség (0-tól 10-ig)

-- A szállítás egy kicsit hosszabb volt a vártnál , és az online vásárlásokkal kapcsolatos tapasztalataimhoz képest, azonban végig tájékoztattak, és még mindig gyorsabban érkezett meg egy nemzetközi megrendeléshez, mint a legtöbb külföldi amazon csomag. 7/10

⭐️ A termék minősége (0-tól 10-ig)

-- Még nem próbáltam ki magam, de valaki tesztelte és kipróbálta, nagyon lenyűgözte és azt mondta, hogy ez a polc tetején van. Maguk a kristályok a legtisztábbak, amiket valaha láttam, azt mondták, hogy jó ütősek, egy nagyon bőséges mintát adtak, ami 1,5g súlyú (zacskó nélkül), nagyszerű termék. 9/10

⭐️ Mennyire teljesültek az elvárásai? (0-tól 10-ig)

-- Egy kis szállítási késedelemtől eltekintve, amire számítani kell, ha bármilyen terméket nemzetközi szinten vásárolunk, akár drogok, akár nem, az elvárásaim teljesültek és túl is teljesültek. 9/10

Teljes pontszám 40-ből --

35/40 Nagyon jó, nagyon ajánlom!!!

megjegyzés: Ez egy extra értékelés az ügyfélszolgálatért, mindig gyors és szenvedélyes válaszok, amelyek mindent a lehető leggördülékenyebbé tesznek


Az alábbiakban néhány kép, elnézést a túl exponált skálafotókért, ez egy LCD kijelző

1btoxkEcnF QvyFW2xIln .
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Ellátott anyag 5-Meo-Mipt
Fogyasztási mód Sascsőben elpárologtatva
A tapasztalat időtartama 6 óra
Mennyiség 70 mg *2



⭐️ Szolgáltatás biztonsága (0-tól 10-ig) 10
A szállított anyag tökéletesen csomagolt és minőségi csomagolásban érkezik. Biztonságban a kíváncsi bámészkodók szemétől.
Az egyetlen hátrány, amit észreveszek, az a végső csomagolás, ahová ez a bizonyos anyag érkezik.
Mivel túl vékony, és műanyag zacskóban érkezik, nehezen kezelhetővé válik, és sok anyagot elpazarol.

8uf0SiYPIL


J8gmPW5UjN

I5i6phYaqo

Sc2JMUpbtQ


CgZ7ePtlz0



⭐️ Szállítási sebesség (0-tól 10-ig)


Ez mindig sok tényezőtől függ, de a szállítás nagyon gyors volt.
Szombaton kaptam meg a nyomon követési kódot és az anyag kedden érkezett meg problémamentesen.


⭐️ Mennyire teljesültek az elvárásai? (0-tól 10-ig) 5



Az anyag valójában csalódást okozott nekem, de ez nem neki, hanem az általam kipróbált más triptaminok (Dmt és 5-MEO-DMT) hatásával kapcsolatos elvárásaimnak tudható be.


⭐️ A termék minősége (0-tól 10-ig) 5


A korábbi elvárásaim miatt talán nem egészen láttam ennek az anyagnak a lényegét.
Még arra is gondoltam, hogy 5 alá értékelem, de ez nem lett volna igazságos.
Talán nem értem, hogy miért nem akar senki ilyen típusú élményt, de aztán elgondolkodom és megértem, hogy nem mindenki van felkészülve arra, hogy intenzív élményt szerezzen az 5-Meo-Dmt-vel vagy magával a Dmt-vel, ezért elemeztem ennek az anyagnak a hatásait. és bár az előzőekhez képest enyhék, hasznos lehet a triptaminokkal való szórakozással való kezdéshez, ezért az ötös igazságos.
 

durpamb

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Szia NL-ből.

Először is alaposan elolvasom az itteni szabályokat, lehet, hogy utána jelentkezem is :)
 
Top