Kutatási vegyi anyagok vizsgálati csoportja

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Nagy tapasztalattal rendelkezem a legtöbb stimuláns és pszichedelikus szerrel kapcsolatban, és természetesen magas toleranciával rendelkezem az új vegyi anyagokkal szemben, így ha nekem jó, akkor általában a legtöbb másnak is szuper jó lesz
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Kérjük, küldjön nekem személyes üzenetet.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Szia glitchy, szuperül érdekel a disszertáció minél biztonságosabb és újabb annál inkább elindultam a megértés felé rosszabbnál rosszabb; aki még rendszeresen néz tv-t. Adj egy pm-et nem vagyok biztos benne, hogy mihez van hozzáférésed, én nagyon hajlik a hxe vagy az oxo pce kombók felé. És én is bennünk vagyok. Tanultam kémia, növények gombák, mivel 12 éves voltam, ya tudom, hogy szinte minden egyes fn növény <~ a nevem I cnt vezetni az autóm nélkül másodkézből azonosítani minden fa bokor gondolkodás nélkül az apoc gyűjtemények, ami emlékeztet engem, hogy meg kell tennem egy 10 mérföldes sétát egy csomó szar. (A szemeim szó szerint végigmennek a növények sorain) és így tudsz kihalászni, ha valaha is találkozol velem. Sétálok lefelé és a következő növénysor felé nézek. Tehát az érdeklődésem természetes és nagyon agresszív. Thx és goodluck remélem, hogy hamarosan kap egy üzenetet.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Kérjük, küldjön nekem személyes üzenetet.
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
i like to try NEP, A-PiHP and MDPHP, Location in Germany! Hit me up :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP APVP MDPV ijesztő?:unsure:
 
View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
AZ MDPV AZ EGYIK LEGJOBB ESZKÖZ AZ AMFETAMINFÜGGŐSÉG ELLEN, AMELY KORÁBBAN VAGY VALAHA IS LÉTEZETT.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tehát miért nem kéri a nehézgépeket a sápadt pihp helyett?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Van egy hosszú válasz, amely abból ered, hogy hogyan hat a Sim alkalmazások és hogyan más kibocsátások / blokkolók, hogyan Ruby cuccot értem, majd blokkolja az újra felszállási venni mdpv csak blokkolja, de azok lényegesen kisebb és elméletileg sokkal kevésbé káros nero adók lásd a nagyon hosszú jön fel a legtöbb ember indoklása rendkívül kevésbé függőség és működik, mint egyfajta blokkoló más mondjuk kevésbé szelíd szereplők a receptorok ez rendkívül ez rendkívül ez rendkívül leegyszerűsített változat, de nem tudom az életemre emlékszem a számok a papírok, hogy meg kell tennie a tanulmány a's
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Érdekes, utána kell olvasnom ennek. Soha nem volt igazán érdeklődésem az MDPV iránt, amíg ezt nem hallottam,
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
:unsure: APHP APVP MDPV megijesztette?
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Tesztcsoport

  • Milyen anyagot szeretne kipróbálni?
Amfetaminok, pszichedelikus szerek, disszociatív szerek, kannabinoidok, igazából bármi.

  • Van már elképzelésed arról, hogy milyen anyagot szeretnél kipróbálni?
Igen, az elmúlt két évtizedben mindenféle anyagot használtam, egyeseket nyilván többet, mint másokat. Rengeteg időt töltöttem azzal, hogy mindenféle típusról és más emberek tapasztalatairól olvastam, utazási beszámolókat, fórumokat, mint a bluelight és most a BB.
  • Melyik országba fogják szállítani
    EU / Izland.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Kérjük, küldjön nekem személyes üzenetet.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Pack még mindig nem szállt le kapok. Hogy van egy idő Hosszú idővel ezelőtt, amikor expressz postát használtak, vagy akár a DHL az USA-ban, de a 30%-os sikerességi arány volt a norma nem vártam, hogy . Nem küldtek teherhajón minket raktárak és magánfutár így bármikor a. 3 napoktól hónapokig .. Értem, minden, amit kérek dm mondja meg nekem a használt módszer és a vegyület nevek csak a használat száma és még rosszabb furcsa színek, azaz kék met ment nézni. Mint egy réz sók. Kérem DM nekem néhány részletet, így tudjuk négyzet ez el köszönöm és szeretet
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Még mindig türelmes és várakozó, hogy elküldték a lassú boaat
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
feel free o_O hippie
 

AnonUser1312

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Tesztcsoport

Milyen anyagot szeretne kipróbálni?

Válaszolj!

Szeretem a stimulánsokat és az opioidokat. De azt mondanám, hogy tulajdonképpen mindent tesztelek, amit érdekesnek találok.

Van már elképzelésed arról, hogy milyen anyagot szeretnél kipróbálni?

Válasz: Nem tudom, mit szeretnék kipróbálni:


Szeretnék kipróbálni néhány kutatási vegyi anyagot, mint a Hexedrone, Pentedrone. A Dipyanone és más RC opioidok is nagyon érdekesek.

Mindkét vesémet odaadnám valami igazi szarért, mint például a Carfentanyl.
.


Melyik országba fogják szállítani?

Németország
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
P.M engem kérem
 
  • Like
Reactions: vis

Elron

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Im az USA-ban, és érdekli a tesztelés sok RC, valamint egy több, mint néhány barát, im inkább keres RC hasonló opioidok és xanax ,,több RC opioidok kívánom, hogy tudnék kapni egyenes fentanyl vagy autó Fent, hogy mit én inkább akkor valami a nitazén osztály vagy valami más per mondjuk - broaz flualp ,u-47700,u-8 és hasonló, valamint pszichedelikus 4-aco-dmt 5meodmt 4acodipt amfetamin & pszichedelikus amp rc, disszociatív vegyületek szintetikus kannabinoid mindannyiunknak megvannak a saját mély és hosszú tapasztalataink a DOC-val.
Remélem, hogy a csapat része lehetek!!!!
Egészségedre
 
Last edited:

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Hogyan készült a küldemény? Voltak problémák a csomaggal?

- Volt egy kis hiba a szállítási címmel, de szerencsére @Madre nagyon segítőkész volt, és segített, amennyire tudott. Az első csomaggal történt hiba miatt kb. 2-3 hétig tartott, mire megérkezett. Egyébként semmi gond nem volt.

* Fotók az anyagról a mérlegen (csomagban, csomagban, csomag nélkül, csak anyag, érme az Ön országának bármely címletéből).

- Sajnos kibontottam a csomagot, mielőtt eszembe jutott volna a képek, elnézést kérek ezért, de azt mondhatom, hogy nagyon profin volt csomagolva levélben volt és a termék szürke csomagolásban volt. A por pedig egy kis zipzáras zacskóban volt és fel volt címkézve, ahogy kell. Itt van az egyetlen kép, amit az érmével készítettem.


Részletes úti beszámolót tőled.

- Nagyon tiszta, mivel soha nem próbáltam ezt az anyagot, de ive olvastam néhány jelentést róla, hogy nagyon erős és nagyon könnyű túlzásba vinni, így nagyon kis adagot vettem intranazálisan körülbelül 10mg. A magas meglepett, mert a kis mennyiség, amit vettem, nagyon puha és opioidszerű magas, de nem olyan nagy eufória. Egyébként nagyon jó minőségű kutatási vegyi anyag véleményem szerint, de ugyanúgy Id javaslom, hogy tegyen egy kis kutatást, mielőtt megpróbálná az ilyen dolgokat. Meglepően erős.OPNkQc3gm1
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
⭐A szolgáltatás biztonsága: 10/10
⭐️ Szállítási sebesség: 8/10
⭐️ A termék minősége: 10/10 - Nagyon tiszta.
⭐️ Mennyire teljesültek az elvárásai? 10/10 - Egyszerű opioid magasra számítottam, amit meg is kaptam, és egy kicsit többet is.
Im hálás a lehetőségért, hogy a tesztcsoportban lehettem, és remélem, hogy ez a vélemény hasznos.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Köszönjük a munkáját.
Várjuk az Ön pm-jét a további együttműködéshez ;)
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Most már tudom, miért kaptam hasonló táskát...
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Ez a téma kizárólag revü és úti beszámolók számára készült. Az egyéb válaszok törlésre kerülnek. Köszönöm srácok.

Ha tesztelő akarsz lenni, várlak a <<<<PM>>>>oldalon .


 
Top