Videóutasítások.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 29, 2023
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Hello Heisenberg
Tisztelem és nagyra értékelem, amit teszel. Van néhány kérdésem, amelyekre remélem, hogy segíthet nekem a válaszokkal.

Kérdéseim a következők
1. A nem felbontott meth kristályosodik-e
2. Viszketnek-e a nem feloldott metamfetamin kristályok, vagy megfojtják-e a torkot, ha elszívják őket?

Egy barátom kapott egy kis metamfetamin olajat nem biztos, hogy honnan szerezte, tudom, hogy nem pszeudoefedrinnel szintetizálták. Nem tudom, hogy történt-e felbontás, de azt tudom, hogy a kristályosodott meth viszket/fojtja a torkot, ha elszívják.

Tehetek valamit, hogy a viszketés/viszketés megszűnjön. A kristályokat acetonnal kimostam és savas/bázisos extrakciót is végeztem, de ez még mindig nem szünteti meg a viszketést/viszketést, amikor elszívom.

Nagyra értékelném a segítségét.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
A videók valóban olyasvalami, ami a BB fórumot sokkal innovatívabbá teszi a korábban létező múltbeli fórumokhoz képest. Régebben az alacsony felbontású képeket valami menő dolognak tekintettük. Aztán jöttek a BB-videók, és nem csak más formátumúak, de minőségben sem szenvednek hiányt.

Egyértelmű, hogy a stochiometriai optimalizálás a videók forgatása előtt történt. Őszintén szólva csodálkozom, hogy a fórum a mai napig fenn van. A csapat egyértelműen nagy gondot fordít rá.

Fergeteges, hogy a YouTube elkezdte törölni a videókat, így áttértek a rövid videókra, amelyek a tényleges fórumra hivatkoznak 😆. A vicces rész a címek, amikre szó szerint csak olyanok tudnak rákeresni, akik tudják, hogy mit keresnek. :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Őszintén szólva meglep, hogy a youtube-nak ilyen sokáig tartott. Gondolom, sok munkát igényel annak biztosítása, hogy minden tartalmuk megfeleljen a hivatalos, kormány által jóváhagyott gondolatnak.

Komolyra fordítva a szót, azt hiszem, ez egy érdekes döntés. Vannak mások is, akik videókat készítenek drogok, robbanóanyagok és ilyesmi készítéséről, de amiket én láttam, azok csak azt magyarázzák el, hogyan kell csinálni, de valójában nem csinálják meg. Ez olyan, mint a Monty Python "hogyan kell csinálni a kutyastílust"; a tévében szabad elmagyarázni, de nem szabad megmutatni a tévében.

Mi a helyzet a Rumble-ba való beküldéssel? Úgy reklámozzák magukat, mint a youtube cenzúrájának alternatíváját.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Vicces, hogy vettem egy Uncle Fester könyvet egy sráctól az Etsy-n, ő mutatott rá az egyik videóra a YouTube-on, és így találtam rá a BBGate-re. (Szerelem volt első látásra 💕)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Szép módja annak, hogy felfedezzen egy ilyen csodálatos fórumot!
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Szeretnék 4 ACO DMT, DMT és MDMA/MDA a PMK Ethyl Glycidate-tól. Az MDA és MDMA szintézisek nagyon tanulságosak a kezdők számára, különösen akkor, ha elmagyarázza *a különböző útvonalakat*--- reduktív aminálás, sztrirénen keresztül, oximon keresztül, nagynyomású, elektrokémiai. Oh... itt egy jó út: mikrohullámú asszisztált kémia (kevesebb idő és oldószer). Millió módja van a sütemény sütésének.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pmk glycidato
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Van egy videónk a BMK glicidát szintéziséről. A PMK-t hasonlóan piperonalból, mint prekurzorból állítják elő.
 
  • Like
Reactions: auc

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Érdekelné, hogy milyen OTC lehet a benzilpiperazin szintézise?
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Hűha...örülök, hogy ezt hallom
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
285
Reaction score
82
Points
28
MDA-forma helionális
2c-b forma 2c-h
 
Top