Videóutasítások.

mrdobolina

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
wow! biztosan a jó öreg rp/i/e .. és minden (nyilván!) más.
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Határozottan ez!!!! valamint az RP előkészítése gyufásdobozokból, mivel a legtöbb titkos vegyész onnan szerezné be a sajátját, és ez a leggazdaságosabb módja a tiszta I2 kristályok beszerzésének. ami azt hiszem, elvezet engem a következő javaslatomhoz, amit már valaki más is javasolt : a prekurzorok szintézise azzal az útvonallal, ami a legközelebb áll ahhoz, amire egy átlagos házi vegyész képes lenne.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Azt hiszem, sokak számára hasznos lenne a DOM (STP), a DMT (triptaminból) vagy a DXM szintézis.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Nah, a PMK és a BMK etilglicidát vagy az újabbak sok felhasználónak kedveznének itt, így sok embernek gondot okozna ezek konvertálása, és a szálakban található összes ellentmondásos információ is megoldódna
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
2C-B nitrosztirénből NaBH4 és Cu vagy Al és Cu katalizátorok felhasználásával
2C-E
Dmt triptaminból vagy triptatolból
DOB
STP
n, alfa DEPEA
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Ó, és természetesen az MXE
 

PHD888

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
PMK etilglicidát! Ez ez bármilyen szerves vegyület, van zsírsavak. Ez a követelmény magas olvadási hőmérsékletű szakasz, hogy ezt a zsírsavakat folyékony képletben tartsák. Ez egy tanulmány a gyógyszeripari termék, ez a legjobb minőségű, miután ez a kész termék. Kérjük, ne küldjön értelmetlen hirdetéseket vagy kérdéseket. Ha nem egy BioTech vagy PhD fokozattal az iparban tanulmányozza. Akkor lehet, hogy nincs szerencséje, hogy megpróbálja az MDMA-t, hogy egy másik szakaszba tisztítsa, mint kristályosítani, akkor elveszítené a hozamot is.
 

Attachments

  • 9aFdnPQwJV.jpeg
    9aFdnPQwJV.jpeg
    193 KB · Views: 263

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Jó napot, professzor úr!

ne értsen félre, de egy ilyen pimasz üzenetre nem tudom megállni, hogy ne válaszoljak. Tehát azt állítja, hogy csak a jól képzett, egyetemes diplomával rendelkező entitások kiváltságosok, hogy megpróbálják az mdma szintézisét?

Remélem, hogy tévedtem, és hogy én csak egy impulzív faszfej vagyok, aki nem érdemli meg, hogy még csak megpróbálja és elkezd kísérletezni, és örüljön, hogy elkölthetem a megkeresett pénzemet, amelyért kemény munkát végeztem.
Ha nem .. Szeretném azt mondani ...

Ki a fasznak képzeled magad? És mi a faszt termeltél barátom? Ez a legjobb, amire képes voltál? És örülsz, hogy szükségét érzed, hogy a szaros anyagodon túllépve megmondd a világnak, hogyan működik és ki mit csinálhat és ki nem?
Azt hiszem, teljesen fogalmad sincs, mi az egész ötlet egy ilyen platform mögött ... ez azért van, mert az egész életedet a szobádban töltöd, tanulsz, sorban jársz, és egy borzasztó képmutató életet élsz.

Barátom, 3 hónappal ezelőtt csak a h20 P-t és az Au-t ismertem... most már egészen biztos vagyok benne, hogy megtaláltam a közvetlen utat a glicidáttól az mdma üvegkristályig. Valószínűleg, mint minden alapismeretekkel rendelkező ember, te sem fogsz hinni nekem. Ez rendben van, mivel nem érdekel.
A szórakozás, amit az olyan idiótáktól kapok, mint te, sokkal többet ér, mint a könnyű pénz vagy az állítás, hogy én vagyok az új mindenható mdma szintetizátor...

ismét remélem, hogy impulzív vagyok, de valahogy azt hiszem, hogy nem...

Remélem, jól érzed magad, amikor elkezdesz rángatni, amikor nézed magad a tükörben 🪞

undorító 🤢 gondolkodásmódod van bleh

vigyázz magadra.
 

Attachments

  • y1V9RvOhIb.jpeg
    y1V9RvOhIb.jpeg
    614.5 KB · Views: 273

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Mi a fene? Azt hiszem, eltévedtél, haver. Az egyetemi könyvtár a szomszédban van. Menj, tanulj a doktori szarságaidat, és maradj csendben. Ne feledd, ez a könyvtár... A könyvtárban nem beszélsz.

Nem, de most komolyan, ha okosabb vagy mindannyiunknál, miért nem csinálod ezt magad? Miért olvastad el egyáltalán azokat a hozzászólásokat, ha magadtól is tökéletesen boldogulsz?

Hadd áruljak el egy titkot a kémiáról. Tényleg nem annyira a könyvekről szól, amiket olvasol, mint inkább a gyakorlati tapasztalatokról, amiket a laborban szerzel. Attól, hogy olvasol egy eljárásról, még nem leszel képes azt valós környezetben végrehajtani. Én ezt a baromságot tagadom. Egy titkos kémikus, aki a saját laborját finanszírozza, sokkal jobban tudhatja a kémiát azon egyszerű oknál fogva, hogy sokkal több eljárást végzett, ami aktívan segíti a tudást, mint a kémia szakos hallgatók, akik alig mennek be a tényleges laborba (tapasztalatból beszélek).

Engem nem az dühít fel, hogy egy rossz terméket nevezel meg, hanem az, hogy embereket nevezel meg azért, mert nem tanultak kémiát. Tudod a kémia egy természettudomány. Bárkiből lehet kémikus, legyen az, hogy érti a törvényszerűségeket és megfelelően alkalmazza őket a gyakorlatban.

Nem mondtam az anyádnak, hogy nem lehet gyereke, mert nem elég okos ahhoz, hogy "rendesen" csinálja.

A legjobb az egészben az, hogy én még csak nem is vagyok "kieső", mint egy egó alapú egyén, ahogy te neveznéd, mégis a hős kártyát kijátszva valamiért szuper arrogánsan hangzik számomra... 🤩
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Valószínűleg én vagyok az utolsó, aki észrevette, hogy a phd valójában felhasználónév.

A titkos kémia olyan, mint a Redneck Engineering. Mindent barkácsolniuk kell, hogy megértsék, hogyan működnek a dolgok. Mélyebben értik a berendezéseket, és nyugtalanító mértékben hisznek az újrahasznosított konyhai eszközökben, a szorítókban és a ragasztószalagban. A legtöbb prekurzor, amire szükségük van, ugyanolyan illegális, mint a végtermékük, így saját maguknak kell szintetizálniuk a reagenseket abból, ami legálisan elérhető. Ehhez a szerves szerkezetek manipulálásának mélyreható ismeretére van szükség, és a módszereikben nagyfokú kreativitásra.

Olyan ez, mint a különbség aközött, hogy valaki biológiaprofesszor egy egyetemen, vagy egy kutató az Amazonas esőerdő közepén egy sátorból dolgozik.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
És az Ön története a glicidátról ... véletlenül a beszállítóm pmk-t küldött nekem bmk minta helyett ... ez 3 hónappal ezelőtt volt, ezért kezdem ezt az egész kalandot a semmiből!
A viasz nagyon gyorsan megszilárdul, szemben a bmk glicidáttal, ami folyékony marad... 1. alkalommal elektromos fémvágóval kibeleztem a csomagot és felosztottam a viaszt....only ha nyugodt maradsz, ami nekem nehéz, az ötlet jönni fog. Szóval csak tedd az üveget forró vízbe vagy a mikrohullámú sütőbe, mielőtt elkezded főzni és folyékony formában kell...

Köszönöm szépen
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Jelenleg a BMK glicidátból történő fenilaceton kinyeréséről szóló videót szerkesztjük.

A laboratóriumban a fenilaceton redukciójának optimális lehetőségeit dolgozzuk ki, a legjobb módot videoklipre fogjuk filmezni.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Jó lenne egy videót biztosítani a P2P benzaldehidből történő szintéziséről.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
A videók valóban olyasvalami, ami a BB fórumot sokkal innovatívabbá teszi a korábban létező múltbeli fórumokhoz képest. Régebben az alacsony felbontású képeket valami menő dolognak tekintettük. Aztán jöttek a BB-videók, és nem csak más formátumúak, de minőségben sem szenvednek hiányt.

Egyértelmű, hogy a stochiometriai optimalizálás a videók forgatása előtt történt. Őszintén szólva csodálkozom, hogy a fórum a mai napig fenn van. A csapat egyértelműen nagy gondot fordít rá.

Fergeteges, hogy a YouTube elkezdte törölni a videókat, így áttértek a rövid videókra, amelyek a tényleges fórumra hivatkoznak 😆. A vicces rész a címek, amikre szó szerint csak olyanok tudnak rákeresni, akik tudják, hogy mit keresnek. :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Őszintén szólva meglep, hogy a youtube-nak ilyen sokáig tartott. Gondolom, sok munkát igényel annak biztosítása, hogy minden tartalmuk megfeleljen a hivatalos, kormány által jóváhagyott gondolatnak.

Komolyra fordítva a szót, azt hiszem, ez egy érdekes döntés. Vannak mások is, akik videókat készítenek drogok, robbanóanyagok és ilyesmi készítéséről, de amiket én láttam, azok csak azt magyarázzák el, hogyan kell csinálni, de valójában nem csinálják meg. Ez olyan, mint a Monty Python "hogyan kell csinálni a kutyastílust"; a tévében szabad elmagyarázni, de nem szabad megmutatni a tévében.

Mi a helyzet a Rumble-ba való beküldéssel? Úgy reklámozzák magukat, mint a youtube cenzúrájának alternatíváját.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Az összes alternatív videohoszting oldalon rendelkezünk csatornákkal. De a rumble-ről még nem hallottam, csináljuk meg.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Vicces, hogy vettem egy Uncle Fester könyvet egy sráctól az Etsy-n, ő mutatott rá az egyik videóra a YouTube-on, és így találtam rá a BBGate-re. (Szerelem volt első látásra 💕)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Szép módja annak, hogy felfedezzen egy ilyen csodálatos fórumot!
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
🧑‍🏫 😛Professzor úr ... hahaha ...
 
Last edited:
Top