Videóutasítások.

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Jó módszer, gratulálok. Miért nem az 1-fenil-2-nitropén > 1-fenil-2-nitropropán > ZINC + sósav útján történő amfetamin-előállítás módszerét választotta?
A mennyiségek jobban skálázódnak és a hőmérséklet is stabilabb.
A végtermék hozama sokkal nagyobb

A NaBH4 fogyasztása a propán 0-5 fokon történő képződése során sokkal kisebb, és a végtermék hozama nagyobb.

Ön szerint elegendő az amfetamin bázis izopropanolban történő előállításához további frakcionált desztilláció nélkül?
Ön szerint a végtermék nem tartalmaz borátokat?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
ez így van?


5000 ml-es háromnyakú, lapos fenekű lombikok. jégfürdőbe helyezve és mágneses keverőre állítva. Felszerelünk egy folyóvízzel hűtött reflux kondenzátort, egy nyomáskompenzátorral ellátott cseppentőt és egy hőmérőt.


A lombikba 70 g NaBH4-et teszünk 300 ml víz és 700 ml IPA keverékében feloldva.
Cseppentünk egy 108 gr. P2NP oldatot 200 ml-ben. IPA-t adalék tölcséren keresztül, olyan sebességgel, hogy a reakcióelegy hőmérséklete ne emelkedjen 5 fok fölé.

Miután a lombikban az összes propént hozzáadtuk, a lombikban oldhatatlan borátokat tartalmazó fehér iszap képződött, az elegyet 0 fokra hűtjük, és lassan hozzáadunk 300 ml. hűtött 85%-os ecetsavat, a lombikban a hőmérsékletet 3 foknál nem magasabbra tartva. Amikor az összes ecetsavat hozzáadtuk, a borátoknak fel kell oldódniuk, és az oldatnak sárgás-bézs színt kell kapnia.

Elalszunk egy lombikban egy adag 270 gr. cinkporral, és a tölcséren keresztül 800 ml-t adunk hozzá. 38%-os sósavat kb. 50-60 ml mennyiségben egy perc alatt. Ezután hagyjuk a keveréket 2 órán át keverni.
A csapadékot ezen kívül szűrjük le úgy, hogy a szűrőn 2-3 adag IPA-val, egyenként 20-30 ml-rel átmossuk. a szűrletnek teljesen átlátszónak kell lennie. Ha idegen zárványok, szilárd részecskék vannak benne, szűrjük le újra.

A szűrlethez addig adunk hűtött 50%-os NaOH vizes oldatot, amíg egy sárgás olajréteg nem kerül a felszínre, amit leválasztunk, és a vizes réteget 3-4 alkalommal 100 ml-rel mossuk. IPS. Az elválasztott olaj- és alkoholkivonatot egyesítjük, hozzáadunk 50 g finomra őrölt nátrium-szulfátot, az elegyet 0 fok alá hűtjük, és 2-3 órán át tartjuk ezen a hőmérsékleten. Ezután az elegyet leszűrjük, a csapadékot a szűrőn 1-2 alkalommal 50 ml vízmentes IPS-szel mossuk.
A szűrlethez adjunk 200 ml. vízmentes acetont, tegyük az elegyet keverőre, és cseppenként adjunk hozzá 96%-os kénsavat, amíg az elegy savassága eléri az 5,5-6-ot. Már az adalékolás során csapadék képződik, az elegyet végig kell keverni. Ha a keverés nehézkes, kevés vízmentes aceton adható hozzá.

A kívánt savasság elérése után a csapadékot leszűrjük, a szűrőn kis mennyiségű acetonnal addig mossuk, amíg teljesen fehér nem lesz, és levegőn (vagy elemeken) állandó tömegűre szárítjuk. Így 100 + -10 gr. d,l-amfetamin-szulfátot kapunk.

Ha szükséges, a szűrletből oldószert desztillálhatunk, a csapadékot 30-50 ml vízmentes acetonban feloldva újabb 5-15 g anyagot kapunk. Ezek a maradékok azonban meglehetősen szennyezettek, és hosszú időbe telik, amíg a szűrőn átmossuk őket, és etanol-víz rendszerből történő átkristályosításra lehet szükség az eredeti termékkel azonos tisztaság eléréséhez.
 

Attachments

  • JwzPysoRh3.jpeg
    JwzPysoRh3.jpeg
    50.5 KB · Views: 356

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Igen, +- ez a módszer. A fő feladat a propán nagy hozammal történő képzése.
A cink keveréséhez használjon egy fej fölötti keverőt is.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Én személy szerint nagyon szeretnék egy fenobarbitál szintézis videót. Még kértem is egy szálon ebben a fórumban néhány saját részletet és kudarcot.

Aztán egy vicces (amit senki épeszű ember nem próbálna ki....) lenne a 2,6-diizopropil-fenol (más néven: Propofol). Ez egy viszonylag egyszerű eljárás:
  1. H2SO4 reagáljon a fenollal, hogy a 4 helyére szulfátcsoportot csatoljon (védőcsoportként).
  2. Reagáljunk IPA-val, hogy a 2. és 6. helyre két izopropilcsoportot csatoljunk.
  3. Reagáljunk NaOH-val, hogy eltávolítsuk a szulfonátcsoportot a 4. helyen, így kapjuk a propofolt.
A szintézis további részletei itt találhatók.

Néhány ok, amiért szerintem érdemes videót készíteni róla:
  1. Nagyon nehéz önállóan bevenni, lidokainnal kell infundálni, mert pokolian csíp az injekció beadásának helyén, és nem vízben oldódik, ezért szójakivonattal kell emulgeálni.
  2. Teljesen legális. Nincs rajta a DEA kábítószer-listáján.
  3. Bár senki sem próbálná ki, miután elkészítették, szerintem nagyon klassz, hogy egy ilyen általánosan használt életmentő gyógyszer van a gyógyászati gyűjteményemben. :)
De remélném, hogy előbb elkészíted a fenobarbitál (vagy más barbiturát) videót! Azzal nagyon küszködöm :-(
Egy adomány segítene felgyorsítani a fenobarbitál szintézis videót? :-D lol Ha igen, küldj egy PM-et.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Azt hiszem, sok embert érdekelne egy videó;
A metamfetamin enantiomerjeinek felbontása D-borkősavval vagy valami hasonlóval. Nem tudom elképzelni, hogy ne menjünk el arra az extra távolságra, hogy 50%-kal nagyobb hatékonyságot adjunk hozzá.
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
Mikor kaphatok egy videót a P2P szintéziséről benzaldehidből
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Nagyszerű tartalom, mint mindig.

Ez tényleg segített nekem abban, hogy sokkal jobban megértsem az amf. szabadbázis szintézis utolsó lépéseit a P2NP & NABH4-en keresztül.

Várom a további tartalmakat tőletek srácok
 

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 29, 2023
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Hello Heisenberg
Tisztelem és nagyra értékelem, amit teszel. Van néhány kérdésem, amelyekre remélem, hogy segíthet nekem a válaszokkal.

Kérdéseim a következők
1. A nem felbontott meth kristályosodik-e
2. Viszketnek-e a nem feloldott metamfetamin kristályok, vagy megfojtják-e a torkot, ha elszívják őket?

Egy barátom kapott egy kis metamfetamin olajat nem biztos, hogy honnan szerezte, tudom, hogy nem pszeudoefedrinnel szintetizálták. Nem tudom, hogy történt-e felbontás, de azt tudom, hogy a kristályosodott meth viszket/fojtja a torkot, ha elszívják.

Tehetek valamit, hogy a viszketés/viszketés megszűnjön. A kristályokat acetonnal kimostam és savas/bázisos extrakciót is végeztem, de ez még mindig nem szünteti meg a viszketést/viszketést, amikor elszívom.

Nagyra értékelném a segítségét.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Szép videó.

Lesz-e videó a

N-formil-amfetamin hidrolízis a BMK-P2P-ről

N-formil-amfetamin hidrolízis NaOH módszerrel

Szerintem sok embernek lesz rá szüksége, mivel sokan használják a BMK-P2P-t, és mivel van egy videó a BMK szintéziséről.

/Köszönöm
 

boas

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Videó a p2p-ről met
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
már vannak videk ebben a témában, érdekel, hogy p2p to meth NaBH4 reduktív amináció bár p2p to meth NaBH4 reduktív amináció bár
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
MDA form helionális
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
MA fenilefrinből. Felhúzna néhány szemöldököt.
 

Tames1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
A videoutasítások a kommunikáció népszerű formája, amelyet egy feladat elvégzésének vagy egy adott művelet végrehajtásának bemutatására használnak. Vizuális és auditív élményt nyújtanak a nézőnek, megkönnyítve a követést és az összetett fogalmak megértését. A videoutasítások különböző platformokon, többek között a közösségi médiában, oktatási webhelyeken és e-tanulási platformokon találhatók.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
ha mondjuk az úszás szerkeszt néhány videóanyagot, azt át kell küldeni Önnek felülvizsgálatra és végül utómunkára, mielőtt hivatalosan feltöltik a munkaprotokollal és minden mással együtt?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mindenképpen nézzük meg a videót. Ha jól sikerült és ténybeli hibák nélkül, szívesen közzétesszük az összes olyan platformon, ahol a videóinkat közzétesszük.
 
Top