🔍 Labiausiai ieškoma!

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Šiurkšti kaina už tai, kad rizikuojate užsisakyti iš Kinijos, kitaip tai gera įmonė su gerais ir komunikabiliais darbuotojais!
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Lenkijoje aš galiu gauti methyloamine hcl 40% vandenyje
2 bromo 4-metilopropiofenonas
2 bromo 4 chlorpropiofenonas
P2np
Ir kitų cheminių medžiagų, jei kam nors reikia
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Kiek kainuoja kilogramas P2NP?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kaip
2000 litrų per mėnesį CAS 96-48-0. Turiu jtį siuntimo metodą, kuris veikia. Jei galite tai padaryti, būsite turtingas?
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Turiu tiekėją Indijoje!
Parašykite man trumpąją žinutę!
 

Attachments

  • 2H89PnGWTO.jpg
    2H89PnGWTO.jpg
    290.8 KB · Views: 202

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ar žinote
w kokią nors iš tų mažų vietų, kuriose parduodamas GBL ir siunčiamas į JAV?
 

YouTing

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
1,4-butandiolis Kinijoje yra visiškai legalus (legalumas gali būti susijęs su plačiu pramoniniu panaudojimu), Kinijos pardavėjai turi daug šios prekės ir mažomis kainomis, jums reikia, kad Kinijos tiekėjas ją užmaskuotų ir padarytų paprastą preparatą savo virtuvėje, kad gautumėte GBL
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sintetinis noidas? Turite omenyje HGH su kamieninėmis ląstelėmis. Turiu šį krovinį, skirtą Kaiserio ligoninei, jis yra pažangiausias, bet atsikratykite jų, jei žinote ką nors, kas jų norėtų, praneškite man, kad jis užima daug vietos šaldytuve. Jie nustatė mano rotatoriaus rankogalį ir mano draugai plaukai sugrįžo į pradinę spalvą, kuri yra fucking nuostabi. Verčia jus jaustis kaip yohr nenugalimas darant 3 savaičių rinkinį, aš maniau, kad vėl buvau 20.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Sveiki,
Turiu labai gerą patirtį su pardavėju iš Kinijos Hubei Amarvel Biotech Co, Ltd Bmk (Cas 5449-12-7) greitas pristatymas (centrinė Europa), gera kaina. Ten taip pat galima įsigyti kitų produktų.
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Neseniai jie buvo uždaryti jie buvo dea's sting dalis Jungtinės Valstijos apgaulės būdu įtikino juos, kad jie ketina mokyti gaminti maistą, ir suėmė juos Fidžyje na, jie buvo išsiųsti iš Fidžio, o paskui suimti Havajų salose manau, kad tikrai iš jų neužsisakykite
 
View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Gerai žinoti, gal galite pasakyti, iš kur tai žinote? Ar tai turi įtakos kitiems tiekėjams?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Visur apstu bdo, žmonėms atrodo, kad bdo yra legalus, tačiau DEA 1 sąrašo sąraše jis yra tiesiai virš GBL. Taigi ty, bet ne, ačiū, aš neturiu jokios naudos iš bdo. Kodėl Kinija neprideda prie GBL kažko, kas techniškai padarytų jį kitokia chemine medžiaga, bet niekaip jo nepaveiktų, kad jie galėtų vėl pradėti jį siųsti su nauju pavadinimu ir CAs #, ir teisiškai vis dar būtų geroje padėtyje?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Naudojuosi redhim,com daugiau nei penkerius metus įsikūręs rusijoje geras pasirinkimas ir siuntimas ATRODO, kad situacija regione neturi įtakos
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Pone, jūsų teigimu, šie vaikinai išsiųs GBl į JAV?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Galiu rekomenduoti "Skyechem" wickr tinklalapyje, kuriame rasite kinų cheminių medžiagų ir perkursorių, ir organicchemistrypoland.pl (internetinė parduotuvė, tiesiog pasižiūrėkite). Aš neužsisakinėju parduotuvėje, bet elektroniniu paštu, kurio pavadinimas @proton.me. Kaip visada su lenkais, būkite labai pagarbūs ir pridėkite keletą draugiškų žodžių, bet kitaip būkite labai trumpi, jų anglų kalba paprastai yra gana ribota. Taip pat geriau pasakykite, kad reikia labai gerai supakuoti, ir pasiūlykite už tai sumokėti kelis € papildomai. Kokia gerai, nes kainos tikrai didelės, pavyzdžiui, tirpiklių, pavyzdžiui, metanolio - 2,20 € už litrą.
S3, https://shop.es-drei.de - taip pat gera vieta, Vokietijos cheminių medžiagų tiekėjas, turintis puikias kainas tokiems dalykams kaip silicio gelis, Kieselguhr, džiovinimo medžiagos ir kitiems įprastiems dalykams bei pigus pristatymas Vokietijos viduje.
Taip pat Vokietijoje yra Aurelio.de - dailininkų ir restauratorių tiekėjas, turintis labai geras tirpiklių, tokių kaip etilo acetatas ir acetonas, kainas.
Visiems Vokietijos tiekėjams reikia amžiaus įrodymo, tarkime, asmens tapatybės dokumento nuotraukos daugumai dominančių dalykų. Siūlyčiau jiems tai atsiųsti neprašant, kai tik užsiregistruosite parduotuvėje, su keliomis draugiškomis replikomis ir viskas bus sklandu.

Stiklo ir (arba) laboratorinės įrangos, įskaitant didelius daiktus: https://www.kleinanzeigen.de/pro/SecondLab - malonūs vyrukai, geriausios kainos, šiek tiek pabendraukite, susitarkite dėl susitikimo, nuvažiuokite į jų sandėlį ir pasiimkite, ko širdis geidžia, sumokėkite grynaisiais ir baigta. Ko norėtumėte daugiau?
Žinoma, niekada neprašykite tablečių presų. Tai vienintelis tikrai problemiškas įrenginys, kurį geriausia pirkti iš Kinijos kaip atsargines dalis ir siųsti išardytą keliose mišriose siuntose "Remonto komplektas gamybos įrenginiui 77545ATd-B" - supraskite.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Sveiki, skirkite laiko ir įtraukite šias svetaines į nuorodų katalogą.
 
Top