1-fenil-2-propanono (P2P) Leukarto aminavimas iki amfetamino ir metamfetamino. Smulkesnė skalė.

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

taip, bet aš galiu ištverti tik su HCI turiu šią problemą
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
deja, jei jie sako, kad reikia dujas, jūs turėsite ką nors dujomis užsukti. Aš iš anksto dujinu dioksaną, kad turėčiau jo po ranka. galiausiai man tai tenka daryti tik 1-2 kartus per mėnesį. Taip pat galima naudoti 99 % izopropilą
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Pasidalysiu su jumis lentele.
Khi3lZJupI
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Ir kaip nemokama paslauga iš jūsų, ratio P2P:

Formamidas 50 ml 1,5 mol
skruzdžių rūgštis 56 ml 1,5 mol
P2P 66 ml 0,5 mol
 
View previous replies…

Skinny_Pete

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki @OrgUnikum

Ar naudojant N-metilformamidą vietoj formamido vis tiek reikia lygių dalių skruzdžių rūgšties?

Ačiū iš anksto
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
7. Neapdorota metamfetamino laisvoji bazė distiliuojama vakuume (2 mbar, 60-100 °C), naudojant Kugelroro distiliavimo aparatą (pasirinktinai) , kad būtų gautas metamfetaminas kaip skaidrus arba šviesiai geltonas aliejus (2,5 g, 42 %).

Kokia kita galimybė? Paprasta, frakcinė ar garų distiliacija? Jei neturite Kugelroro distiliavimo aparato?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Neseniai pradėjau kaitalioti Leukarto kelią ir NaBH4 kelią D-Meth ir
du kartus susidūriau su keista situacija, kai naudojau Leuckarto maršrutą.
Po vyno izomerų atskyrimo, kai kietąją dalį paverčiu šarmine, kad pertvarkyčiau atskyrimą, laisvoji bazė patenka į apatinį sluoksnį.
Taip atsitiko tik su L-meto laisvąja baze, gauta Leuckarto būdu, prieš atskyrimą, kai jo raceminė dalis šarminėje aplinkoje yra viršutiniame sluoksnyje, skysta dalis po izomerų atskyrimo (D-meto laisvoji bazė), kai ji yra šarminė, taip pat yra viršutiniame sluoksnyje, kaip ir turėtų būti, bet Lmeto laisvosios bazės nėra.
Tai keista ir aš neturiu paaiškinimo, nežinau, ar kas nors susidūrė su tokia pačia situacija arba žino, kodėl taip atsitinka.
Ačiū.
 

Attachments

  • AvRK9J4GiN.jpg
    AvRK9J4GiN.jpg
    4 MB · Views: 271

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Netgi spalva pirmoje nuotraukoje sako, kad turite nešvarią alyvą su didele priemaiša, ar distiliuojate aminą po Leuckart-Wallacho? Yra žinoma, kad Leuckartas duoda įvairių antrinių ir (arba) tretinių aminų mišinį, galbūt ir kitų priemaišų. Hankas Schraderis paskelbė tyrimo ištrauką, kurioje išsamiau nagrinėjamas priemaišų susidarymas Leukarto-Valašo reakcijos metu.
Be to, izomerų atskyrimas negalėjo būti patenkinamas dėl mažo laisvosios aminų bazės grynumo.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ne, prieš izomerų atskyrimą jo nedistiliuodavau.
Neturiu jokių problemų dėl atskyrimo proceso, tik buvo keista, kad priemaišų randu tik tada, kai išplaunu L laisvąją bazę iš Leuckarto maršruto.
Dideliems kiekiams distiliavimą garais seniai palikau, tai košmaras ir amžinas net su dideliu garintuvu.
Turiu lygiai tokį patį galutinį rezultatą, kai po acetono kristalizacijos plaunu rūgštine baze ir rekristalizuoju.
Žinau, ką apie tai sako teorija ir literatūra, bet tai faktas, kurį pats įrodžiau šimtus kartų.
Dėl sukimosi kampo esate teisus, aš jo netikrinau, bet mano klientai ir kai kurie iš jų yra seni metamfetamino vartotojai, man sako, koks galingas yra ir raceminis nėra toks galingas kaip šis.
Ši nuotrauka yra apie mažos partijos kristalizaciją keliems mažiems užsakymams, bet dabar aš dirbu su didele partija ir parodysiu jums, kokie skaidrūs ir dideli gali būti gabaliukai.
Būčiau labai dėkingas, jei paaiškintumėte, kaip iš raceminės laisvosios bazės gaunami dideli ir skaidrūs kristalai, skaičiau, kad galima gauti vidutinio dydžio kristalus, bet, tiesą sakant, niekada to nemačiau.
Galvoju pasiūlyti jums mažą iššūkį ir pasakyti, ką manote.
Galiu jums atsiųsti savo D-metho ir savo raceminio MDMA mėginį.
Tu padarysi visus reikalingus tyrimus, nuneši juos į patikimą laboratoriją, atiduosi juos patyrusiems vartotojams... ką tik nori.
Su rezultatais rankoje, jei galite įrodyti man, kad jūsų medžiaga iš distiliuotos laisvosios bazės yra grynesnė ar geresnė nei mano iš nedistiliuotos, aš siunčiu jums 250gr kiekvieno produkto nemokamai, jei negalite, aš tik noriu, kad jūs pasakytumėte, kad klydote čia forume.
Manau, kad tai geras sandoris, ne?
Ką jūs manote?
Ačiū.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Žinau, kad iš mano pusės tai skamba godžiai, bet tiesiog noriu parodyti, kad bent jau metamfetamino ir MDMA atveju galima išvengti distiliavimo vandens garais ir vis tiek gauti gryniausią produktą.
Šį būdą radau po daugelio bandymų, nes distiliavimas garais buvo baisus košmaras mano protui, patikėkite manimi.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1. Distiliuojant garais, aminų mišinys atskiriamas labai prastai, geriausia išeitis - vakuuminė distiliacija, kuri, esant stipriam vakuumui, vyksta gana greitai.
2. Bijau meluoti, bet, kiek pamenu, po vienkartinio izomerų atskyrimo galutinė "d-izomero tartrato" sudėtis yra apie 80-90 proc. d izomero, o likusi dalis yra l izomeras.
3. Iš alkoholio ir nedidelio kiekio vandens + papildomų komponentų mišinio pagaminau stiklą be izomerų atskyrimo, gavau stiklo monolitinę masę, visiškai išdžiūvus atsirado įtrūkimų, ypač jei kristalai buvo plaunami acetonu (nekartokite mano klaidos), tačiau masė išliko skaidri. Savo atveju nenaudojau stiklo indų kristalizacijai ir kitiems niuansams, technikos parinkimui skyriau 2-3 mėnesius.
Prieš šį metodą bandžiau gaminti iš druskos lydalo, buvo gauti monolitiniai gabaliukai, bet ne skaidrūs, tik skaidrių kristalų dėmės. Kilo mintis padaryti kažką panašaus į zoninį lydymą.

Kodėl man reikia jums kažką įrodinėti? Pasidalinau savo patirtimi, jei jums tai neįdomu, tai jūsų asmeninis reikalas. Ar tikrai manote, kad man reikia jūsų 250 gramų, man tai visai nesvarbu, nesivelsiu į smulkmenas. Vartotojai nepateikia objektyvaus medžiagų grynumo vertinimo, užtenka jų paklausti, kas geriau - mefedrono milteliai ar didelis kristalas, atspėkite, ką jie atsakys... Pusė narkotikų (tikrai stimuliatorių) poveikio yra jų išvaizda))))

Beveik pamiršau, jei planuojate distiliuoti vakuume, tai jums būtinai reikia išilgai voratinklio, nes bus lengvos verdančios šiukšlių frakcijos, voratinklio pagalba galima keisti priėmimo kolbą nesustabdant aminų distiliavimo, panašiai kaip revolveris, bet vietoj šovinių - kolbos.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pagrindinė gamintojo taisyklė, niekada nevartokite svetimų vaistų, kitaip kaina bus per didelė.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jūs esate visiškai teisus buvo kvaila mintis ir aš atsiprašau už tai Aš tikrai atsiprašau.
Apie grynumą aš turiu laboratorines ataskaitas 93 ir 95 % Aš nesiremiu tik klientų nuomonėmis.
Apie 2 punktą taip, jis teisingas, yra maždaug toks %.
Apie 3 punktą mane labai domintų išsamus procesas, kurį galite pateikti PM, jei pageidaujate.
Aš išvaliau litrą metamfetamino laisvosios bazės, kad parodyčiau, kaip atrodo po valymo proceso.
Anksčiau dariau vakuuminę distiliaciją ir ji buvo dar lėtesnė nei garais :-(
Ačiū ir dar kartą atsiprašau už vakarykštę žinutę :-(
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nuotraukos
 

Attachments

  • ratSxbuWiI.jpg
    ratSxbuWiI.jpg
    3.1 MB · Views: 233
  • gZI6jrkLOX.jpg
    gZI6jrkLOX.jpg
    3.6 MB · Views: 236

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Šį kartą atlikau valymo procesą per visą raceminę freebazę, o kai atskyriau izomerus ir vėl gavau freebazę, jos švariau nėra kito būdo, kad naudoti daugiau reagentų :-(
LFtY3x79ey
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
tai aliejus su priemaišomis, distiliuotas frakcijomis vakuume, visiškai bespalvis aliejus, be geltonų atspalvių.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
tai aliejus su priemaišomis, distiliuotas frakcijomis vakuume, visiškai bespalvis aliejus, be geltonų atspalvių.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Privačiomis žinutėmis galiu atsiųsti stiklo, gauto iš nešvarios amino alyvos, nuotrauką. Išnagrinėjau galimybę gauti didelius stiklo gabalus be vakuuminės distiliacijos, taip pat nebuvo skirstymo į izomerus.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Žinau, kaip atrodo grynas metamfetamino laisvasis pagrindas, kaip aš dariau distiliavimą garais ir dariau vakuuminį taip pat jūs turbūt manote, kad pic laisvąjį pagrindą dar reikia išgauti ir išdžiovinti, bet, kaip paaiškinau, iš šio laisvojo pagrindo, išvengdamas distiliavimo, galiu gauti lygiai tokį patį gryną ir stiprų galutinį produktą nei iš distiliuoto, jūs jų neatskirsite iš tikrųjų niekas man nieko nesakė apie jokį produkto skirtumą ir aš seniai pakeičiau procesą nieko nesakydamas, o laboratorijos ataskaitose nurodomas lygiai toks pat grynumas %.
Džiaugiuosi gavęs nuotraukas ačiū.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, ko jūs nesuprantate? Ši procedūra aprašyta kituose amfetamino sintezės vaizdo įrašuose. Manipuliacijos yra tos pačios. Peržiūrėkite vaizdo įrašų skyrių.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Ar galima metamfetamino laisvąją bazę, esančią aliejaus pavidalu, tiesiogiai keisti į dekstroliaciją?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, kaip žinau, yra tik vienas būdas - įprastinis izomerų atskyrimas su tartakto (arba kita karboksirūgštimi)
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
offcource thats the point off freebase
 
Top