1-fenil-2-propanono (P2P) Leukarto aminavimas iki amfetamino ir metamfetamino. Smulkesnė skalė.

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ar naudojate grįžtamąjį kondensatorių ir garintuvą?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
G.Pattonas: "Tai, kas yra chemijos mokslas, yra labai svarbu: Ar galiu amfetamino sintezei vietoj DCM naudoti etilacetatą? Arba vietoj jo turėčiau naudoti ksileną? Turiu omenyje, kai atliksiu hidrolizę.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Peržiūrėkite tam skirtą temą ir klauskite ten. Ne čia.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Pasidalysiu su jumis lentele.
Khi3lZJupI
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Gal tik teisinga pridurti, kad aukštesnė nei 180 °C temperatūra, kaip ir įvardytos 200 ir 210 °C, tikrai visiškai sunaikina P2P ir net formamidą, susidarę garai ir dujos yra labai toksiški. Ventiliuokite viską, kas eina iš kondensatoriaus viršaus į išorę! Rimtai!
Laikykite žemesnę nei 180, geriau 175 °C temperatūrą ir kalibruokite infraraudonųjų spindulių termometrą pagal naudojamą kolbą ar rinkinį, nes kitaip niekada tiksliai nežinosite, koks yra karštis.

Sėkmės
 
View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Atitinkamas dokumentas dėl izomerų atskyrimo
 

Attachments

  • JuqFbr0xSp.jpg
    JuqFbr0xSp.jpg
    1.6 MB · Views: 8

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ir kaip nemokama paslauga iš jūsų, ratio P2P:

Formamidas 50 ml 1,5 mol
skruzdžių rūgštis 56 ml 1,5 mol
P2P 66 ml 0,5 mol
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Vėlgi, tikrai to nesuprantu. Niekada nesuprasiu. Kodėl žmonės nori sintetinti amfetaminus ir jiems nepavyksta, net kai kas nors nurodo teisingus molinius santykius, o paskui jie skundžiasi, kad viską darė taip, kaip nurodyta procedūroje, ir jiems vėl ir vėl nepavyksta. Net kai nurodomi teisingi moliniai santykiai, reikia tiek daug žinoti. Arba kartais net labai nedaug, bet tas truputis informacijos dažniausiai būna esminė informacija, kad viskas pavyktų. Pavyzdžiui, kiek kartų perteklinis vienas iš tų reagentų pagal tinkamą molinį santykį TURI BŪTI reakcijos kolboje, kad viskas pavyktų. Jei tingite perskaityti nors vieną tiesiai į temą nukreiptą gerą kulinarinę knygą arba tiesiog nesate pakankamai suinteresuotas, kad surastumėte ir perskaitytumėte nors vieną amfetamino kulinarinę knygą, kodėl tiesiog nenusipirkti junginio? Šiuose forumuose matau tokių žmonių, kokių čia tiek daug niekur kitur nesu matęs. Taip, labai gerai yra šiek tiek pamokyti ir duoti gerų patarimų, ir aš pats nesu Einšteinas, bet visas savo reakcijas išmokau iš interneto. Forumo sintezės, perskaičiau krūvą knygų ir patentų, reakcijų įvairiose svetainėse. Parsisiųsta daug pagrindinių organinės chemijos knygų ir t. t. Mokykloje chemija man sekėsi prastai, nes pati mokykla manęs nedomino. Visai. Bet kai maždaug prieš 8 metus pradėjau mokytis chemijos, mane užkabino naujų sintezių bandymai, nebe narkotikai. Bet tai tik aš, kiekvienas žmogus yra skirtingas, bet kartais mane tai taip erzina, kad turiu kažką pasakyti. Ir ramybė! Atsiprašau už ilgą tekstą.

P.S Šis tekstas buvo skirtas ne tau OrgUnikum, bet... žinai, tiems, kurie tekste.

TheNut.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Atrodo, kad buvau šiek tiek per daug pavargęs, kalbant apie mano paskutinį ilgą įrašą! :)
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Pagarba, tai ne mano idėja, bet vis dėlto
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
kai kurie žmonės nori gaminti vaistus, o kai kurie - uždirbti pinigų, tai ir yra pagrindinis skirtumas. Galiu pritarti abiem požiūriams, jei nenukenčia kokybė. Deja, su abiem požiūriais dažniausiai taip ir yra, ir būtent tada, kai aš esu išėjęs, aš nedelkiavau greičiausiu pigiausiu būdu kažko, ką galima parduoti kaip narkotiką eiliniam atsilikusiam narkotikų vartotojui.
Atsiprašau.
Kokybė yra daug daug sunkiau nei tiesiog virti kažką, kas turi sprogimo natūra.
Pirmiausia tiesiog stengiesi gauti naudingą rezultatą.
Tada bandote jį gauti kiekvieną kartą.
Tada pradedate siekti geresnio derliaus
Ir jau kai gaunate naudingą rezultatą, nemažą jo dalį investuojate į savo paruošimo ir (arba) valymo įgūdžių tobulinimą. Žinokite, kad pradžioje tai sunkus kelias, todėl visada naudokite tik dalį to, ką turite, nes dažniau daiktai tiesiog kažkaip išnyksta ore ir tirpiklių krūvose. Nebandykite susigrąžinti, neverta. Naudokite tik dalį, pasijuokite iš to ir bandykite iš naujo. Daugiau prasmės.
Sėkmės!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Taip, ne kartą pastebėjau, kad perku daug tirpiklių, o naudodamas juos nieko negaunu. Ir vėl, ir vėl, ir vėl. Bet tai taip įdomu, kad niekada nepasiduodu!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Jūs nesupratote, ką norėjau pasakyti, ir aš žinau, nes dabar nesupratau, ką parašiau... :) Turėjau omenyje tuos, kurie tingi ir nori, kad jiems šaukštu būtų nurodomi teisingi moliniai santykiai ir visa kita ir t. t. ... ir nesivargina skaityti jokių knygų ar tekstų apie junginių gamybą. Tai mane erzina.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Dabar, kai baigęs kaitinti (amfetaminą), atliksiu formilhidrinimą su baze, taigi, ar paskutiniuose reakcijos etapuose vis tiek pirmiausia turiu įdėti H2O2 (30 %)? Koks čia H2O2 vaidmuo?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Na, informacijos ieškojau pats. H2O2 vaidmuo yra gana svarbus, atsižvelgiant į derlių. H2O2 yra oksidatorius, bet, atsižvelgiant į jo molekulinę formą, visada maniau, kad jis lengvai gali veikti ir kaip reduktorius. Gana įdomus junginys!
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Tačiau ir pats vis dar esu skeptikas, nes šią informaciją apie H2O2 naudojimą gavau iš AI roboto chemijos asistento, o tai yra pati blogiausia vieta gauti bet kokios informacijos apie chemiją. Taip pat pastebėjau, kad niekas niekur nenaudoja H2O2 tokio tipo sintezėse. Taigi, kai dabar esu toje pačioje šios sintezės vietoje, manau, kad naudosiu tik gryną vandenį, jei kas nors, turintis šiek tiek žinių, galėtų mane apšviesti šiuo klausimu. Taigi, ar šiame etape turėčiau gaminti 30 % H2O2, ar naudoti tik gryną vandenį?
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Ar galiu tiesiog padvigubinti h2o2 kiekį, jei mano peroksido yra šiek tiek daugiau nei 15 +%, jo suka rasti stipresnį mano vietoje, ore maby kokį nors kitą junginį pakeisti?
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Kartą iš savo 12 % H2O2 pagaminau apie 25 % H2O2 (neteisingi skaičiavimai), o peracto rūgštis vis tiek suveikė!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
edukologijos mokslų srityje: Galite apskaičiuoti, kiek reikia išgarinti iš tų 15 % H2O2, kad gautumėte 35 %, ir tada galėsite pasigaminti gerą peroksido rūgštį. Tai buvo pirmas kartas, kai iš 40 g MPB gavau ---> 35,60 g acetoksifenilpropeno. Taigi, vau. Ir iš 12 % H2O2 pasigaminau 30 % H2O2, kad apskaičiuočiau, kiek vandens turiu pašalinti kruopščiai išgarindamas, ir peracidas veikė taip gerai! Bet, kad būtų tiksliau, peroksirūgštį įdėsiu į šalį 3-4 dienoms su H2SO4 katalizatoriumi, kad jis veiktų.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Stipresnius vandenilio peroksidus pasigaminau iš 12 % H2O2. Tiesiog atsargiai iš jo išgarinau vandenį.
Paprašiau skaičiavimų iš dirbtinio intelekto roboto-padėjėjo chemijos srityje. Jis gerai atlieka skaičiavimus, bet nesitikėkite gauti teisingų atsakymų
iš halogenizacijų ar pan...
 
Last edited:

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Aš vis dar neišbandžiau šios reakcijos, bet gerai hidrolizavus su KOH ir po to su HCL turėtų būti gautas didelis išeigos kiekis, ir bijau, kad dirbant su h2o2 nesusidarytų jokių sprogių peroksidų, o po destiliacijos nesprogtų
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Jei tai daroma labai atsargiai ir tinkamai (ne verdant, kaip kai kurie daro), ir be jokio distiliavimo (aš taip pat nerimauju dėl tų peroksidų / sprogimų), esu pasigaminęs 35 % H2O2, (jis išbalina pirštus su mažais išsiliejusiais lašeliais), kad pasigamintumėte tikrai veikiančią peracto rūgštį su savo pagamintu H2SO4-katalizatoriumi (apie 75 %). Tirpalą 3-4 dienas laikau spintoje, ir jis paruoštas naudojimui.
 
Top