4-MMC ir tai, ką iš tikrųjų gaunate.

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2023
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Šis forumas nuostabus, l iš tikrųjų atsisakė paieškos, bet čia matau viltį.
Ir taip, Darknet dalykai per pastaruosius dvejus metus buvo visas šūdas. Mes žinome.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
282
Reaction score
82
Points
28
3h forma 2b4m į mmc HCl kristalas
Nereikia naudoti acetono IPA alkoholio dcm nereikia filtruoti Buchnerio piltuvėliu.
Suplakite ir kepkite.
 

Attachments

  • NVy0iz8pQL.jpg
    NVy0iz8pQL.jpg
    383.5 KB · Views: 41
  • 9bWp8FJsgt.jpg
    9bWp8FJsgt.jpg
    422.7 KB · Views: 43

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Labai liūdna matyti, kad šiais laikais negaunama net to, ko prašoma. Vaistų rinkos nėra tokios, kokios buvo.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
282
Reaction score
82
Points
28
Bulshit if u know how to made then u have almost for free all drugs
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Sutinku, bet imu kalbėti apie gatvės rinką, o ne apie tai, kaip juos susintetinti patiems. Pirmiausia suformuluokite mano pranešimą, tada elkitės protingai.
 
  • Like
Reactions: $!$

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Labai džiaugiuosi, kad užklydau į šią temą. Labai ačiū už pasidalijimą! Visur ieškojau būtent to, ką jūs pateikėte, t. y. iš esmės tik sąrašo, kas tie dalykai "iš tikrųjų" yra. Su An AI pagalba man pavyko sukurti pridedamą lentelę, kurioje išvardyti visi gijos pradžioje išvardyti reagentai.
Iš AI:
Stiprumo skiltis pagrįsta subjektyviais pranešimais ir gali skirtis priklausomai nuo individualių reakcijų ir dozių. Išlaidų stulpelyje nurodytos reagentų, reikalingų junginiui sintetinti, išlaidos.Grynumo stulpelis rodo, kiek grynumo požiūriu junginys artimas tikrajam mefedronui.
Vis dar sunkiai sekasi priversti AI pateikti aiškesnius kiekvieno junginio aprašymus, tačiau man pasirodė, kad taip, kaip yra dabar, tai gana naudinga. Tačiau man kilo klausimų: Kodėl Chlormetkatinonas įvardijamas kaip "aukščiausio" grynumo, mažiausios kainos, tačiau "silpno" poveikio? Tas pats ir su N-cikloheksilmetilonu? (išskyrus kainą)

@BevItUp "Be to, atrodo, kad visi pardavėjai yra ES. Atrodo, kad tai yra toks produktas, su kuriuo kas nors galėtų greitai praturtėti JAV. Ypač jei jie pagamintų kokybišką produktą, kad žmonės žinotų, koks jis turėtų būti..."
Negalėčiau su jumis sutikti labiau!!! Čia tiek daug žmonių prašo tikro sandorio, ir aš ketinu jiems jį suteikti. Bet stiprus... Ne silpnas?

Aš taip pat labai vertinu visas jūsų įžvalgas @Gordon Ramsay!
 

Attachments

  • qtzGQpAO0i.png
    qtzGQpAO0i.png
    221.3 KB · Views: 15

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
282
Reaction score
82
Points
28
3cmc yra kaip greitis arba metamfetaminas yra sunkus miegas kitą dieną
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
282
Reaction score
82
Points
28
IT yra 3cmc daug laboratorija negali padaryti kaip šis stiklas daug yra purvinas ruda geltona, jei u padarė jį u gali padaryti milijon $ 100kg gali padaryti apie 1 dieną
 

Attachments

  • Yto7VeRW9z.jpeg
    Yto7VeRW9z.jpeg
    1.1 MB · Views: 15

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
🤑🤤🤑

Galbūt pirmiausia pabandysiu 3CMC???
 
  • Like
Reactions: $!$
Top