Amfetamino gryninimas rūgštinės-bazinės ekstrakcijos būdu

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pagaliau kažkas padaryta teisingai :D
 

BakingBread

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 14, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
ką daryti, jei produktas supjaustytas kofeinu?
Ar šis ekstraktas būtų kartu su amfetaminu, kaip kofeino sulfatas / fosfatas?
Jei taip, kiek jo patektų? visas kiekis?
Ačiū!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jei amfetamino sulfatas ištemptas su kofeinu ir atliekate A/B ekstrakciją, dėl kofeino tirpumo vandenyje, pridėjus NaOH ir susidarius antram laisvosios bazės sluoksniui, didžioji dalis kofeino atsiskirtų nuo amfetamino ir liktų vandeniniame sluoksnyje.
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Ar galiu pereiti nuo sulfatų ir fosfatų prie hidrochlorido? Ką turėčiau daryti?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Lengva, atlikite pirmiau nurodytą procedūrą ir pabaigoje pakeiskite rūgštį. amph. HCl yra higroskopiška ir greitai sugenda, to nedarykite, nebent norite rūkyti vietoje.
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Ar galiu tai padaryti? Ar galite man paaiškinti?

1. Turite gauti 1 mol bazės be amfetamino (1), į 20 % NaOH vandeninį tirpalą pridėdami amfetamino druskų iki pH 12, maišydami 15 min. ir ekstrahuodami. Beamfetamino bazės DCM arba benzino eteriu 3 x 75 ml.

2.HCL dujų burbuliukai
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki. Taip, jūs turite barbotuoti HCl dujas per laisvąjį amfo bazės tirpalą
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Dėl 6 punkto. Sujunkite ekstraktus. Ar tai reiškia, kad reikia dar kartą sujungti ir viršutinį, ir apatinį sluoksnį? Esu sutrikęs, atsiprašau už naujokų klausimą
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tai tarsi ištraukos. Visi petroleteriniai ekstraktai po 3x ekstrahavimo sujungiami kartu.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Po ive pridėta petroleterio 3x kartus. Štai ką gavau. Vadinasi, iš čia, pereidamas į 7 veiksmą, į jį įpilti mgSO4, užplombuoti ir įdėti į šaldiklį?
 

Attachments

  • saKt2WVD09.jpg
    saKt2WVD09.jpg
    1.6 MB · Views: 175

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ar atskyrėte sluoksnius pridėję eterio?
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Dar ne, dabar yra 2 sluoksniai, kuriuos matau. Naftos eteris yra viršuje. Vadinasi, dabar pirmiausia turiu pašalinti naftos eterį viršuje?
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Gerai supratau. Dabar skaitykite toliau.
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
@G.Patton Į vandenį pridėjau amfino santykiu 1:1, kaip nurodyta jūsų gairėse čia, ir mano viršutinis sluoksnis yra skaidrus. Ar skaidrumas rodo grynumą, ar mažiau gryną?

Be to, iš smalsumo paliečiau tirpalus ir pastebėjau, kad mano apatinis sluoksnis yra aliejingos tekstūros, o viršutinis sluoksnis išdžiūsta po sąlyčio kaip alkoholis. Sluoksniams atskirti panaudojau petroleterį, tačiau dėl tekstūros esu šiek tiek sutrikęs.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, amfo sulfatas yra visiškai ištirpęs vandenyje. Nežinau, ką gavote kaip viršutinį sluoksnį, tai nėra amfetaminas. Naftos eteris netirpsta vandenyje ir neišskirs amfetamino druskos. Turite atskirti šią alyvos priemaišą ir, pridėję NaOH aq tirpalo, gauti amfetamino neturinčią bazę. Tuomet bazę galite išgauti naftos eteriu. Tikiuosi, kad mane gerai supratote.
 
View previous replies…

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Toliau atlikau likusius veiksmus, kaip nurodyta, ir man pavyko atgauti išgrynintą amfo druską. Tikriausiai todėl, kad įdėjau nedidelį kiekį amfo druskos, kad išbandyčiau šią ekstrakcijos procedūrą. Tačiau turiu vieną klausimą dėl paskutinio žingsnio, kai pridėjau H2SO4, amfo druska pradėjo kristalizuotis, todėl išbandžiau nedidelį mėginį, pridėdamas daugiau sieros rūgšties, nei numatyta, kad pažiūrėčiau, kas nutiks. Kristalai išnyko, o tirpalas tapo raudonos spalvos.

jei įpilsiu per mažai H2SO4, kai kurie kristalai nesusikristalizuos, o jei įpilsiu per daug, jie išnyks ir taps raudoni. Taigi klausimas: kaip žinoti, kiek H2SO4 reikia įpilti, kad gautume didžiausią išeigą?
 

Attachments

  • A9tqbav36O.png
    A9tqbav36O.png
    478.1 KB · Views: 145

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki. naudokite pH indikatorinį popierių. Jei apie jį nežinote, pasižvalgykite po laboratorijos DUK skyrių.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jei tik būtų standartizuotas rūgšties konc. tirpale matavimas, kurį galėtum iš karto ir lengvai patikrinti, velnias, kokia gėda, kas nors turėtų tai išrasti.
 
Top