Amfetamino sintezė iš P2NP per Al/Hg (vaizdo įrašas)

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Ar receptą galima keisti masteliu, pavyzdžiui, 50 g P2NP: 60 g aliuminio folijos, 500 ml IPA 250 GAA. O gal reikia jį apskaičiuoti konkrečiai 50 g P2NP kiekiui?

Ar galima naudoti ir 70-80 % AA?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Ar galiu naudoti gyvsidabrio nitrato monohidratą, ar jis turi būti bevandenis, ir ar kas nors galėtų man paaiškinti, kodėl kartais kai kurie reagentai turi būti bevandeniai ir kaip tai veikia sintezę.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Reakcija vyksta dalyvaujant vandeniui, dėl to nėra jokių problemų
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ar galiu išgryninti amfetaminą šaltuoju acetonu? Kaip teisingai jį išplauti?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Galima, bet, manau, geriau su IPA.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sveiki visi,

Esu tiesiog šokiruota!
Nusiunčiau savo galutinį produktą, kurį matėte nuotraukose, į narkotikų laboratoriją ir dabar man pasakė, kad jame yra 0 % amfetamino!!!!!
KAIP TAI ĮMANOMA? KOKS KITAS PRODUKTAS GALĖTŲ BŪTI?
KOKIA NORS IDĖJA, KAS GALĖJO NUTIKTI?
Tikiuosi, kad tai klaida ar kažkas panašaus, išsiųsiu laisvąją bazę ir galutinį produktą į analizės laboratoriją ir jus informuosiu, bet šiuo metu esu visiškai šoke.
Ačiū.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

Jūsų vietoje tikriausiai siųsčiau analizei ir P2NP, su kuriuo pradėjote ...
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Atsiųskite mums savo bandymų rezultatus ir sužinokite, kas nutiko. Kokie reagentai buvo naudojami ir kokiomis proporcijomis? Kur įsigijote reagentų? Paveikslėlyje tai atrodo kaip amfetaminas, tačiau tai gali būti vienas iš jo analogų.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Tai labai paprasta ir paplitusi sintezė. Gali kilti problemų, tačiau jas lengva išspręsti. Rašykite čia ir mes padėsime.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Dabar, kai amfetaminas išdžiovintas ir išvalytas acetonu, kokį kitą veiksmą turėčiau atlikti, ar turėčiau jį įdėti į šaldytuvą, ar ką turėčiau daryti?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Po valymo milteliai turi būti kruopščiai išdžiovinti nuo tirpiklių pėdsakų, tada supakuoti į vakuuminį maišelį ir padėti tamsioje ir sausoje vietoje, galite šaldytuve.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sveiki, rezultatas yra 0 % amfetamino, naudojau visus reagentus, nes procese nurodyta, kad šie reagentai yra farmacinės kokybės iš profesionalių laboratorijų tiekėjų apie proporcijos tai padariau su puse visų.
Vakar aš perdariau procesą dar kartą su gydytoju chemiku ir jis man pasakė, kad galutinė laisva bazė yra sumaišyta su IPA dėl šios priežasties yra kvapas šiandien bus išdžiovintas ir vėl išsiųstas į laboratoriją.
Apie laboratorijos rezultatus jis man pasakė, kad gali būti du galimi paaiškinimai:
P2NP mėgsta polimerizuotis ir galbūt molekulė yra "padvigubėjusi" ir dėl šios priežasties laboratoriniame tyrime "neaptinkama".
2- Galutinis produktas gali būti pats sureagavęs P2NP.
Atnaujinsiu informaciją kuo greičiau.
Ačiū.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sveiki,

Šioje laboratorijoje tik pasakoma, ar teigiamas, ar neigiamas narkotikų ir grynumo rezultatas, tai nėra išsami ataskaita apie visą turinį. Ačiū.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Vaizdo įraše pavaizduota rūgštis yra 6 pH laipsnių. Mano atliktoje sintezėje šis skaičius gerokai viršytas - apie 9 ar 10 laipsnių. Kaip teisingai sumažinti rūgštį, kad ji grįžtų į reikiamą 6 laipsnių pH laipsnį, žinant, kad šioje srityje esu pradedantysis. Prašau paaiškinti veiksmus paprasčiau, ačiū.
 
Top