Amfetamino sintezė iš P2NP per Al/Hg (vaizdo įrašas)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Įdedu 10 gramų, o išeiga yra 1 gramas
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Imo tai gali būti daug kas, pavyzdžiui, nesureagavęs P2 dėl to, kad neleista reakcijai vykti, per didelis aušinimas, nekokybiškas P2, tai gali būti daug kas.
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Nitroetanas/p2np iš lenkijos, likusi dalis iš DIDŽIOJO vietos tiekėjų, jums gali būti sunku rasti H2SO4 (ES), bet esu tikras, kad galite išsiaiškinti. niekas jums nesugalvos sunkiau nei tai.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Ar esate tikri, kad tinkamai amalgamuojate? Tam reikia šiek tiek patirties ir praktikos. Požymiai yra al plaukia aukštyn, mažų ir didelių burbuliukų perėjimas.
 

AMIODARONchugger

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
SVEIKI!
Mąstau apie garų distiliatoriaus naudojimą toliau nurodytu būdu, būčiau patenkintas, jei visi peržiūrėtumėte šį metodą, atlikęs jį, paskelbsiu rezultatus.

Reakciją ruošiu taip pat, kaip aprašyta pranešime,1l rbf, tačiau aliuminio neperplaunu vandeniu.

Baigęs redukciją, distiliuoju ipa 85 (laipsnių) ir įpilu vandens, tada visą vandenį išverdu - nesu tikras, ar tai padės atsikratyti hgcl2-
aš įpilsiu vandens ir atsikratysiu maždaug 2 litrų.

Tada likusį tirpalą bazifikuosiu, tada distiliuosiu laisvąją bazę, nesu tikras dėl temperatūros (bet kokia pagalba).

tada įpilkite rūgšties ir išdžiovinkite

Taigi iš esmės du klausimai,

ar distiliuodamas tirpalą atsikratysiu nesureagavusio hgcl2 ir kokia temperatūra būtų tinkama distiliuojant laisvąją bazę.

ačiū už atsakymus
 

Dimitry_Mendeleev

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 20, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Ar gali kas nors pasiūlyti kelią iš fenetilo amino į metamfetaminą.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki, ar norite išsiaiškinti maršrutą iš benzenetanamino (CAS 64-04-0)?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Atlikus aprašymą man išvestas pH yra didesnis nei 6 Ar galiu pakeisti mišinį ir ištaisyti klaidas, arba ką šiuo atveju galiu daryti
Ačiū
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

Tikrai neaišku, ką čia turite omenyje. Aprašyme sakoma, kad reikia pridėti rūgšties, kol pH bus šeši. Kuri šio punkto dalis jums neaiški?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sveiki,

Po 2 bandymų pagaliau gavau laukiamą rezultatą, bet turiu tam tikrų abejonių, iki šiol visada gaudavau amfetamino sulfatą iš "A-Oil" (amfetamino laisvosios bazės) ši alyva gaunama "valant" P2P (BMK alyva).
Kaip žinote, šios alyvos ir galutinio produkto kvapas yra labai būdingas, o laisvosios bazės, gautos P2NP proceso metu, atveju šis kvapas yra visiškai kitoks, taip pat ir amfetamino sulfato kvapas, ar tai normalu? Ar tai susiję su naudojamu būdu, ar aš kažką padariau ne taip?
Mano laisvosios bazės PH yra 13,8 (daugiau nei geras), o sulfato gavimo procesas veikia gerai, tačiau manau, kad daugelis žmonių galėtų pasakyti, jog tai nėra gera kokybė, nes kvapas skiriasi nuo kito.
Ar turite idėjų, kaip išspręsti šią "problemą"? Aš pranešiu apie savo amfetamino sulfato laboratorinius rezultatus, kuriuos išsiųsiu į laboratoriją kitą savaitę.
Ačiū.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18

Ačiū, bet
Mano klausimas yra toks, kad aš padidinau acetono ir sieros rūgšties
Ir viršijau reikiamą pH. Ar galiu pasinaudoti tuo, ką padariau, ir pakeisti sintezę, kad pasiekčiau reikiamą skaičių?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Bet kokio amfetamino kvapas turėtų būti farmacinis. Jei produktas specifiškai kvepia, vadinasi, jūs ne iki galo išgryninote medžiagą. Pagrindinis kriterijus yra medžiagos aktyvumas. Ar jūsų amfetaminas geras dėl savo farmakologinių savybių? Kokios spalvos jis yra?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Jei viršijote rūgšties kiekį, tai galima ištaisyti pridedant bazės arba nedidelį kiekį šarmo. Tačiau tai veikia tik tuo atveju, jei tai darote iš karto. Viršyti rūgšties kiekio, kai pH yra mažesnis nei 5, neverta, tai sugadina produktą, rūgšties perteklius degina amfetaminą, jis tampa raudonas arba rausvas.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sveiki, labai ačiū už atsakymą mano galutinis produktas yra visiškai baltas, o kvapas yra farmacinis tai buvo mano abejonė, nes visi amfetaminai, kuriuos dariau per metus iš laisvosios bazės aliejaus, gaunamo iš BMK aliejaus, turi kitokį kvapą. Šiandien vakare įkelsiu nuotraukas.
Kita vertus, ar galiu aliuminio foliją pakeisti tiesiogiai aliuminio drožlėmis? Ar sunku pjaustyti foliją mažais gabalėliais didesnio masto procese, o pirkti aliuminio drožles yra lengviau.
Dar kartą ačiū.
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Szia, btcboss2022. Régi hozzászólás, csak érdekel a válasz. Jellegzetes illatból megérthetjük, hogy a finom, édes, vegyszeres, jellegzetes Speed illatra gondoltál? Vagy valami daugiau?
Nes pirmojo kvapo nejaučiu jau 8 metus, bet net ir po 20 metų jį tiksliai prisiminsiu.

Nuo to laiko nemačiau gero. Kartais čia susiduriu su kokiu nors negyvu šūdu, kuriame kvapo pėdsakai atrodo aptinkami, bet taip nėra. Šiandien mūsų rinka yra tame taške, kur vasarą išėjo nikotino geltonumo kažkas, tai jaučiasi, kad pradžioje jis turi gal 50 proc. poveikį, bet čia 20-30 proc. maksimumas. 1G į nosį, visos mano nervinės skaidulos suvirpėjo, aš šniurkščioju, dūsauju, sukuosi, tikrai susisukau... Po 2 valandų staigus blaivumas, po 3 valandų iškraustiau namuose šaldytuvą, suvalgiau save iki mirties. Po to 10 valandų miegojau taip kietai, kaip neišnešiotas kūdikis, ką tik įdėtas į naują inkubatorių. Kelias dienas negalėjau identifikuoti jo kvapo, bet žinojau, kad jį pažįstu, ir tai buvo visai įprastas kvapas. Tada supratau. Jis kvepėjo stipriu, saldžiu kavos likeriu. Ne panašus, tiesiog toks pat.
Nežinau, kas tai, po velnių, buvo. Bet mano patirtis su amfetaminu, su kuriuo iš pradžių sukėliau panašią pradžią, su juo ne 3 valandas kliedėjau, o 3-4 dienas spragsėjau žandikauliu nemirksėdamas.
Tai jau turi šalutinį poveikį aktyviuoju laikotarpiu, kuris suteikia įtampos pojūtį, be to, nuo jo nesijausi geriau, tiesą sakant... Nuo to tampi kvailas. Kad ir ką darytum, užtrunka tris kartus ilgiau nei įprastai, nes tavo kūnas veltui sukasi, smegenys jį užgožia ir tu skubi. O ir sukelia tokių atminties problemų, kad nuolat visko ieškai, nes vos tik ką nors padedi, jau pamiršti, kur padėjai. Iki šiol nežinau, kas tai buvo per daiktas, bet niekada daugiau jo nematau. Tai parduodama kaip amfetaminas, ir jūs gaunate tokius gudrius paaiškinimus, kai iškeliate temą, kad "amfetaminą galima pagaminti 10 būdų." Jūs man sakote, kad amfetaminas bus amfetaminas, net jei jį padarysite kitaip. Į tai nebėra atsakymo.
Taigi, mainais už situaciją, kurioje atsidūrei tai rašydamas... Aš dabar pat užčiaupčiau gerklę visiems registruotiems Mos Eisley gyventojams.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Greičiausiai gavote grynesnį amfetaminą.
Geriau naudoti foliją. Pjaustymui naudoju popieriaus smulkintuvą, jis labai supaprastina procesą ir galima greitai supjaustyti bet kokį kiekį. Skiedrelės neturi tokio didelio amalgamacijai skirto paviršiaus ploto, todėl reikės naudoti daug didesnius kiekius, o nesureagavusius likučius filtruoti prieš šarmą.
 
Last edited by a moderator:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Man padidėjęs rūgštingumas galiu palengvinti
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Gerai, ačiū už patarimą, paliksiu gerą patarimą ir dėl proceso, įpylus NaOH tirpalo laisvosios bazės atskyrimui geriau palaukti bent 24 valandas, kad būtų visiškai atskirta.
Aš dariau taip, kaip parodyta vaizdo įraše, bet vėliau palikau tirpalą dar 1 parą ir atsiskyrė daugiau laisvosios bazės ir gavau didesnį išeigą ;-) Įkėliau keletą nuotraukų.
Ačiū.
 

Attachments

  • Ij5RTpEPa2.jpeg
    Ij5RTpEPa2.jpeg
    142 KB · Views: 518
  • pQPv6BNhL9.jpeg
    pQPv6BNhL9.jpeg
    80.9 KB · Views: 498
  • IQ41zUo5l6.jpeg
    IQ41zUo5l6.jpeg
    161.5 KB · Views: 529
  • 7xav9iUALM.jpeg
    7xav9iUALM.jpeg
    135.8 KB · Views: 523
  • s8Q9iy1UMz.jpeg
    s8Q9iy1UMz.jpeg
    97.2 KB · Views: 523
Top