Amfetamino sintezė iš P2NP per Al/Hg (vaizdo įrašas)

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Gerai džiovinti ipa/H₂SO₄ su MgSO₄? Manau, kad tai, ką galiu gauti, yra 92-96% h2s04
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
. Sumažinus p2np kiekį iki 5g. Kokios yra teisingos kitų reagentų proporcijos.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Jie masteli linijiniu būdu, taigi pusė visko. refliuksas nėra privalomas, kad reakcija vyktų, jei tinkamai kontroliuosite reakciją atitinkamoje kolboje su beefy kondensatoriumi, ji net nepasieks refliukso, ypač aith 5g. jei jūsų reakcija visai neprasideda, tačiau pridėjus jūsų propeno, aš gal patikrinsiu : ar teisingai atliktas amalagamas, mano žaliavų (ypač propeno) grynumą. ir ffs naudokite distiliuotą.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Paprastai koncentruotos sieros rūgšties visai nedžioviname, o naudojame ją pačiai džiovinti.

Jei titravimui sumaišysiu 1 ml H2SO4 96 % ir 5 ml sausos IPA, tirpale bus maždaug 0,04 ml vandens. Manau, kad tokioje konstiliacijoje nėra jokios priežasties naudoti sausiklį.
Jis tikrai nepakenks, tačiau abejotina, ar veiks.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18

Jei jis nepradės bumbsėti ir kaitaliotis su folija, tada sum-ting-wong
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Turiu problemų su PMK all/hg redukcija, po 240 g ketono rxn liko daug nesureagavusio aliuminio. Indas savaime su refliuksu įkaito iki maždaug 65c ir per 90 min. nukrito iki 40c. Po to 3-4 valandas buvo kaitinama, kad temperatūra pakiltų iki 50-60 0C.

Buvo naudojami pyragaičiai, kurie buvo supjaustyti 1 cm mažomis juostelėmis ir 10 % perteklius buvo įpiltas į osmio užrašą. Po bazavimo ai buvo sumažintas. Tada prekės ekstrahuotos toluenu ir nuplautos Naoh tirpalu. Tikiuosi, kad gausiu ne mažiau kaip 100 g yeildo. Jei ne, tada aš fucked ir turėsiu sutaupyti šiek tiek daugiau pinigų kitam rxn ir tiesiog naudojamas folija, todėl jis bus suvalgytas.

Prisimenu, kad liko gal 50% ai. Tai buvo 100% aliuminio vienkartinės kepimo skardos. Laukiau apie 45-60 min., kol prasidės amalgamacija, ir tik keli gabaliukai plūduriavo, maniau, kad dėl to, jog jos storesnis ai.. tačiau buvo burbuliukų ir tirpalas buvo sidabrinės spalvos. Atrodė, kad jis yra paruoštas. Ir rxn įkaitęs iki 65c savaime, todėl esu įsitikinęs, kad jis buvo paruoštas... Galbūt aš tiesiog turiu dujas ir pamatyti yeild... Turiu jausmą, kad jis bus blogas lol. D
o ar osmis jau prideda papildomo aliuminio? Gal aš pridėjau perteklių ant pertekliaus lol. Bet kokiu atveju manau, kad storas folija būtų gerai 200-300g sumažinti. Gaila, kad nesupratau to ir nelipau su folija ant šių didesnių rxns... bet taip aš mokausi. Jei reakcija vyko iki 65c su Al keptuvėmis, tai su folija ji gali būti per daug egzoterminė, tiesa? Taigi, mano Al storis gali būti tinkamas, o gal turiu leisti amalgamuoti ilgiau, kol visi gabaliukai plūduriuos? man atrodė, kad vyksta ir prasideda egzoterminė reakcija.

Jei buvo švaistyti gana daug medžiagos ir laiko bando padidinti ir kiekvieną kartą aš žaidžia aplink su storesnio Al, kai aš manau, kad turėčiau laikytis gal storesnio folijos, tokiu būdu ji visa suvartojama ir temps gali eiti iki kaip 75c, bet gali atvėsinti jį išlaikyti iki 70 be problemų. Jei būčiau žinojęs apie NMF maršrutą prieš ruošdamasis osmio maršrutui, tada būčiau naudojęs NMF ir, manau, turėčiau mažiau problemų.
Aš pranešiu apie pyrago keptuvės paleidimo rezultatus.
 
Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Produktas išėjo su manimi kaip iš tokio plauko!
 

Attachments

  • kJhpaUsmFy.jpeg
    kJhpaUsmFy.jpeg
    717.7 KB · Views: 423

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Atsiprašome, ką reiškia sum-ting-wong
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Koks aliuminio folijos storis tinka?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
IMO bet kokia Al storio folija yra gera, priklausomai nuo jūsų masto. Parduotuvėje pirkta sunkioji plėvelė skirta mažo masto ir net didesnio masto reakcijoms atlikti, tačiau All granulės arba Al smulkios CNC drožlės atrodo gražiai.

Nesu.susipažinęs su amfetaminu, bet galbūt tai galėtų būti jūsų džiovinimo priemonė. Jei tai yra jūsų raugas, man atrodo, kad viskas gerai.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ar šioje sintezėje naudojau kokius nors kondensatorius, ar yra specialių kondensatorių? Ačiū
 

AstekPL

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
sintezė buvo atlikta kaip filme, produktas neturi galios. Ką daryti?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ar produktas yra sūraus skonio, ar kartaus?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Iš pradžių paragavus produkto, jo skonis bus labai sūrus, o galiausiai atsiras amfetamino skonis
 

Catweazle

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki
Ar dcm arba chloroformas būtų tinkamas tirpiklis.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Izopropanolis yra gerai, kaip spėju ?
išplauname balionėlį, o gautą rezultatą dedame ant smulkaus sietelio, kad jis eitų su likusiu prieš šarminimą ?
Ar nereikia išgarinti izopropanolio ar kažko panašaus? :) (ar žinote, kokį didžiausią izopropanolio kiekį galime naudoti skalavimui?)
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Tai gali būti natrio sulfatas... Jūsų reakcija galėjo vykti ne iki galo. Iš pradžių turėjau tą pačią problemą, turėjau ir Na2SO4, ir kitų. Sprendimas buvo amalgamos neplauti (tik nuleisti vandenį), o taip pat mano taisyklė dėl pasirengimo yra tada, kai visas Al iškyla į paviršių ir jūs taip pat galite išgirsti šnypštimo garsą. Taip pat atsiranda mažų burbuliukų. Tuomet amalgama laikoma paruošta, ir tai išsprendžia reakcijos trūkumo problemą. Mano išeiga paprastai svyruoja tik apie 50 %, bet nuo to laiko niekada neturėjau nereaguojančios amalgamos.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Atsiprašau . Bet šioje sintezėje nenaudojome natrio sulfato. Koks jo ryšys su tema? Jei leistumėte, paaiškinkite man plačiau. Aš nesupratau minties. Ačiū.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Sveiki, jokiu būdu nesu ekspertas, todėl kiti gali tai patvirtinti arba pataisyti, tačiau į mišinį įpylus sieros rūgšties (H2SO4), jei nėra amfetamino bazės (t. y. redukcija neįvyko), SO4 gali sudaryti druską su natriu (Na). Natrio yra tirpale nuo anksčiau įpilto NaOH.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ekspertams: Kas nutiks, jei reakcijoje naudosime daugiau Al folijos? Ar tai galėtų padidinti išeigą?
 
Top