Amfetamino sintezė iš P2NP per Al/Hg (vaizdo įrašas)

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
ar kas nors bandė Al/Hg amalgamos metodą mažais kiekiais?
bandžiau jį su tuo pačiu santykiu, bet 10 kartų mažiau nuo visko, ir užpylus p2np tirpalo ant amalgamos iš karto gavau žalsvų / pilkų nuosėdų
galvojate, kas galėjo nutikti?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Jūsų vadovas man labai padėjo!
Kai man pavyko rasti patikimą gyvsidabrio (II) nitrato tiekėją, esu pasirengęs veikti!

Labai ačiū už jūsų darbą!!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ar esate tikri dėl P2NP kokybės? Ar perkristalizavote šį pirmtaką ir patikrinote lydymosi temperatūrą?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
mano pinigai yra ant ne geros amalgamacijos
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3

P2NP gavau iš čia, forume, reklamuojamo pardavėjo su gerais atsiliepimais, todėl sakyčiau, kad kokybė gera, artimiausiu metu perkristalizuosiu ir patikrinsiu lydymosi temperatūrą.
 

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Manau, kad jis turėjo omenyje, kad amalgamacija nebuvo pakankamai gera reakcijai.
Kuris gali būti atvejis, aš negalėjau prisijaukinti jo dar, komplikacijų pasitaikė praeityje su amalgamacija. Paskutinį kartą, kai bandžiau, folija po praplovimo ėmė traškėti ir rūkti, bet šį kartą ji nereagavo taip agresyviai, galbūt tai ir buvo problema.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
taip, būtent tai ir turėjau omenyje, ačiū.
Kitas sudėtingas dalykas, su kuriuo kai kurie žmonės susiduria, yra per mažas druskų kiekis mlgm, nes kuo mažiau druskų įdėsite, tuo daugiau putų ir burbuliukų susidarys, kai plausite (dėl to jūs manote, kad tai gerai mlgmatizuota). norite, kad burbuliukai būtų šiek tiek įspėjantys (be putų), o tirpalas apskritai būtų pilkšvas ir jūsų blizgantys boisai plauktų į viršų. kai 80-90 proc. procentų išplaukia į viršų, tęskite įprastą procedūrą.
ir nepamirškite smagiai praleisti laiką
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Rekomenduoju tai atlikti bet kuriuo atveju (matuokite kiekvieną naują tiekėjo partiją), jei norite būti tikri savo sintezėje.
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Sveiki, ar kas nors žino gyvsidabrio nitrato, gyvsidabrio chlorido arba azoto rūgšties tiekėją Europoje? Prieš savaitę nusipirkau azoto rūgšties iš šioje temoje minimo tiekėjo http://www.aurelio-online.com/.
bet nežinau, ar jie man ją atsiųs.
Ačiū!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Onyxmet 10/10 nuo kainos iki aptarnavimo ir visko, pasiimkite sieros, kol esate, ji pigi.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sveiki. Norėtume gauti jūsų atsiliepimų apie šį tiekėją. Prašome pasidalyti savo sandorio rezultatu.
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Dar kartą sveikiname visus, turime keletą klausimų apie sintezę

1. Ar P2NP gali sugesti arba prarasti savo savybes?
2. Kaip atpažinti sugedusį P2NP?
3. Kaip ir kokiomis sąlygomis saugote P2NP? Ar jis turėtų būti šaltyje?
4. Vykstant sintezei, pirmajame etape Al amalgama. Dirbome pagal instrukciją ir 4 kartus amalgamacija nepavyko. Kai pridėjome "Mūsų pagaminto gyvojo nitrato", reakcija buvo per greita, vos per dešimt minučių susidarė burbuliukai, atsirado tamsus skystis ir visas aliuminis iškilo į paviršių, todėl nusprendėme įvertinti amalgamaciją, o kitų aliuminių buvo labai mažai, susidarė įspūdis, kad amalgamacijos metu jis išsilydė. O kai įpylėme paruošto P2NP tirpalo, reakcijos nebuvo ir nebuvo. Kas nutiko ne taip?
5. Prieš pirmiau pateiktą nesėkmingą sintezę turėjome vieną, kuri turėjo puikią eigą, tačiau pabaigoje, pridėjus kaustinės sodos tirpalo, gavome per daug amfetamino bazės, apie 100 ml, o ankstesnėse procedūrose gaudavome panašią į vaizdo sintezę. Supratome, kad kažkas negerai, ir taip pat įpylėme sieros rūgšties, bet ji nereagavo.
6. Ar galima paskutiniame etape vietoj acetono naudoti izopropilo alkoholį su sieros rūgštimi? Arba tai buvo išimtinai acetonas?
7. Vieną kartą turėjome neįprastai didelį derlių, kai gavome maždaug 3 kartus daugiau pastos. Turime omenyje drėgną pastą, kai išspaudžiama per audinį. Kokia galėjo būti priežastis?

P2np ilgai stovėjo, nes negalėjome pasiekti gyvsidabrio, todėl abejojame, kad mūsų P2NP sugedo, todėl uždavėme tuos kelis klausimus.

Kitaip iki tol turėjome keliolika sėkmingų sintezių.

Iš anksto dėkojame už atsakymus :)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1. Taip, oru ir aukštesnėje nei 8C temperatūroje
2.Patamsėjusi spalva, perkristalizuočiau, net jei taptų tik šiek tiek oranžinė. norite, kad būtų kanarėlės geltonumo.
3.Šaldiklyje, sandariai uždarytas, laikysis gerą ilgą laiką, jei bus grynas.
4.Perskaitykite mano pranešimą, esantį šiek tiek aukščiau, norite, kad burbuliuotų, nebūtų putų, nebūtų labai akivaizdžios reakcijos. jei jūsų gyvsidabrio amalagamas smarkiai amalgamuoja, jo arba per mažai, arba per daug. ar pasvėrėte? perskaitykite Pattono temą apie izomerų atskyrimą, tai geras šaltinis ir sintezei.
5.idk
6.Taip, jis veikia be problemų.
7.Jis gali nusėsti skirtingai, priklausomai nuo tirpiklio, nusodinimo tirpalo konc. ir nusodinimo tirpalo, motininio tirpalo ir nusodinimo tirpalo temperatūros, laisvosios bazės konc. ipa. tai neturi skirtumo. nenaudokite audinio, dvigubo maišelio kavos filtrų, jei kokybiškas popierius nėra meniu,

patinka ir prenumeruoti
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Taigi, paėmiau 5 mg mėginio į 1 ml metanolio, tačiau ne visas mėginys norėjo ištirpti. Po 10 min. kratymo tirpalas buvo filtruojamas per 7 mikronų švirkšto filtrą. Atlikta GCMS analizė parodė, kad pagrindinė smailė buvo mūsų pageidaujama. Kiti mėginyje ištirpę junginiai buvo: P2NP, 2-fenilmetilaziridinas, 2-metil-3-fenil-aziridinas, o mažiausiai buvo benzilmetilketoksimo, šalutinių produktų suma mažesnė nei 0,2 % smailės ploto (tirpiklis neįtrauktas į lygtį). Kitas 100 mg mėginys buvo sudegintas laboratorinėje krosnyje, paliekant 16 mg metanolyje netirpių dulkių. Toliau dulkės buvo tiriamos su MgCl2 amonio buferiniame tirpale, nusėdus skaiduloms, todėl esu įsitikinęs, kad tai yra tam tikra fosfatinė neorganinė druska. Taigi, mano #437 pranešime nurodyta išeiga turėtų būti 6,05 g, o ne 7,2.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Be @UWe9o12jkied91d pranešimo, galite patikrinti lydymosi temperatūrą. Šis testas aiškiai atsako jums apie jūsų p2np grynumą.
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Jei žinote, pasakykite man
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Ačiū už šį vaizdo įrašą
Noriu sužinoti, ar galima naudotis P2NP, o vaizdo įraše jis nepaminėjo jo naudojimo
Ačiū ☺️
 
Top