Amfetamino sintezė iš P2NP per Al/Hg (vaizdo įrašas)

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Vaizdo instrukcijos labai patogios tiems, kurie dar tik žengia pirmuosius žingsnius. Labiau patyrusiems chemikams pakanka paprastų instrukcijų. Galite atsisiųsti šį vaizdo įrašą.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Prieš daugelį metų tokie vaizdo įrašai man būtų labai padėję, kad nereikėtų ieškoti ir derinti visų savo, kaip neprofesionalo, žinių kažkur tarp pusiau tiesų. Be to, dažnai neteisingas vertimas... ne viskas tada buvo geriau ;)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Galite naudoti praskiestą acto rūgštį. Rūgšties perteklius netrukdo sumažinti, tačiau ją reikės gesinti atitinkamu kiekiu šarmo, o tai padidins reagentų sąnaudas ir laiką, nes rūgščiai sąveikaujant su šarmu išsiskirs daugiau šilumos. Aprašytu metodu vienu metu atliekama amalgamacija su gyvsidabrio druska ir redukcijos reakcija. Taikant mano metodą, folija pirmiausia apdorojama gyvsidabrio druskos vandeniniu tirpalu, kuris vėliau nusausinamas, todėl produktas tampa švaresnis.
 

TIMBER12

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ar nieko neatsitiks, jei naudosiu %94 acto rūgštį?
 

ENZO

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Galima nusodinti 36% hcl (jei įmanoma, įsivaizduoju, kad jis nusės hidrochlorido pavidalu). Negaliu lengvai gauti sieros
 

ju3

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ar galime izopropilo alkoholį pakeisti baltu metanoliu arba etanoliu?
 

flyhigh2

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Reakcijos mišiniui baigus reaguoti su hg, 2 valandas refliuksuokite reakcijos mišinį
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Izopropilas gali būti sulydytas į atskirą sluoksnį iš bazifikuoto reakcijos mišinio. Priešingu atveju naudokite DCM, naftos eterį arba pirminį benziną.
Jei negalite gauti koncentruotos H2SO4, naudokite fosforo rūgštį. Galite naudoti HCl, bet tai tikrai kraštutinė priemonė.
 

voiden

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
1
Pirmą kartą istorijoje man pavyko sėkmingai pasigaminti savo amfetaminą.
Velniškai mėgstu grynos medžiagos kvapą ir skonį ! .

Šaukiu savo "buvusiam" dileriui, kad jis pastūmėjo mane šia kryptimi.
Aš buvau tikrai supykęs ir pavargęs nuo jo nenuoseklios kokybės greičio.

Dabar aš turiu gerą medžiagą ir niekada nebūsiu priklausomas nuo godžių prekiautojų.

Čia keletas nuotraukų
 

Attachments

  • 6YbMBv4ZnH.PNG
    6YbMBv4ZnH.PNG
    1.6 MB · Views: 208
  • c2iH4A8sV5.PNG
    c2iH4A8sV5.PNG
    490.1 KB · Views: 207
  • 8exYhcSHtu.PNG
    8exYhcSHtu.PNG
    684.9 KB · Views: 189
  • cZPGDaW8vC.PNG
    cZPGDaW8vC.PNG
    1 MB · Views: 206
  • Os0r1VNTS7.PNG
    Os0r1VNTS7.PNG
    520.2 KB · Views: 203

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ar A alyvos distiliavimą garais galima atlikti kaip p2p distiliavimo garais vaizdo įraše?
Šis distiliavimas garais atliekamas po tirpiklių distiliavimo vakuume, tiesa?
 

drjesus1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
girdėjau, kad vietoj sieros rūgšties galima naudoti acto rūgštį, ar tai tiesa?
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Nėra skirtas rūgštingumui. Pabandykite su ja ieškoti drenažo valiklio arba koncentruotos akumuliatorių rūgšties, arba tiesiog nusipirkite jos internetu
 

drjesus1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ar rūgštinimas ir ir ph reguliavimas nėra tas pats? Tą ir turėjau omenyje, kad ph reguliavimui ją galima pakeisti bet kuria rūgštimi.
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3
Rūgštinimas ir pH reguliavimas nėra tas pats, nes pH reguliavimas gali reikšti ir bazavimą.

Kadangi skirtingos druskos pasižymi skirtingomis fizikinėmis, cheminėmis ir farmacinėmis savybėmis, geriau pasirinkti tinkamą druską.
Amfetamino acetatas neturi praktinės reikšmės (išskyrus, pavyzdžiui, redukciją per Al/Hg).

Tačiau kviečiame pabandyti ir pranešti apie tai.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Kurį laiką ieškojau informacijos apie amfetamino druskų skirtumus farmacinių savybių požiūriu, tačiau naudingos informacijos neradau.

Jei turite kokios nors informacijos ar nuorodų, atsiųskite jas man
Ačiū iš anksto
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Noriu apie tai paklausti!
Dėl šio metodo įgyvendinamumo ir teisingumo.

Išbandžiau vaizdo įraše pateiktą procesą ir štai kaip tai padariau. Nežinau, kodėl galutinis rezultatas neatitinka vaizdo įraše pateikto kiekio.

Pirmiausia naudokite IPA 100ml+H2O 50ml+P2NP 10g. Pašildę ir ištirpinę leiskite atvėsti, kol pasirodys kristalai.

Paruoškite 12 g aliuminio dribsnių + 2 g HgCL2 (nes negaliu gauti gyvsidabrio nitrato ir galiu naudoti tik gyvsidabrio chloridą aliuminio amalgamai gaminti), sudėkite į kolbą ir reaguokite apie 30-40 min. ir prijunkite kondensatoriaus vamzdelį

Atvėsintas ir susikristalizavęs P2NP lengvai įpilamas į 50 ml ledinės acto rūgšties ir kaitinamas, kad ištirptų.

Nuo aliuminio dribsnių pašalinamas pilkas nešvarus vanduo ir jie du kartus nuplaunami grynu vandeniu

Tada į aliuminio kolbą įpilkite P2NP tirpalo (šiuo metu vyks didelė reakcija ir temperatūra sparčiai kils. Temperatūrai atvėsinti naudokite šaltą vonelę ir proceso metu kolbą reguliariai kratykite). Reakcijos procesas trunka apie 30 ~ 40 minučių.

Iš kolbos ištraukite tirpalą, jame bus pilkas skystis ir nedidelis kiekis aliuminio dribsnių.

Anksčiau paruoštas 50 g NaOH+70 ml H2O tirpalo, įpilkite natrio hidroksido tirpalo į pilkąjį skystį, kad skysčio pH būtų 11

Reakcija trunka apie 30 minučių
Pasirodys geltonas skystis. Išimkite šį skystį (pilkoji medžiaga neišskiriama) ir padėkite į šaldytuvą 1 valandai.

Atšaldę šį šviesiai geltoną skystį supilkite į IPA santykiu 1:1 ir išmaišykite
Įpilkite koncentruotos sieros rūgšties ir įlašinkite nedidelį kiekį. Tuo metu pasirodys balti objektai, todėl skystis atrodys pieno baltumo su nuosėdomis.
Padidinkite pH iki 5,5

Skystį 24 valandas palaikę šaldytuve, filtruokite ir išdžiovinkite baltąjį produktą (ar šiuo metu produktas yra teisingas? Ir reikalingas galutinis P2P)

Šioje dalyje mano galutinio produkto yra tik apie 1 ~ 2 g, o tai neatrodo teisinga.
Labai stengiausi rasti atsakymą, bet vis dar nesupratau, kas yra teisinga. Ar galėtumėte man duoti teisingų nurodymų?

Kokie veiksniai turi įtakos išeigai (atrodo, kad galutinis produktas vaizdo įraše yra daug didesnis nei mano eksperimentų skaičius).

Kviečiu žmones, kuriems šis metodas pavyko ir išeiga yra apie 70 ~ 80 %, mane nukreipti.
prašau


Iš aliuminio folijos ir aliuminio dribsnių pagaminama aliuminio amalgama, tada įpilama natrio hidroksido tirpalo. Kodėl aliuminio dribsniai yra šiek tiek gelsvas skystis, o aliuminio folija - baltas skystis?
Mano naudojama aliuminio folija yra buitinė aliuminio folija, naudojama virtuvėje. Ar ją galima naudoti?
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3

Kaip pašalinote viršutinį sluoksnį? Jei jį išpylėte arba paėmėte švirkštu, prarasite daug produkto.
Geriau naudokite skiriamąjį piltuvą (bent 500 ml, geriau 1000 ml). Jis turėtų būti pakankamai didelis, kad sutalpintų visą reakcijos mišinį ir dar liktų 1/4 vietos viršuje. Tada įpilkite 25 ml dietileterio (arba geriau MTBE, nes jis nesudaro peroksidų) ir užkimškite kamščiu. Įsitikinę, kad skirstomasis piltuvas visiškai sandarus, apverskite jį aukštyn kojomis, kol virš čiaupo nebeliks skysčio, ir trumpam atidarykite jį, kad išsisklaidytų slėgis. Vėl uždarykite, vėl trumpai pakratykite ir vėl atidarykite. Taip darykite tol, kol slėgis nebeišsiskirs.
Tada 3 minutes stipriai kratykite, užspauskite ant stovo ir palaukite, kol fazės atsiskirs. Išpilkite apatinę fazę su aliuminio hidroksidu (nepamirškite iš skiriamojo piltuvėlio pirmiausia išimti kamščio!) Jei išpilant šiek tiek pakreipsite skiriamąjį piltuvėlį, aliuminis neprilips prie stiklo. Tada viršutinę fazę (iš skiriamojo piltuvėlio viršaus!) išpilkite į stiklinę. Procesą pakartokite 3 kartus, aliuminio suspensiją supilkite atgal į skiriamąjį piltuvą su 25 ml šviežio eterio.
Galiausiai sujungkite eterio fazes ir 3 kartus perplaukite jas skiriamajame piltuve 0,01 N NaOH.
Po to per naktį išdžiovinkite eterį virš bevandenio magnio sulfato ir tęskite norimos amfetamino druskos nusodinimą.
 

bobbrown1488

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
ar tai stora plėvelė ? čia skaičiau, kad plėvelė turėtų būti 3 arba 4 sluoksnių storio , ar turėtumėte čia kokių nors patarimų ?
ačiū
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Neimkite storos folijos, ji ilgai reaguos. Be to, nelankstykite jos sluoksniais.
 
Top