Amfetaminų sintezė taikant P2P oksimo redukciją

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Sveiki, puikiai parašyta!
So manny respect for u guys bringing this up / take time to share with us!
Tačiau 1 dalykas man kelia sunkumų.
Šis forumas mane išmokė, kad amfetaminas turėtų būti baltas, kitos spalvos yra (klaidingos), susijusios su sinteze, pirmtakais / nuodų likučiais...
Žinau, kad įprasta, jog galutinio produkto spalva šiek tiek pasikeičia, bet jūsų galutinis produktas yra tik visiškai geltonos / oranžinės spalvos ?
Kas su tuo susiję?
 

GhostChemist

Expert
Joined
Nov 20, 2022
Messages
89
Reaction score
213
Points
33
Sveiki, alterego!
Taip, tai faktas, kad grynas amfetaminas turi baltą spalvą.
Geltona Amfetamino spalva atsiranda būtent dėl jo oksidacijos.
Pavyzdžiui, tirpikliui garuojant jo virimo metu ir laikymo metu veikiant orui.
Be to, geltoną spalvą galima priskirti geležies druskų ir natrio sulfato priemaišoms.
Ateityje atlikdami mokslinius tyrimus toliau tai tirsime ir skelbsime naujus tyrimų duomenis.
 
View previous replies…

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Ar vaizdo įraše, kurį minite, vyksta redukcija natrio borohidridu? Turiu didžiulę problemą dėl šios sintezės.... ar galite padėti? Man pavyko vieną kartą, o visi kiti buvo nesėkmingi. Esu tai daręs pakankamai kartų, kad tikrai galėčiau išsamiai atsakyti, ką darau, todėl tikriausiai galėtumėte gana greitai padėti... Ačiū.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
2070 g Metilaminas.HCl
1280 g NaOH
5000 ml metilalkoholio

Alkoholį supilkite į 10 litrų ąsotį su gerai uždaromu dangteliu, į ąsotį supilkite visą Metilamin.HCl, pakratykite ir šiek tiek palaukite, kol didžioji dalis ištirps, tada ąsotį įdėkite į didelį kibirą su lediniu vandeniu ir dalimis įpilkite NaOH. Pakratykite ir palaukite, kol slėgis ąsotyje vėl sumažės, tada įpilkite kitą porciją. Kai viskas įpilta ir slėgis išnyksta, filtruokite per didelį kavos filtrą, kad pašalintumėte druską. Filtre esančią druską nuplaukite dar trupučiu metanolio. Kuo šalčiau, tuo mažiau smirdės, bet smirdės.
Taip gaunamas maždaug 20 % metilamino tirpalas metanolyje (pagal svorį, visada pagal svorį).
Šiame tirpale papildomai yra vandens, tiksliau, apie 580 ml, jei norite atsikratyti vandens, turite išdžiovinti mišinį KOH ir CaO mišiniu (negesintomis kalkėmis) - jo turėtų pakakti 2 kg.
Vietoj NaOH galima naudoti natrio metoksidą, taip tiesiogiai gaunamas bevandenis metilaminas metanolyje.
Naudojant šį metodą galima gauti iki 30 %, tačiau jis nerekomenduojamas. Gerai tinka 20 %.
 
Top