Turite klausimų?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Planuojame užsidirbti iš DNM ir cheminių reagentų reklamos.

Gavę lėšų į savo biudžetą, tapsime dar geresni. Planuojame kurti:
- cheminius ir farmakologinius medžiagų tyrimus.
- Laboratorinės įrangos apžvalgas.
- medžiagų sintezės vaizdo instrukcijas.
- reagentų tyrimo paslaugą (užsiimsime reagentų pirkimu ir tyrimu).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Malonu matyti, kad bent jau turite planą. Dauguma tokių forumų kaip šis tiesiog egzistuoja, kad vėliau išnyktų be jokio finansavimo. Ypač man patinka reagentų bandymų idėja. Dauguma žmonių negali nusipirkti spektrometrų ir neįsivaizduoja, kad galėtų siųsti savo mėginius į valstybinę laboratoriją. Juk kas būtų, jei jie sužinotų, kad tai narkotikai, tiesa?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Aš savo siunčiu į "Solaris analytical".
Jis atlieka savo darbą ir tai kainuoja tik 40 dolerių. Aš tiesiog siunčiu pinigus ir ką jūs įtariate, kad mėginys yra derinti jo specifikaciją. Tiesiog parašykite jam el. laišką ir paklauskite, kur siųsti mėginį. Išsiuntus porą mgs tiesiog mandagiai paprašykite, kad jis prašyčiau pranešti apie išvadas į savo el. paštą.. taigi susirašinėjimui reikia tik el. pašto. Nieko daugiau.
Nežinau, kaip, jei jis vertina mane įdėti jį ant sprogimo čia, bet jo darbas jis buvo gerai rekomenduoti jo trūksta šališkumo. Tai jo darbas. Jis atlieka bandymus ir, kiek žinau, vienintelis būdas, kaip jus atmes, yra tas, kad jūs esate kvailas. Jis Nesprendžia ir, atrodo, noriai atsako į klausimus. Tol, kol jūs nestatote jo į eilę. Ugnis. Taigi, būkite pagarbūs ir nepamirškite to, žmonės.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Manau, kad tai buvo mūsų gyvenantis sukčius, taip pat manau, kad visi, kuriuos jis čia sutiks, bus panašiai užrakinti, kad negalėtų papasakoti apie tai, kaip jis juos apgavo
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Norėčiau, kad būtų sukurta tema, skirta otc prekursoriams ir tirpikliams. Anksčiau žiūrėjau epoksidinių dervų kietiklius ir keli iš jų skambėjo kaip pirmtakai. Būtų puiku turėti sąrašą
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Savo skelbiamuose vaizdo įrašuose sakote, kad turite licenciją gaminti narkotines medžiagas ir prekursorius. Kuo konkrečiai užsiimate pragyvenimui? Kokią licenciją turite? Ir kodėl viską darote tokiais dideliais mastais? (Nesupraskite manęs neteisingai, man patinka didelių mastelių sintezatorius, Tiesiog man įdomu, kam, dievų vardu, jums jo reikia tiek daug).
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
74
Points
18
Gerai Turiu du klausimus dėl fisher indole rxn DMT vs 5-meo-DMT. Vienas klausimas dėl užmaskuotų aldehidų, apsaugotų kaip dietilacetalio dariniai, o kitas klausimas dėl organinio tirpiklio, naudojamo laisvajai bazei iš rūgštinio aq. tirpalo išgauti.

1 klausimas: ar apsaugoti aldehidai, naudojami abiejuose indolo rnx (DMT vs 5-meo-Dmt), yra tokie patys?

1. 5-MEO-DMT (ši informacija paimta iš temos, kurią sukūrė @William Dampier(http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...synthesis-of-5-meo-dmt-via-fischer-indole.11/)

Šiame rxn naudojami 4,4-dietoksi-N,N-dimetil-butan-1-aminas (CAS numeris: 1116-77-4 ) ir 4-metoksifenilhidrazino hidrochloridas

2. DMT (ši informacija paimta iš temos, kurią sukūrė @halohydrin (xmrhfasfg5suueegrnc4gsgyi2tyclcy5oz7f5drnrodmdtob6t2ioyd.onion/)

Šiame rxn naudojamas (N,N-dimetilamino)butanalio dietilacetalis (CAS numeris: 1116-77-4)

Dabar... atrodo, kad vienintelis šių dviejų Fisherio indolų (DMT ir 5-MEO-DMT) skirtumas yra naudojamų fenilhidrazinų rūšys. Taigi darau prielaidą, kad CAS numeris: 1116-77-4 gali būti naudojamas abiem atvejais? Manau, kad ką tik atsakiau į savo paties klausimą, bet man reikia patvirtinimo. Atsitiktinai užsisakiau artimą CAS numerio 1116-77-4 giminaitį - 4-(N,N-dimetilamino)butanalio dimetil acetalį (CAS 19718-92-4).

2 klausimas: Tirpikliai, naudojami triptamino ekstrakcijai
5-meo-dmt procedūros ,

"13. Suspensija ekstrahuota 2-MeTHF (3x1,45 l, 10,0 tūrio); po kiekvienos ekstrakcijos sluoksniams leista nusistovėti 15 min, apatinis šarminio vandens sluoksnis atskirtas į būgną, o viršutinis organinis sluoksnis surinktas.
14. Apatinis vandeninis sluoksnis buvo išmestas, o sujungti 2-MeTHF organiniai sluoksniai perkelti į 20 L kolbą.
15. Tirpalas buvo koncentruotas vakuume iki aliejingo gintaro spalvos likučio.
16. Vandens likučiai buvo pašalinti azeotropiniu būdu, vėl ištirpinant likutį šviežiu 2-MeTHF (1,45 L, 10 tūrio dalių) ir pakartojant koncentravimo etapą.
17. Šis aliejingas likutis buvo džiovinamas rotaciniame garintuve vakuume (10-20 mbar) 1 val. 40-45 *C temperatūroje, kad būtų gauta 117,68 g (64,9 % teorinės išeigos) neapdorotos 5-MeO-DMT laisvosios bazės."

Iš DMT procedūros:


"9. suspensija ekstrahuojama 3*1,45 l 2-Me-THF, kuris gali būti pakeistas izopropilacetatu arba DCM.
10, Organiniai sluoksniai ar sujungiami ir tirpiklis nuimamas distiliuojant. Likusi aliejinga liekana vėl ištirpinama tirpiklyje ir rekoncentruojama (kad būtų pašalintas vandens azeotropas)."

Ar tą patį pakeitimą galima taikyti išskiriant 5-meo-dmt laisvąją bazę ir ar yra tirpiklių, kuriuos galima naudoti (žinau, kad tam tikri tirpikliai gali sudaryti nepageidaujamus tarpinius produktus).

-Nenoriu naudoti 2-me-tf, nes jis yra brangus (nors jį naudojau 5-meo-dmt laisvosios bazės ekstrakcijos procedūrai, bet gavau tirštą aliejų, kurį išgarinus tikrai buvo 5-meo-dmt).
-Bandžiau naudoti izopropilacetatą DMT laisvajai bazei, bet, dėl Dievo meilės, jis garuoja labai ilgai!! Aš palikau jį vakuuminėje krosnelėje 30-40 mbarr temperatūroje 24 valandas ir 75 % jo išgaravo. Aš net įdėjau jį į roto vap 1MPa 40C temperatūroje 3 valandoms... jis šiek tiek išgaravo. Tuomet pasakiau, kad man nusispjaut, ir pakėliau vandens vonią iki 86C, bet jis vis tiek neišgaravo!!

Kai kurie sprendimai:

iš izopropilacetato tirpale esančios DMT laisvosios bazės (darant prielaidą, kad neišgarinau likusios DMT laisvosios bazės) DCM iš izopropilacetato tirpalo) su DCM. Turėčiau palyginti pasiskirstymo koeficientus su abiem tirpikliais DMT atžvilgiu.

Pradėti iš naujo ir ekstrakcijai naudoti DCM.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Taip, tas pats.
Ar bandėte tik THF? Nebandžiau, tik mintys.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
atleiskite, tai nelabai susiję su forumu, bet man įdomu, kas ar kas lemia, kad vaizdo įrašai youtube tapo neprieinami? neturiu omenyje bb vaizdo įrašų, bet pastebėjau, kad kiti chemijos kanalai, kuriuos naudoju mokytis, turi neprieinamų vaizdo įrašų. ar tai lemia žiūrovų pranešimai, ar pats youtube administratorius? thanku....
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Sveiki 👋... koks yra PMK Ph ... ne glicidato, o įprasto PMK..
Ačiū ✌️
 

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Kaip veiksmingiausiai sumažinti greitį (amfetaminą) ir kaip saugiausiai siųsti šalies viduje ir į užsienį?
 

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Sveiki. Iš pradžių labai dėkoju už jūsų darbą. Ar galėtumėte paaiškinti 3cmc gamybą?
. Turiu reagentų:
2b3ch
m40%
dcm
Ačiū iš anksto už pagalbą ir linkėjimai
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Nėra to paties, kaip mmc u padarė
 
View previous replies…

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Matyt, tai tiesiog ne tas pats. Daug skaičiau šiame forume ir yra įvairių nuomonių
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Padaryta u pamatysite ne tik u bandymą.
Im gauti kaip tai mėnesį eiti.
I was no hard made but I'm finish chemisty school and for me is much more Simple made like people how never work with chemicals
 

Attachments

  • 35zd0PpvTH.jpeg
    35zd0PpvTH.jpeg
    770.5 KB · Views: 309
  • ySCB4v26Dp.jpeg
    ySCB4v26Dp.jpeg
    721.3 KB · Views: 313

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
😁Gerb. Atrodo labai gražiai. Gal galėtumėte duoti keletą patarimų? Jei galite, parašykite PM
 

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
😁Gerb. Atrodo labai gražiai. Gal galėtumėte duoti keletą patarimų? Jei galite, parašykite PM
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ar galite man pasakyti, kaip pasigaminti mdma mėnulio uolienų kristalus, prašau
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Išnagrinėkite forumą. Jei įdėsite šiek tiek pastangų, tikriausiai rasite savo klausimo sprendimą.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Gerai, atsiprašau, kad nežinau, kaip naršyti šioje svetainėje, bet pasistengsiu, ačiū
 
Top