Turite klausimų?

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ei, Hoe Esu naujokas forume, bet ne BB apskritai kitaip. Myliu tavo darbą, bet kaip galiu būti naudingas vartotojas prašau "Howdy doody do yor duty?" lol ya get me star? M.L (daug meilės) x
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sir
Kodėl čia galiu įkelti nuotrauką, bet kai bandau ją įkelti į rinkos sąrašus norėdamas pridėti prekę, nesvarbu, kokio dydžio pi, ji atmetama kaip per didelė. Ar galėtumėte padėti išspręsti šį klausimą.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Sukurkite skelbimą ir atsiųskite man privačią žinutę su nuotraukomis, o aš pasistengsiu jas įkelti už jus
 

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
iš esmės turiu daugiau nei vieną klausimą, bet užduosiu, kai bus laiko
taigi pirmą kartą pamačiau, kad šis forumas reklamuojamas DREAD, o dabar dread nebėra, spėju, kad planuojate pakeisti dread ir (arba) sukurti ką nors optimistiškesnio už DREAD,

mano klausimas, kaip planuojate išlaikyti šį forumą gyvą ir saugų visiems naudotojams su visais jo dėmesio ir dalyvavimo su DNM susijusiame verslo modelyje, bet veikia ant clear-net ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Clearnet svetainė nukreipiama per TOR.
Ir baimė vis dar veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę per i2p, kaip ir visose didžiosiose rinkose
 

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
ar galite man padėti su tinkamu veidrodžiu, kad galėčiau pasiekti DREAD per ip2 ?
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
ar kas nors žino, ar pvp sintezės vaizdo įrašai iš youtube kada nors bus perkelti į forumą? ačiū.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
visi ir dar daugiau vaizdo įrašų, kuriuos galima rasti youtube, jau yra šiame forume, kairėje pusėje eikite į vaizdo įrašų (žiniasklaidos) skyrių ir 2 puslapyje rasite a-PVP sintezę.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Taip, aš žinojau apie tai, kad thanku. "pvp" vaizdo įrašai, kurie neseniai buvo įtraukti į utube, yra tai, ko aš norėjau. aš neturiu priemonių atsisiųsti ir įrašyti vaizdo įrašus iš utube. todėl klausiau, ar jie kada nors bus perkelti čia. aš galiu atsisiųsti iš šios platformos. thanku!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
aiškiai patikrinkite, ar po kiekvienu vaizdo įrašu yra atsisiuntimo mygtukas [atkreipkite dėmesį: vaizdo įrašų dydis yra didžiulis (~475M), o greitis lėtas].
 

flux

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Malonu su jumis susipažinti! Ar mano pranešimas apie gyvsidabrio nitrato paruošimą iš termometrų priklauso "nuodų" kategorijai? Mano acc už tai buvo uždraustas
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Sveiki, pone,

Tiesiog įdomu, paspaudus per rinką... Man įdomu ir tikiuosi, kad neteisingai interpretuoju, bet, kaip matau, šiuo metu per rinką iš viso sudaryta mažiau nei 5 sandoriai? ........
Ar žmonės ką nors parduoda per rinką?

Ačiū!

BB
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Šiuo metu aktyvioje stadijoje yra 10 pasiūlymų. Vėliau viešą forumo statistiką papildysime informacija apie aktyvius ir užbaigtus sandorius
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Sveiki, esu JAV. Sausio viduryje užsisakiau keletą pirmtakų iš Europos. Pardavėjas reklamuojasi čia, Sąrašuose. Kai buvo išsiųsta, gavau sekimo numerį ir galėjau sekti ją per kilmės šalį. Sausio 31 d. jis rodė, kad jis vis dar yra kilmės šalyje, ir neatrodo, kad nuo to laiko jis būtų pajudėjęs. Apie vasario 7 d. sekimo (USPS) puslapyje atsirado nauja žinutė, kurioje rašoma:

Pranešama, kad kilmės paštas ruošiasi išsiųsti šią pašto siuntą.
ir
Prieš išsiuntimą
Pradinis paštas ruošiasi išsiųsti siuntą

Taip sakoma jau 3 savaites. Kas nors dar turite tokios patirties? Ar tai normalu? Kiek paprastai trunka siuntimas iš Europos į JAV?

Ačiū už atsakymus!
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Kokį prekursorių įsigijote? taip pat pateikiame kai kurias išankstines sąlygas, noides bmk pmk ir kt.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
To:
Iki bmkadbbsupplier
01 kovo mėn.
Pridėti žymą
#156
plancklong, Paprastai DHL pristatymas užtrunka savaitę

Tai būtų gerai. Kur esate įsikūręs?

Į:
Iki bmkadbbsupplier
01 kovo mėn.
Pridėti žymą
#157
plancklong Kokį prekursorių įsigijote?Mes taip pat pateikiame kai kurias išankstines sąlygas, noides bmk pmk ir kt.

2-bromo-4'-metilpropiofenonas, P2NP, benzaldehidas ir metilaminas 40% vandeninis.
Ar turite šių medžiagų?

Atsiprašau, kad turėjau kopijuoti ir įklijuoti, sąsaja neleidžia atsakyti tiesiai į jūsų atsakymus.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Sveiki, pone.

kartais negaliu rasti temų ar didžiulių metodų, paskelbtų, kai, pavyzdžiui, duoti: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO į GBL ir t. t.

7gSGBVbFcH
ačiū.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
yra apribojimas, kad žyma turėtų būti ne mažesnė kaip 4 raidžių.

turite grįžti į forumą ir tada bandyti iš naujo. tai turėtų būti gerai, yra laiko tarpas, kol rašote atsakymą arba kuriate temą, ryšys pats atsistato, turite nukopijuoti pranešimą ir refresf, o tada įklijuoti ir rašyti iš naujo. Aš paklausiau apie tai, bet manau, kad xenforo ištaisys tai kai kurių kitų atnaujinimų jų php repą.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
tiesiog pridėkite tai, ko norite iš raktažodžių, pavyzdžiui, 5meo sintezė, 5meo poveikis, 5meo pardavėjas ar pan.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
aš visada manau, kad sumažės mano rezultatai dėl to, kad bus tospecifinės ir arba klaidingai parašyta ir t. t. jokio streso pavyks aš manau, ačiū!
 
Top