Periodinis cheminis reaktorius

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Gerai, ar turite klausimų?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ar geriau naudoti pastovaus slėgio pridavimo piltuvėlį, ar tiesiog naudoti kartu su juo tiekiamą apvalų piltuvėlį ir prijungti tinkamą žarnelę? Buvau sutrikęs, kai pamačiau didelius, apvalaus dugno atrodančius daiktus. Sveiki
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
jokio skirtumo
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Didysis yra per aukštas :( jis turi prailginimą su sferine jungtimi, ant kurios uždedamas kondensatorius, dėl to jis yra per aukštas. Ar galima gauti kokį nors sferinį adapterį į moterišką ir taip pritvirtinti kondensatorių, ar tai neįmanoma? Jaučiu, kad būtų geriau, jei tai būtų tiesiog tiesus srautas į kondensatorių. Maišytuvas yra elektrinis :/ ar tai bus problema?

Kalbant apie boro redukavimą, ką 100 l stiklinis reaktorius galėtų suvaldyti per vieną kartą naudojant MDP2P?
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Turėjau omenyje, kad kondensatorius turi vyrišką jungtį, kurią norėčiau pabandyti pereiti sferine į moterišką jungtį. Atrodo, kad jungtis yra sferinė dėl tam tikros priežasties, gal dėl išsiplėtimo ?

Ačiū <3
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Manau, kad geriau tartis su reaktoriaus tiekėju. Jis turi tai žinoti geriau. Kokia problema kyla dėl elektrinės viršutinės maišyklės?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
I
Darau prielaidą, kad pirmenybė teikiama pneumatinei maišyklei, pavyzdžiui, jei įvyktų kokia nors avarija, prie elektrinės maišyklės nekiltų sprogių garų, ar jos suprojektuotos taip, kad nesukeltų kibirkščių?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tikriausiai jie atliekami siekiant išvengti bet kokių spragų. Geriau išsiaiškinti iš techninių rekomendacijų
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Partneriai neturi man tinkamų 100 l indo priedų, jie man sakė, kad jis yra 6,5 pėdos darbinio aukščio, bet jis yra lyg 8,5 pėdos. Dabar jie pritvirtino šūdiną žarną su lipnia juosta ant jos ir mes paleidome 1,5 kg reaktorių reaktorius buvo toks šaltas, kad reakcija vyko labai vėsiai. Taigi dūmų išsiskyrė nedaug. I

Dabar jie vis liepia man suskaičiuoti kiekvieną kartą, kai pasiekiu naują tikslą, aš perėjau nuo 200g iki 1,1k iki 1,5 dabar iki 4, net neskaičiuodamas yeilds ir be mano tinkamo reflux kondensatoriaus.


Tikrai nenoriu vykdyti 4 kg reakcijos su lipnia juostele... Žarna net nėra vertikali, 1,5 kg tame inde gali būti gerai, bet 4 kg jį įkaitins ir išeis dujos ir dūmai. Parodysiu vienam iš jų, ką daryti, tada laikysiu atstumą ir žiūrėsiu šou.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Šį rytą buvau šiek tiek suirzęs, jo daug spaudimo, kai viršininkas spaudžia mane taip greitai padidinti mastelį, iš tikrųjų nieko nepagalvojus Aš esu chemikas ir aš nedėčiau savo pmk į šias reakcijas, iš tikrųjų neskyręs laiko pagalvoti apie tai.. Skirčiau maždaug savaitę, kad išstudijuočiau skaičius, atlikčiau daugiau tyrimų ir pan.

1,1 kg reakcijos vyko gerai, bet tai buvo akimirksniu padidinti iki 1,1 kg x 3 iš karto... ir maišytuvai žlunga į kairę ir į dešinę, tai nebuvo kietas... Aš ketinau parodyti jiems proceess ir gaminti puikų produktą parodyti pirkti jie baigėsi dempingo tonas maisto dažiklių į jį ir sugadino jį ir turėjau toliau gryninti ir gaminti gatavą produktą, o mastelio didinimo ir daro didesnes reakcijas jos erzina aš tikėjausi parodyti jiems ir tada jie gali padėti man padidinti mastelio ir spręsti tiekimo, bet viskas priklauso nuo manęs, jos w.e ir man buvo sumokėta nė cento, bet aš suprantu, kad jie investavo $ ir suteikė man galimybę mokytis ir uždirbti $, bet tai turi būti komandinis darbas, aš turiu tik padėjėją, neturintį chemijos išsilavinimo, o jie nori, kad aš pagaminsiu ir apdorosiu 50 kg su šiuo reaktoriumi, neatrodo, kad tai neįmanoma, tik kelios sėkmingos reakcijos ir paruošiamieji darbai. Tiesiog erzina, nes aš net neturiu laboratorijos ir savo cheminių medžiagų po ranka, jie galvoja apie 9 kibirus meoh vienai reakcijai, o tai ne mano reikalas.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sunku įsivaizduoti jūsų problemą. Ar galite parodyti šių žarnos ir kondensatoriaus nuotraukas?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
IIm

Įsivaizduokite 100 l stiklinį reaktorių, bet vietoj kondensatoriaus pritvirtinta tik išmetimo žarna, bet ji net neveikia kaip kondensatorius, ji tiesiog išleidžia dujas, o žarna horizontali išeina į lauką... Idk

Pageidautina, kad šis kondensatorius būtų pritvirtintas su šaltu vandeniu, bėgančiu reakcijos metu, nes jie nesupranta, kiek dūmų gali išbėgti, jis gali būti karštas darant 4 kg idk, jei esu pasiruošęs nutraukti reakciją, nes žarna neatlieka savo darbo.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kaip teisingai suprantu, jums kyla problemų dėl laboratorijos lubų aukščio ir reaktoriaus aukščio. Šią žarną galite pritvirtinti prie grįžtamojo kondensatoriaus, esančio meilužio aukštyje. Kondensatą į reaktorių galite grąžinti rankiniu būdu. Sistema atrodys kaip Dekano starkos gaudyklė.
QH1EZyqxew
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
hi GR-30L stiklinis reaktorius su apvalkalu. ar šis reaktorius tinka gaminti A aliejų ?? Norėčiau atlikti sintezę su NaBH4 / CuCl2 iš 1 kg P2NP. prašom patikrinti prieš užsakant . Ačiū jums
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ar galite nuorodą patikrinti? Yra daug pardavėjų, parduodančių 30 l stiklinius reaktorius su apvalkalu.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
dėkoju už atsakymą.
 

Attachments

  • QOD5xg3y46.jpg
    QOD5xg3y46.jpg
    6.6 MB · Views: 742

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Įranga ir stikliniai indai:

Ar 30 L užtenka 50 L vandens?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
dėkoju už atsakymą. Viską perskaitau du kartus, o ne klausiu kvailysčių 🤔🙃
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Laba diena, prašom pažvelgti į šį 50 l reaktorių. ar jis tinka mano tikslui? Pakeičiau jį šiuo. taigi reaktorius sukomplektuotas, vakuuminis siurblys, stiklo indai, reagentai. rotovapo dabar nereikės, tiesa?
 

Attachments

  • UK5ykWCQXw.jpg
    UK5ykWCQXw.jpg
    189.1 KB · Views: 321
  • OYP1wLXMtU.jpg
    OYP1wLXMtU.jpg
    189.1 KB · Views: 325

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ar išbandėte šią sintezę nedideliu mastu? Reaktorius yra tinkamas.
 
Top