Periodinis cheminis reaktorius

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
ačiū 👍 dar neišbandžiau, tik mintyse. bet jaučiu, kad tai nebus problema. žinote, su kuo aš eksperimentuoju, jis yra chemikas. kai atvažiuos įrankiai ir išvirsime ką nors skanaus, noriu stovėti kaip žmogus, kuris žino, ką daro, ką daro, ko prašo... bet iš pradžių tai tikrai bus mažas žingsnelis. Padarysiu pirmojo bandymo vaizdo įrašą ir aprašymą ir jį įkelsiu
 

runforestrun

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 5, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
ei, broliai, ar šis reaktoriaus katilas tinka adb-b gamybos procesui. turiu prekursorių ir kitų ingredientų
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Pattonai, ar kai kurie iš čia išvardytų periodinių reaktorių tinka naudoti tauriųjų metalų katalizatorius?

Žinau, kad parr reaktoriai paprastai naudojami slėgio reakcijoms, bet man įdomu, ar šie tiks.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Sveiki, G.Patton.

Aš galvoju apie viensluoksnio stiklo reaktoriaus įsigijimą, nes lengviau kontroliuoti temperatūrą, dedant silikoną ant partijos. Ar papildomai prie reaktoriaus reikia įsigyti vakuuminį siurblį ir vandens šaldytuvą?

Kokia mašina, skirta aušinimo ir šildymo temperatūrai kontroliuoti, naudojama stikliniam reaktoriui su apvalkalu? Nesuprantu, kaip veikia jūsų pranešime nurodytas "šilumokaitis".

Ačiū.
 

humax

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
1
Įdomu. Ačiū už žinias, kurias teikiate šiame forume. Esu dėkingas, kad užklydau į šią vietą.

Ačiū
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Vertinu tai, tai labai naudinga
 
Top