Biohakeriai. Nemokami mefedrono mėginiai. Negyvi lašai

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Dirbčiau pas jus Niujorke už nedidelį procentą medžiagų. Dirbčiau siekdamas įgyti pasitikėjimą. Čia yra milžiniška neišnaudota rinka.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
BB komanda ieško naujų darbuotojų.

Reikalavimai:
- Gauti negyvą mefedrono lašą 50 g kiekiu (minimali partija paleidimo metu).
- Supakuokite į 25 paketėlius po 2 g kiekviename.
- Paslėpti 25 negyvus lašus saugiose vietose.

Sąlygos:
Reikalaujamas 100 eurų užstatas
Pardavęs produktą, vykdytojas gaus 15 € už kiekvieną sėkmingai parduotą negyvą lašą
15*25=375 eurų + 100 eurų užstatas.


Darbas visada yra. Uždirbkite su mumis nuo 300 eurų per dieną, skirdami vos kelias valandas. Jei susidomėjote, susisiekite su manimi privačiomis žinutėmis. @HEISENBERG @Madre
 
View previous replies…

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Taigi, ar tai reiškia, kad siunčiate į JAV ir ar čia jau turite klientų
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Fed? Lol Aš tik klausiu, ar jie tiekia man ir klientams pristatyti. Man atrodo, kad taip ir veikia. Nesu tikras, ar suprantu, kaip jie viską daro. Jie sakė, kad per dieną uždirbsiu iki 300 eurų, todėl klausiau, kaip tai įmanoma? Ar jie pateikia jiems užsakymą, o tada aš pristatau produktą? Fed lol Aš esu scenoje nuo 2014 m. Man nereikia jūsų šūdų, kai užduodu jiems klausimą. Apie tai, kaip tai veikia
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Biohackers man atsiuntė dosnų nemokamą 4MMC pavyzdį. Pristatymas buvo greitas. Nunešiau jį į svetainę getyourdrugstested.com ir atlikau FTIR tyrimą. Jis yra grynas. Įsitikinkite patys, kodinis žodis yra "Saskatoon".
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
tai įdomu, mano atrodė šiek tiek kitaip, toje svetainėje yra 4 skirtingos tos pačios dienos nuotraukos ir jos viena nuo kitos skiriasi. tik 2 panašios į mano pavyzdį.

esu 100% įsitikinęs, kad tai, ką turėjau, nebuvo mefedronas, o jei ir buvo, tai buvo blogiausia 4mmc, kokią kada nors esu vartojęs, jis buvo silpnesnis už purviną 3cmc
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Atnaujinti:

perskaičiau jų DUK ir jų FTIR aparatas negali atskirti struktūriškai panašių analogų ir naujų ar retų medžiagų, kurių nėra jų kataloge (pvz., 4mec, kuris yra labai retas)

taigi šis bandymas iš tikrųjų nieko neįrodė, tai turi būti klaidingas rezultatas.

ši šiukšlė negali būti mefedronas, nes jis visais savo aspektais panašus į 4mec ir net neprilygsta net 40 % gryno mefedrono kiekiui
 
View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Gerai darykite! Ar tikrai būtina parašyti 100 žinučių apie tai, kaip produktas iš "BioHackers", kurį gavote NEMOKAMAI, nepatenkino jūsų poreikių? Supratome, kad negavote to, ko norėjote, bet ar galite skųstis dėl dalykų, kuriuos gavote NEMOKAMAI? Jei visada norite aukščiausios klasės daiktų ir gaunate tai, ko prašote, tai visada turi savo kainą. Eikite į priekį ir susiraskite sau pardavėją, kuris pateiks jus tenkinančius daiktus. BioHackers komanda jau yra pakankamai dosni, dalijanti nemokamus pavyzdžius visiems forume, o jūs čia dėl to skundžiatės. Susitvarkykite savo reikalus, žmogau, palikite savo nepaaiškinamą nusivylimą.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
taip, nes tai yra sukčiavimas, ko nesuprantate?

iš jų pusės buvo dosnu atsiųsti didelį mėginį, bet jie neturėtų to pardavinėti kaip mefedrono, kai tai nėra mefedronas.

aš tai darau dėl žmonių, kurie laukia, kad galėtų ką nors nusipirkti, norėčiau, kad kas nors tai padarytų dėl manęs, jei norėčiau nusipirkti gerą REALŲ produktą. jei tai nusipirkčiau, būčiau piktas asf, tai, ką aš darau, yra bandymas neleisti kam nors prarasti savo pinigus.

esu įsipareigojęs apžvalgininkas, padėsiu kitiems sąžiningiems pardavėjams, kurie parduoda tai, ką reklamuoja.

tf norite pasakyti, kad jei noriu aukščiausios klasės daiktų ir gausiu tai, ko prašau, jų kaina bus 🤣🤣🤣

, todėl turėsiu mokėti daugiau už tai, ką jau turėčiau gauti?

jei reklamuojama kaip 4 mmc, tai turėtų būti 4 mmc.

aš tai darau dėl naudotojų

kai kurie žmonės jau dabar yra nusivylę, nes norėjo gauti reklamuojamą produktą, o ne kažkokį vos veikiantį analogą.

ir taip, aš surasiu pardavėją, kuris tenkina mano poreikius , ir mielai jį reklamuosiu bei vesiu klientus pas jį :)
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Puikiai suprantu jūsų mintį, nesijaudinkite. Bet ar, kurva, būtina kasdien palikti dešimtis komentarų? Palikite atsiliepimą apie jį, jei dar to nepadarėte, ir duokite savo klaviatūrai pailsėti.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Amfetaminą grynu pavidalu Europos gamintojams tapo nepelninga parduoti dėl daugelio priežasčių, pagrindinės priežastys - sunkumai gauti BMK šiais laikais, taip pat alternatyvi metamfetamino gamyba iš tų pačių žaliavų, leidžianti gauti didesnį pelną. Vienintelis būdas, kaip amfetaminas šiandien gali būti rinkoje, yra jo skiedimas.
 
  • Like
Reactions: $!$

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
2008-2010 m. buvo RC projektas

piktžolių didmeninės prekybos

visame pasaulyje iš Jungtinės Karalystės ir Latvijos

Cristalius 3,4 MMC

gryna A kokybės klasė
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
o ką apie UA ?
 

matmotoken

Don't buy from me
New Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 2, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, esu naujas narys
Kaip galiu gauti nemokamą pavyzdį?
(Slovakija)
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Alfa pvp

try arba mdpv

jos vadinamos superkoksu
mtv ))))
 

Xplodernitrate

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 10, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Matau, kad visi šie žmonės skundžiasi gavę pavyzdžių...
gerai pasisekė tiems žmonėms, nes, deja, aš sumokėjau už 100 g maždaug prieš 2 mėnesius, o biohackers niekada neišsiuntė, laikė mane depozitinėje sąskaitoje iki kitos dienos, kai pagaliau atšaukiau jį už tai, kad taip ilgai laukiau.

Iš pradžių man buvo pasakyta, kad jie turi prekę ten, tada staiga jie nebeturėjo ir aš turėjau laukti, kol jie sintetins daugiau, visi tuo tarpu matau, kad žmonės gauna pavyzdžius ir skelbia čia, aš galvoju, kad dabar tikrai jis negali išsiųsti tuos pavyzdžius žmonėms, nes aš sumokėjau už savo daiktus ir aš gaunu laukimo gydymą, buvau toks įsiutęs..

Matydama visus šiuos atsiliepimus apie blogą produktą taip pat labai dėkoju, kad nelaukiau ilgiau, kol pasirodys koks nors šlamštas,

Dėl labai reklamuojamo pardavėjo prie lentos galima tikėtis daug geresnių paslaugų, visiškai siaubinga.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
atsiprašau, kad tai girdžiu, žmogau, tai ir buvo mano tikslas rašant visus šiuos komentarus - perspėti žmones.

jei pardavėjas siunčia tokį prastą produktą, kuris net neatitinka to, kas reklamuojama, kažkas negerai.

jie siunčia jį 2g visiems jau beveik metus, gal jie nusipirko didelį kiekį šūdino analogo, labai gerai žino, ką turi, ir nori, kad jis dingtų, todėl jį išdalina.

džiaugiuosi, kad atgavai pinigus ir tikiuosi, kad esi patenkintas savo sprendimu, patikėk, kad nepraleidai.
 

augustozero

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 1, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ei, galite pabandyti Atėnų miestą Graikijoje, aš galiu jums palengvinti žaidimą čia
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
1,8 nemokamai super greitai, į Ispaniją. Nices kamufliažas kaip nematomas. Ar Frost laikas aš pabandyti 4mmc ( teoriškai). Tas vaistas IS terriblel, taip 30mg į cofee, Ir 20 į eilutę sone estimulation , funcional. Bet ne kaip aukštas. Po to vakare pabandžiau porą eilučių 60 MG, ir taip, gražus aukštas, tarsi mdma sumaišyta su kokainu, bet toks trumpas, apie 15 minučių, ir baisus potraukis. Luky mano draugas gobserious ir pasakyk, kad liautis su tuo. Maibe IS nices to tale 100 MG oral, ir. Have a trip of this, bit in lines, i trip out with the craving of this. Tik aš pabandžiau 3fmc, kalbėdamas apie katinoną, bet 3fmc turi mažiau euforijos, bet daugiau sekso įvertinimo ir mažiau potraukio. Šis linijų taip daro jus nices didelis, bet taip trumpas efecto. Ir aš matau, kad redosificate kamino stinulant, įrodomai att viskas, ką aš naudoju... I sacel It andi tell, bet provably 200 arba 150 Ir aš žvaigždė jaustis per estimulantes, bruxismo. Aš toks jautrus tonestimulantams. Ir pabaigoje buvau mieguistas, tai mane labai nustebino, nes jei aš vartoju anfetaminą, aš nemiegu visą naktį su 100 MG... Tai neįmanoma. Tai buvo kažkas gražaus. Aš nusipirkau 1 gran 4mmc, iš žinomo pardavėjo iš Ispanijos. Ir jis yra išanalizuotas EB, aš jį išbandžiau ir pasakiau, ar jis toks pat. Nes šiandien jaučiuosi šiek tiek blogai, bet tai yra todėl, kad vakar įleidau amanita muscaria mikrodozę, kuri padeda miegoti, ir tai yra tas jausmas, kurį jaučiu ryte. Arba maibe yra normalus 4mmc , aš perskaičiau tai manau, kad yra toksiškas, kaip , piros Ir kath yra toksiškas nereikia būti blogas sinthrtides ar buliaus šūdai yra jos natūralus, bet 3fmc ne padaryti man jaustis taip Kitą dieną. Aš atnaujinsiu, kai išbandysiu kitus 4mmc.

Ar tas pats su potraukiu ir trumpu efecto, aš weit 4mmc turi kaip daugiau ilgas efect ir aukštas buvo daugiau ilgas, bet šūdas buvo terriblel trumpas, nices aukštas vit terriblel trumpas. Aš galiu suprasti, kad žmonės valgo tai priverstinai.

Man reikia daugiau paskaityti apie ifinuse. Kaip nedaryti linijų, ir naudoti kaip stonacal. Bet šūdas, jei tai sukelia tokią pagirią, manau, kad tai nėra mano narkotikas, nes vakar vartojau mažas dozes, ir paprastai niekada nejaučiu pagirios, ir jaučiu, kad nosis sudirgusi.

Defendih biohakers mano intuicija man sako, kad yra geras 4mmc ar kitas katijonas, atrodo gražiai, truputį degina, bet manau, kad tai ne mano narkotikas 4mmc arba man reikia vartoti kitaip, pavyzdžiui, vieną dozę, kapsulėje. Maibe, kaip aš sakau, aš jaučiuosi keistai, nes amanita mikrodozė.

Geras taip ar taip, nices jausmas medžiagų. Blogas yra trumpas poveikis ir potraukis, daugiau ar mažiau panašus į kokaino. Ad geras man buvo pozicilumas miegoti po naudojimo. Tai buvo didelis šio narkotiko tikslas.

I actualice kai aš pabandysiu kitą mefedrone analizavo iri pranešti.
 

Spikkels

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Sep 14, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Jūs, vaikinai, turite parduodamų A-PVP A-PHP A-PIHP ?
 
Top