BK-MDMA SINTEZĖS PAPRASTAS IR GREITAS METODAS.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Galutinis procesas iš 500 g 2b3'4mp 390 g grynų rudosios kolos kristalų BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 557
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 542
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 529
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 538
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 524
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 496
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 951
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 942
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 514
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 554
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Kokius ml vandens acetono ir gramų bo MDMA miltelių naudojate kristalams gaminti ir kokios temperatūros patalpą turite?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
1g f miltelių į 1'5ml acet+1ml h2o
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Kokius ml vandens acetono ir gramų bo MDMA miltelių naudojate kristalams gaminti ir kokios temperatūros patalpą turite?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Turiu tik metilamino hcl.

Ar tai suveiktų, metilamino hcl ištirpinti vandenyje, tada bazifikuoti NaOH, tada tęsti reakciją?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Atlikite procedūrą 1/10 masteliu.
Praleistas etilo acetato išskyrimas iš vandeninio sluoksnio (etilo acetatas vis dar papildytas)
Atskiriamojo piltuvėlio nuotrauka, darau prielaidą, kad baltos dalelės yra NaCl, susidaręs kaip šalutinis produktas po metilamino hcl išlaisvinimo natrio hidroksidu
DCM niekada nebuvo išgarintas, nors 3 kartus plautas vandeniu, iš karto pridėta HCl be acetono
Neapdoroti kristalai iš viso svėrė 15 g (nuotraukoje tik dalis skysčio, nes dalis jo buvo laikoma atsargai, jei dėl acetono trūkumo iškiltų kokių nors problemų)
Neapdoroti kristalai buvo susmulkinti ir perkristalizuoti metanoliu, 1 val. RT, po to 2 val. šaldymo kameroje, tada filtruoti.
Gauti balti milteliai, rytoj bus atliekamas lydymosi temperatūros tyrimas, siekiant nustatyti, ar tai NaCl, o milteliai yra iš pagreitintos rekristalizacijos.

Fqm4tsQEnu


91rwN8jnxL


TltbJVdYUC


B6x73GCYma
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Perkristalizuokite galutinį Baltasis produktas ir acetonas su metanoliu ir h2o ir įdėkite galutinių kristalų nuotrauką, kad atrodytų galutinis kristalų rezultatas brangus, bet atrodo gražiai!!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Kokia yra didmeninė bk-MDMA (3,4-metilendioksi-N-metilkatinono) kilogramo kaina Europos rinkoje?
Ir ar tokia medžiaga būtų suderinama su EZKITS vienkartiniu MDMA grynumo tyrimo rinkiniu?
Thanjk you!!
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Tas pats kaip ir mdma
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Nėra etiketo įdėti geltonos spalvos
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ką turite omenyje, mano drauge? EZ kits turi rinkinį MDMA grynumui tikrinti, mano klausimas buvo, ar šį rinkinį galima naudoti ir BK MDMA grynumui tikrinti.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Mano pienas :)
Apie dienas gauti kristalą
 

Attachments

  • X9pUDvGKBy.jpeg
    X9pUDvGKBy.jpeg
    6.1 MB · Views: 528
  • fgDLEFsUzH.jpeg
    fgDLEFsUzH.jpeg
    6 MB · Views: 527

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Sveiki, mano brangus broli... vienas klausimas... kodėl mano pirštas toks pieniškas ir riebaluotas... ar neturėtų taip formuotis kristalai... manau, kad kažkas negerai? Prašau pasidalykite su manimi, jei norite galutinio rezultato privačiai... ir jei galėsiu jums dar kuo nors padėti, labai apsidžiaugsiu... tai rodo, kad esate geras žmogus... pasikalbėkime privačiai, jei norite. Galiu jums padėti daugiau ir geriau. ... bendradarbiausiu su jumis ir su pirmtaku, jei dar reikės.
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Dabar ne ačiū turiu pirmtaką kiek noriu žinau visus žingsnius ir geriau patinka jūsų sintezė daug lengvesnė ir greitesnė. Ir mano bk yra daug grynesnė
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
šie kvarcai, kurių partijos pagamintos siekiant didžiausio grynumo, kelis kartus plaunant laisvąją bazę, kol ji tampa visiškai skaidri, naudojant H2O ir natrio bikarbonatą.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
bet rekristalizacijos fazėje jis niekada nebuvo toks tirštas, HCl druska visada puikiai ištirpdavo acetone ir vandenyje, todėl jis būdavo visiškai skaidrus ir ne toks tirštas... gal jūs perkristalizuojate produktą kitu būdu,... bet kodėl rekristalizacijos mišinys toks tirštas ir baltas?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Sveiki, mano brangus broli... vienas klausimas... kodėl mano pirštas toks pieniškas ir riebaluotas... ar neturėtų taip formuotis kristalai... manau, kad kažkas negerai? Prašau pasidalykite su manimi, jei norite galutinio rezultato privačiai... ir jei galėsiu jums dar kuo nors padėti, labai apsidžiaugsiu... tai rodo, kad esate geras žmogus... pasikalbėkime privačiai, jei norite. Galiu jums padėti daugiau ir geriau. ... bendradarbiausiu su jumis ir su pirmtaku, jei dar reikės.
 
Top