BK-MDMA SINTEZĖS PAPRASTAS IR GREITAS METODAS.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Galutinis procesas iš 500 g 2b3'4mp 390 g grynų rudosios kolos kristalų BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 558
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 543
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 530
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 539
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 525
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 497
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 952
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 943
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 515
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 555
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ji yra tokios rudos spalvos, nes joje yra daug priemaišų, ar ne? tada kaip daryti, kad pašalintumėte priemaišas?
nes paprastai grynas BK-MDMA yra balti arba beveik balti kristaliniai milteliai.
Ačiū!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mano drauge, ar būtumėte malonus aprašyti laboratorinę įrangą ir reagentus, kurie reikalingi minėtai cheminei sintezei?
Ačiū!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Perskaitę straipsnį nuo pradžių, pamatysite, kad nebuvo naudojama jokia brangi laboratorinė įranga, tik plastikiniai kibirai ir elektrinis grąžtas, reikalingi pirmtakai ir cheminiai reagentai, jokių stiklinių indų ar pan.
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Amigo, Ar sintezę atlikote pats, ar informaciją paėmėte iš interneto?
ir kiek galiu gauti iš BK MDMA, turėdamas 1 kg CAS; 52190-28-0?
gracias!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mano drauge, kokią BK-MDMA išeigą ir grynumo procentą gavote cheminės sintezės metu?
Ir ar žinote, kokia yra didmeninė BK-MDMA kilogramo kaina Europos rinkoje, nes aš galvoju jį gaminti dideliu mastu, bet pirmiausia turiu žinoti, ar tai pelninga, nusipirkus cheminės sintezės cheminių reagentų.
Atsiprašau, kad užduodu tiek daug klausimų, bet esu naujokas ir man reikia mokytis iš tokių ekspertų kaip jūs.
Ačiū!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
jei tai labai pelninga, kaip ir dauguma šių medžiagų, pirmtakas paprastai yra labai, labai pigus, o bendros gamybos sąnaudos yra juokingos, palyginti su gaunama nauda. šiuo metu gatvėje bkmdma kaina yra tokia pati kaip ir mdma (4000 eurų už kg mdma ir bkmdma).
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Kokia BK-MDMA išeiga, kurią gavote atlikę cheminę sintezę, ir BK-MDMA grynumo procentas?
Kalbant apie BK-MDMA kilogramo kainą gatvėje, turite omenyje didmeninę kainą, tiesa? (4000 EURO), nes nemanau, kad gatvės platinimo kaina yra mažesnė nei 10 EURO už gramą, todėl platinimo kaina gatvėje būtų mažiausiai 10000 EURO už kg.
Ačiū!!
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Acidosis Labai ačiū, kad įnešėte savo sintezę į forumą. Aš ją išbandysiu; tikrai. Rašote, kad "pirmtakas yra labai, labai pigus". Ar galiu paklausti, kiek mokate už 1 kg, ir, jei nekiltų konfliktas dėl privatumo, gal galėtumėte pasakyti, kas yra jūsų tiekėjas? Ačiū
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
alibaba svetainėje yra keletas prekursorių siūlančių pardavėjų, tačiau jie nėra pigūs, nebent nežinau, ką jums reiškia žodis "pigus", jie man siūlė medžiagos už daugiau nei 150 EURO už kg.
Tai tik pirmtakas, tada sintezėje naudojami cheminiai reagentai taip pat kainuoja.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Taip, žinau, taip pat galite pasitikrinti chemijos knygoje. Tačiau reikia atsižvelgti į dar vieną labai svarbų aspektą. Ar klausėte, kaip jie ją ženklina? Beprasmiška užsisakyti Kinijoje, o jis konfiskuojamas muitinėje.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Jie liepė man nesijaudinti, jie yra cheminių medžiagų kontrabandos ekspertai.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
150usd už kilogramą yra suklastotas ...minimun kaina Kinijoje 1kg 52910-28-0 yra 350usd, urmu 200usd ir pastarasis jūs mokate tak pasienyje.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Man kyla abejonių dėl BK-MDMA cheminės sintezės.
Kokią procentinę dalį turėtų sudaryti dichlormetanas, metilaminas, etilacetatas, magnio sulfatas, metilono chlorhidratas ir acetonas?
Ačiū!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Priklausomai nuo pirmtako kiekio, kiekiai bus pritaikyti jūsų procesui, tačiau 1kj pirmtako reikės 2,5 litro DCM, o ekstrakcijai - 500ml etilacetato. Pridedama sauja magnio sulfato, jo sverti nebūtina, ir hcl dedamas į bazę, kol pasiekiamas ph 5. HCL rekristalizacija bus atliekama taip, kaip visada 1 g HCL pridedama 1,5 ml acetono ir 1 ml vandens tirpalo, kol jis visiškai ištirps ir į rekristalizacijos formą.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Turiu omenyje ne kiekį, kuris turi būti įdėtas,- turiu omenyje, kokia turi būti kiekvienos cheminės medžiagos procentinė koncentracija.
kiekviena cheminė medžiaga turi procentinę dalį, pavyzdžiui, sieros rūgštis 98 proc. arba kitą procentinę dalį
Man reikia žinoti tą procentinę dalį, kad galėčiau nusipirkti cheminių reagentų su tokia pačia procentine dalimi.
Ačiū!!
 
Last edited:

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Visi reagentai turi būti kuo didesnės koncentracijos ir grynumo, techninės laboratorinės klasės, išskyrus, pavyzdžiui, druskos rūgštį, kurios koncentracija turi būti 32-36-38 %.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mano drauge, man pavyko rasti visų cheminių reagentų, išskyrus metilamino (CAS; 74-89-5), tiekėjus, nes klausiau Kinijos tiekėjų ir jie man pasakė, kad minėtą cheminę medžiagą draudžiama parduoti Kinijoje, gal žinau, iš kur ją gavote?
Be to, patikrinau reagentų kainas ir jie nėra pigūs, todėl abejoju, ar bus pelninga gaminti BK-MDMA ir paskui jį perparduoti didmenininkams.
Kai gausiu reagentų ir įrangos BK-MDMA cheminei sintezei, ar galėtumėte man patarti, nes niekada anksčiau to nedariau ir bijau išleisti pinigus reagentams ir nesuspėti.
Ačiū!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Žinoma, brolau... bet jūs turite metilamino 40% vandens ir hcl formos Europoje, ir metilamino hcl nitrochemist.com ir 40% daugiau internetinėje parduotuvėje Lenkijoje, ir vipchemical.pl.
Sveiki.
Kai turėsite visus reaktyvus, susisiekite su manimi.
kg, pastarasis galite nusipirkti 1kg iki 4000 € Minimun už kg brangus!!
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
MrQTJ8gC3A


Pagaminta 2-oji partija, kokybė aukščiausio lygio, bandytojai teikė jai pirmenybę prieš cirkuliuojančias mdma tabletes.

Tačiau viena problema yra ta, kad buvo sunaudota 50 g 52190, o galutinio produkto gauta tik 7 gr. Gali būti, kad dcm tirpale naudojome metilamino hcl, sumaišytą su natrio hidroksidu, tikriausiai per daug išsiskyrė metilamino dujų. 40 % metilamino tirpalas dar tik pakeliui, todėl iki to laiko išeiga gali pagerėti. Ekstrakcijos iš vandeninio sluoksnio taip pat nevykdžiau, todėl tai irgi paaiškina. Ar magnetinės maišyklės naudojimas taip pat lemtų prastesnę išeigą?

Redagavimas: taip pat baigiu įpilti HCl tiesiai į DCM su laisvosios bazės tirpalu po džiovinimo natrio sulfatu. Ar reikėtų DCM išgarinti vakuumu ir tada pridėti HCl su acetonu, kaip tai lems kitokį rezultatą nei mano iki šiol taikytas metodas?

Kitas dalykas, kuris man įdomus, kaip atliekate sluoksnių atskyrimą su kibirais? Suprantu, kad su mažesniu kiekiu tai galima padaryti atskiriamuoju piltuvėliu, bet su kibirais tai padaryti teisingai atrodo sudėtingiau.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Mano drauge, tikiuosi, kad jums viskas gerai, kodėl sakote, kad išsiskiria tiek daug metilamino dujų? Remiantis forume aprašyta chemine sinteze, joje rašoma, kad indas turi būti atidarytas visos sintezės metu, todėl normalu, kad metilamino dujos išsiskiria, nes tai neturės įtakos galutiniam produktui.
Ačiū!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
mano draugas jūsų išeiga padidėjo? Ar iš 50 g CAS 52190-28-0 gavote 7 g galutinio produkto (miltelių ar kristalų)?
Ačiū!!
 
Top