Visiška MDMA sintezė iš Sassafros aliejaus naudojant Al/Hg

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Atliekant oksidaciją, kuri rūgštis yra geresnė, kad būtų gautas didesnis išeigos kiekis - skruzdžių ar acto?
 

Hungtuan

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Skruzdžių rūgštis yra ger...!
 

Camilo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
Ar tai gali pasiteisinti MDA sintezei iš M.D.fenilacetono?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
View previous replies…

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Huh, ši smulkmena man visiška naujiena. Kita vertus, atrodo, kad dėdė Festeris kartais pasineria į chinacatinio lygio fantastiką, tad kas žino. Galbūt turi tos knygos DL?

Pastaruoju metu labai domėjausi MDMA/MDA skirtumais.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Jei pažiūrėsite, kada MDA pirmą kartą buvo paskelbta neteisėta, ir tai, kad MDMA nebuvo populiarus iki maždaug dešimtmečio po to, tai atrodys gana akivaizdu.
 

agapitolopez

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki , ar galima gauti safrolą Piper auritium ir , kitą tirpiklį Nitroetano pakaitalas
 

DarkMarlboro

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 12, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Taip, įmanoma, galite gauti labai gryną safrolą iš pipirų a. aliejaus, tačiau jį reikia išgryninti ir distiliuoti, naudojant 28 % acto rūgštį ir grūdų alkoholį, siekiama atskirti eugenolį nuo aliejaus ir kitų junginių, vietoj nitrometano naudokite nitrometaną, šią cheminę medžiagą galite rasti 50/50 metanolio nitrometano 1 formulės dujų skardinėje
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Profesionalūs, išsamūs vaizdo vadovai(y)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, tai ne mūsų vaizdo įrašas. Jis yra iš Hamiltono farmakopėjos studijos. Šis vaizdo įrašas buvo pašalintas iš YT kaip mūsų.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mano drauge, kada planuojate sukurti MDP2P cheminės sintezės iš PMK etilo glicidato ir MDMA cheminės sintezės iš MDP2P vaizdo įrašą? daugeliui šio forumo naudotojų reikia šių sintezių, esu pasirengęs ekonomiškai bendradarbiauti.
Ačiū!!
 

Maya

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 18, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, jei turėčiau mpk arba 2-prepanon,
Nuo kokių nors žingsnių galiu pradėti.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Sveiki, ačiū, kad nukreipėte mane į tinkamą temą Patton. Vadinasi, jei pagal jūsų generatorių turiu MeNH2, ištirpintą MeOH, tuomet tiesiog įmaišau MDP2P alyvą į šį MeOH ir šį mišinį įpilu į AlHg amalgamą? Ar būtina, kad šioje reakcijoje apskritai nebūtų vandens (visiškai sausa)? Man visai patinka amalgamos paruošimas P2NP į amfetaminą sintezėje, nes jis išplauna bet kokį HgCl2 perteklių kartu su vandeniu, gali būti plaunamas net kelis kartus (kaip rekomenduojama vaizdo įraše), tačiau šiame amalgamos generatoriuje neįmanoma atsikratyti viso vandens. Ar tai būtų problema šiame maršrute? (Taigi, ar nedidelis vandens kiekis būtų problemiškas MDP2P redukcinės aminizacijos metu?)
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Sveiki, taigi, kaip manote, ar tai yra pagrįstas proceso patobulinimas (iš pradžių paruošti amalgamą vandenyje, tada ją bent kartą nuplauti ir tik tada į šiek tiek drėgną amalgamą įpilti metanolio-MeNH2-MDP2P mišinio), ar jis visiškai nereikalingas. Man nepatinka mintis, kad gaminant mano gaminį plūduriuoja daug gyvsidabrio druskos, net jei žinau, kad vėliau ji bus pašalinta, o tikimybė, kad galutinis produktas bus užterštas HgCl2, yra labai maža. Ar tai būtų papildomas saugumo lygis, ar tik papildomas darbas?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Spėju, kad tai nėra būtina. Tiesą sakant, ši procedūra nėra labai sunki ir nereikalauja daug pastangų.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Kur įsigyti sassafrosų aliejaus?
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Jei dar nepriklausote tinklui, paprastai patariama versti patiems, nes žievė yra šiek tiek mažiau stebima.
 

Glocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Gyvenu Argentinoje ar lengva gauti Sassafros aliejaus.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Prieš porą savaičių žiūrėjau žinių laidą apie vandalizmą parke. Po kelių sekundžių supratau, kad visame parke už vaikino augo jauni Sassafros medeliai. Visi jie buvo maždaug metro aukščio ir atrodė pasodinti tuo pačiu metu. Pagalvojau, kad tai gana juokinga, nes arba juos pasodino miestas, arba kažkas naudoja parką kaip MDMA fermą. 😏

Tiesą sakant, JAV pietryčiuose jis auga visur. Jis naudojamas daugybėje natūralių vaistų, juo aromatizuojamas šakninis alus. Vietiniai amerikiečiai jį taip pat naudojo medicinoje.
 
Top