Question Ar dar kas nors naudojasi skirtingomis programėlėmis / daiktais vaistams internetu pirkti?

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Prašau draugo ofc! :)

Aš jau kurį laiką iš jo.. anksčiau turguose pirkdavau nedidelius kiekius metamfetamino, kokso, heroino, metadono, zenų ir kitų sintetinių opusų, bet nejuokauju, kas, po velnių, atsitiko? vos vienas tinkamas turgus tebestovi, o ir jo tik XMR, kas šiek tiek erzina. tai labai atstumia ir negaliu įsivaizduoti, kad normiečiai iš tikrųjų daug dar naudotųsi TOR ar turgumis narkotikams. kadangi visi sukčiai, normiečiams sunku išsiaiškinti XMR ir pan.

ar jie tikrai perėjo prie teleegramos?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Atrodo, kad daug ką žinau. Tačiau jei sugebėsite skirti kelias valandas tyrimams, viską įveiksite. (Ar kas nors žino, ar turime darkart bibliją bb? Jei taip, ar galėtumėte pateikti nuorodą į ją?) Aš taip pat mielai padėsiu. Ar jums sunku gauti xmr? Rasti savo pasirinktą narkotiką? Pranešk man, žmogau.

Taip pat žinau, kad telegramoje yra pardavėjų, bet ta vieta gali būti tokia sukčių be jokio realaus būdo patikrinti pardavėją
 
  • Like
Reactions: vis

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Kurį laiką pasižvalgę, pastebėsite raudonas vėliavėles, kurios negyvai išduoda 95 % ten esančių sukčių. Paprasti dalykai, pavyzdžiui, kad pardavėjas pirmiausia jums siunčia žinutę, nelieskite. Bet kas, kas bando jus skubinti, sugalvodamas kokią nors priežastį, dėl kurios turite sumokėti DABAR, yra sukčius. Velnias, jei jie nori atlikti faktinį sandorį per telegramą, tai beveik garantuotas sukčiavimas. Tai būdas surasti pardavėjus, matyti atsiliepimus ir gauti naujienas, bet jūs perkelsite verslą į kitą platformą, pavyzdžiui, sesiją. Aš nesistengiu nieko stumti į tai, tiesiog pagalvojau, kad pasidalinsiu, nes tai man labai padėjo, ypač su narkotikais, kuriuos sunkiau rasti.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Ar yra grupių, kuriose galima rasti legalių tiekėjų? Tai sunkiausias dalykas, su kuriuo susidūriau
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Aš taip pat dar nieko neįsigijau, nes teko laukti nepaprastai daug laiko, kol lėšos "atrakins" p.. Manau, kad iš to, ką iki šiol mačiau, ir iš kitų savo tyrimų tai yra absoliučiai geriausia vieta, kur galima bent jau susipažinti su tikrais žmonėmis, geriausia, manau, kad ją radote!
Aš manau, kad nors Torzon turgus yra legit ir labai aukšto saugumo, planuoja pirkti kažką ten pat, todėl bent vienas kitas pusiau legalus variantas ten.

Ir prie mano namų dar nebuvo atvažiavęs joks nešulių vežimas, todėl manau, kad saugumas čia taip pat neblogas. ;)
 

jambabampa

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Ar tai nėra darbas? 😪😪
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Tai veikia! :D :D

tik užtrunka ilgiau, nei norėčiau.. Kai turėsiu tikrą produktą namuose, abejoju, kad dėl to tiek daug dejuosiu. Skaitydamas atgal savo pranešimus, tai dažniausiai skundžiuosi dėl lol
 
  • Like
Reactions: vis

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Telegramos yra geros
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Aš jį parsisiunčiau, tik turiu nustatyti, kad jis būtų slaptas. Kol kas tik tam, kad jis veiktų, naudojau savo "Vyriausybės vardą" lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
M5sPMS6Zcb
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Duch tik Session App todėl aš naudoju, kad gauti viršų APVP hg-kg, kad nėra neparduodamas čia net ir kai jis buvo; jis buvo dvigubai brangesnis nei Duch pharma.
 
Top