Nuo L-meto iki D-meto

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Nors tai veiktų... kai kurių iš tų cheminių medžiagų sunku gauti arba jos gali būti pavojingos, pavyzdžiui, mano vartotojo vardas, vietoj to turėtumėte naudoti naprokseną ir naudoti pope-peachy su NASID Naproxen. Toliau paskelbiau visą vadovą
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Parengimas buvo paskelbtas anksčiau, bet dar kartą

Tai ....

N-metilamfetamino optinio skirstymo per diastereoizomerinių druskų susidarymą mechanizmo tyrimas Pope-Peachey skirstymo metodu, aptartas vėliau retorta

https://sci-hub.wf/10.1016/s0957-4166(00)86170-4

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0957416600861704


refencijos ir pastabos
I.) Newman,P. Optical Resolution Procedures for Chemical Compounds (Cheminių junginių optinės skiriamosios gebos procedūros), t. l-3, optical Resolution Informztion
Catre, Manheteno koledžas, Niujorkas, 1978-1984 m;

2.) Jacques,J.; Collet,A.; Wilen,SH. Enantiomers, Racemates and Resolutions, Wiley and Sons, New York,
1981,378.p.

3.) Fogassy,E.; hs,M.; Faigl,F ; Rohonczy,J, Ecsery,Z. J.Chem.Soc.Perkin Trans.2, 1986, 1881
4.) Pope,W.J.; Peachey,S.J. J.Chem.Soc.,1899,75,1066

5.) 7,84 g (0,0525 mol) raceminio N-metilamfetamino ir 9,73 g (0,0525 mol) raceminio N-
metilametamfetamino hidrochloridas buvo ištirpintas 70 ml abs. etanolio ir 7,91 g (0,0525 mol) R,R-
tartaksino rūgšties 56 ml abs. etanolio. Abu pradiniai tirpalai buvo padalyti į penkiolika tūrinių porcijų
Mišiniai netrikdomai stovėjo 15, 90 minučių ir 5, 24, 1 IS
valandų, po to nuosėdos buvo filtruojamos ir džiovinamos. Iš 0,4 g kiekvienos druskos bazė buvo išlaisvinta ccNaOH
ir ekstrahuota iš vandeninės fazės dikblorometbanu.
6.) Visi eksperimentai buvo atliekami prie to paties darbo stalo 2Ul'C kambario temperatūroje. Atsarginiai tirpalai
racemato ir tirpiklio tirpalai buvo naudojami siekiant išvengti svorio matavimo paklaidos. Visos naudotos kolbos
buvo vienodo dydžio ir formos
7.) Tartrato ir hidrochlorido kiekis druskose buvo nustatomas potenciometrijos būdu RADIOMETRU-
85 TTT automatiniu titratoriumi, naudojant 0,1 N NaOH ir 0,1 N AgNO,.
8.) Specifinės apsukos buvo matuojamos Perkin Elmer 241 polarneteriu. Specifinis sukimasis
optiškai grynas R-N-metilamfetaminas yra [a]: - -18,90 (c 0,1, IN HCI).
9.) Filtruojant druskos nebuvo plaunamos. Druskose rastas nedidelis hidrochlorido kiekis tikriausiai gaunamas
iš motininio tirpalo, prilipusio ir išdžiūvusio prie druskos paviršiaus.
10.) Tai atitinka rezultatus3 , kad R-l II yra stabilesnė druska nei S-1.11.

Jei norite daugiau, taip pat galite perskaityti toliau pateiktą retortą, viskas turėtų būti https://sci-hub.wf iki didelės nors ;)

. Vietoj to šiame posūkyje , naudojama tik pusė chiralinio amino ekvivalento. Vietoj jo naudojama pusė pigesnio, optiškai neaktyvaus amino bazės ekvivalento. Dėl to procesas ne tik pigesnis, bet ir ryškiau skiriasi tirpumas. Norimo (d)-(+)-enantiomero konjuguota bazė kristalizuojasi su chiralinio amino konjuguota rūgštimi ir labai selektyviai. Dėl to tirpale lieka tirpesnis (l)-(-)-naprokseno druskos produktas ir achiralinis aminas.
 
Last edited:

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Nepalengvinsiu, turėsite apskaičiuoti savo molus.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Jums reikės daug kristalizacijos vien dėl to, kad jūsų gaminyje bus mentolio ir kamparo
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Anksčiau skaičiau šią rezoliuciją ir yra vienintelė, kurioje teigiama, kad naudojant RR tartarą (d-tartarą arba L+tartarą) N-metilamfetamino R enantiomeras lieka kietoje medžiagoje.
Daug kartų perskaičiau, kad suprasčiau, kodėl, ir dar nesupratau, jie gali sakyti, ką nori tame eksperimente, bet galiu jus užtikrinti ir įrodyti, kad po šimtų atliktų nutarimų N-metilamfetamino R enantiomeras, naudojant RR vyno rūgštį, išlieka skystyje, tai faktas, net ir šis eksperimentas.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Jūs pasigendate "sukinio" arba retortės, vietoj kurio, manau, subrandinamas naproksenas? Vietoj -tartarino arba L+tartarino naudokite naprokseną

Tai ne tik padaro procesą pigesnį, bet ir lemia ryškesnį tirpumo skirtumą. Norimo (d)-(+)-enantiomero konjuguotoji bazė kristalizuojasi su chiralinio amino konjuguotąja rūgštimi labai selektyviai. dėl to tirpale lieka tirpesnis druskos produktas (l)-(-)-naproksenas ir achiralinis aminas.
 
Last edited:
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kalbėjau tik apie jūsų atsiųstos nuorodos dok. ne apie naprokseno procesą.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Visa tai pagrįsta popiežiaus persiku... tik variacijos nd, kad jis gali būti ir buvo naudojamas raceminiam metamfetaminui grąžinti iš L
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mano atveju nėra apie tai, kad aš darau mesti daugiau loginį būdą pamatysime, ar pasieksiu jį visiškai aš jį turiu iš dalies šiuo metu.
Bet kokiu atveju čia išbandyta daug rūgščių, net naproksenas ir atrodo, kad O,O'-dibenzoilvyno rūgštis veikia geriau( aš šios nenaudoju)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Atsiprašau, nemanau, kad tai supratau iki galo. Aš nesistengiu raceminių išskirti į d- ir l- ir atskirti. Bandau suprasti, ar įmanoma l- perdirbti į raceminį. Dėl ko aš vis dar nesuprantu, nes nežinau, ar nepadarėte rašybos klaidos. Šiame darbe kalbama apie įkrovimą su raceminiu metamfetaminu ir vyno pakeitimą 1 dalimi HCl ir 1 dalimi naprokseno, kad būtų galima atskirti? Vėlgi, bandau suprasti, ar buvo įmanoma l- iš nosies inhaliatorių paversti į raceminį, naudojant AIBN/Thiol pakaitalą. Prašau atleisti už mano painiavą. Ačiū.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jis sakė, kad tik kaitinant l izomerų mišinys iš šio metodo tampa raceminis.
Aš dirbu kitu variantu
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Tavo komentaras žemiau yra teisingas. Tačiau norite subendrinti su atitinkamais mols.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Bandau suprasti, ar įmanoma perdirbti l- į raceminį


taip, kolega, mes tai pasakėme
Tai vadinama RRR išspręsta racemato ir perdirbimo rezoliucija ARBA

Resolution-Racemization-Recycle


Jūs atskirsite naprokseną nuo L + vyno rūgšties

Šilumos likeris L meth Su naproksenu ir tai virsta DL meth viršvalandžiais.

Vėl atskirkite su naproksenu

Vėl kaitinate, kad susidarytų DL

Daugiau nieko nereikia, viskas išsamiai aprašyta ataskaitoje. Vietoj to, kad subendrintumėte naprokseną pagal specifikacijoje nurodytus molinius kiekius, turėsite perskaityti ir retortą, ir originalų popiežiaus peachy, kad suprastumėte, ką daryti


Rezoliucija-racifikacija-reciklinacija
Gana aišku, ką daryti. Apgailestauju, kad jums tai neturi prasmės, nes jau gana aišku, ką daryti.

Čia buvo DAUGIAU nei pakankamai informacijos, kad bet kuris NAUJASIS galėtų pradėti.
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Gal jei dar kartą nukopijuosite ir įklijuosite, gal suprasiu. Galbūt už savo nuostabų atradimą turėtumėte gauti Nobelio taikos premiją, o gal tiesiog turėčiau taupyti pinigus ir nešvaistyti savo laiko. Ačiū.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
7,84 g (0,0525 mol) raceminio N-metilamfetamino ir 9,73 g (0,0525 mol) raceminio N-
metilametamfetamino hidrochloridas buvo ištirpinti 70 ml abs. etanolio ir 7,91 g (0,0525 mol) R,R-
tartaksino rūgšties 56 ml abs. etanolio. Abu pradiniai tirpalai buvo padalyti į penkiolika tūrinių porcijų
Mišiniai netrikdomai stovėjo 15, 90 minučių ir 5, 24, 1 IS
valandų, po to nuosėdos buvo filtruojamos ir džiovinamos. Iš 0,4 g kiekvienos druskos bazė buvo išlaisvinta ccNaOH
ir ekstrahuota iš vandeninės fazės dikblorometbanu.
6.) Visi eksperimentai buvo atliekami prie to paties darbo stalo 2Ul'C kambario temperatūroje. Atsarginiai tirpalai
racemato ir tirpiklio tirpalai buvo naudojami siekiant išvengti svorio matavimų paklaidos. Visos naudotos kolbos
buvo vienodo dydžio ir formos
7.) Tartrato ir hidrochlorido kiekis druskose buvo nustatomas potenciometrijos būdu RADIOMETRU-
85 TTT automatiniu titratoriumi, naudojant 0,1 N NaOH ir 0,1 N AgNO,.
8.) Specifinės apsukos buvo matuojamos Perkin Elmer 241 polarneteriu. Specifinis sukimasis
optiškai grynas R-N-metilamfetaminas yra [a]: - -18,90 (c 0,1, IN HCI).
9.) Filtruojant druskos nebuvo plaunamos. Druskose rastas nedidelis hidrochlorido kiekis tikriausiai gaunamas
iš motininio tirpalo, prilipusio ir išdžiūvusio prie druskos paviršiaus.
10.) Tai atitinka rezultatus3 , kad R-l II yra stabilesnė druska nei S-1.11.

Jei norite daugiau, taip pat galite perskaityti toliau pateiktą retortą, viskas turėtų būti https://sci-hub.wf iki didelės nors ;)

. Vietoj to šiame posūkyje , naudojama tik pusė chiralinio amino (naprokseno) ekvivalento. Vietoj jo naudojama pusė pigesnio, optiškai neaktyvaus amino bazės ekvivalento. Dėl to procesas ne tik pigesnis, bet ir ryškiau skiriasi tirpumas. Norimo (d)-(+)-enantiomero konjuguota bazė kristalizuojasi su chiralinio amino konjuguota rūgštimi ir yra labai selektyvi. Dėl to tirpale lieka tirpesnis (l)-(-)-naprokseno druskos produktas ir achiralinis aminas
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Vietoj to šis naprokseno tyrimas jis buvo pagrįstas... nieko naujo, tik seni dalykai, bet sudėti 2 ir 2 ir bingo buvo jo vardo idealus popiežius Pijus. Šis skirstymas gali turėti praktinį pritaikymą, nes skirstymo efektyvumas yra toks pat, kaip ir naudojant vyno rūgštį, tačiau 1 molinei bazei išskirti reikia tik 0,25 molinio ekvivalento skirstiklio. Chiralumas 11:373-375, 1999. © 1999 Wiley-Liss, Inc.

Turėtumėte naudoti nuo 0,5 iki 0,25 molio mažiau tartarto rūgšties
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
@azides Manau, kad jums sunku suprasti savo, mano ar apskritai šios temos informaciją. Tai BS, ši gija jau prieš kurį laiką buvo negyva, nežinau, kodėl ją vis dar knaisiojatės.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Kas yra leidinio mate.... ? net jei Tirpale mononatrio d-tartratas tada su d-metamfetaminu pirmenybę teikia vandenyje tirpiai druskai, o l-metamfetaminą (vis dar likusį laisvosios bazės pavidalu) galima ekstrahuoti nepoliniu tirpikliu...

Manau, kad jums sunku suprasti... tai iš tiesų yra perspektyvu



h ttps:// www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh
1Azolas
- Prieš 6 dienas

Naproksenas būtų įdomus reagentas chiraliniam aminų atskyrimui

PsychedStrawberry
- Prieš 6 dienas

O kaipgi?



SunderedValley
- Prieš 6 dienas

Tai jau buvo daroma anksčiau IIRC.
Aš greitai perskaičiau gana sunkiai, bet konsensusas atrodė, kad "veikia labai gerai kartais gali būti padaryta dar pigiau naudojant kitus metodus". Turėtų būti arba čia, drugnerds sub arba Vespiary.


1Azolė
- Prieš 6 dienas

Prieinamas, enantiomeriškai grynas, naudingas karboksirūgšties funkcionalumas, didelė pi sistema, arilmetoksi, dėl visų šių priežasčių atrodo, kad tai yra naudingas kandidatas, o paskutiniai du deskriptoriai yra priežastys, dėl kurių jis gali būti ypač įdomus
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Gerai, parašysiu jums trumpąją žinutę ir eisime į priekį, gerai? Turiu viską, ko reikia, ir neturiu nieko geresnio, tad pažiūrėsime, ar ir mane galima paversti tikinčiuoju.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Po pokalbio su soldadoDeDrogas nėra naujas bičas. Bet tikriausiai besimokanti lervutė. Neįsižeiskite, mes visi pradėjome iš esmės nuo streikų TS2 knygose. (Tai skirta visiems kitiems), nes jis jau gavo nuodugnų pokalbį.



Bet kokiu atveju, kai kalbama apie šią reakciją, tai gali būti vertinama pusiau lengva ir suprasti iš EASY kažkam, pavyzdžiui, man, kuris yra tarpinis lengva sunku naujam komercijos



Tai viskas steemed iš post.2 weeks ago







Notdrugs



Prieš kurį laiką girdėjau, kad kai kurios laboratorijos naudojo naprokseną (kaip NVNU) kaip enantiopure rūgštį. Bet man nepavyko rasti jokios informacijos apie šį metodą VISIŠKAI, todėl tikrai negaliu tvirtai pasakyti



Aš ieškau...





u/Notdrugs



Tikriausiai remiantis šia replika? Kaip jau minėjau anksčiau... Visa gudrybė - rasti pigiausią optiškai aktyvią rūgštį, kuri prisijungtų prie vieno izomero, bet ne prie kito, ir kuri pakankamai pakeistų tirpumą, kad vieną iš produktų (ar tai būtų nesureagavusi laisvoji bazė, ar sureagavęs amidas, sulfonatas ar kt.) būtų galima išplauti į kitą tirpiklį (tokį, kuris nesimaišo su pirmuoju tirpikliu), kad vienas izomeras būtų ištirpintas pirmajame tirpiklyje, o kitas - antrajame. Ką manote, remdamiesi tuo, kas čia parašyta.



http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html



Tada ne narkotikų atsakymą...





Notdrugs

- prieš 13 dienų - Redaguota prieš 13 dienų



Tai tikrai įdomu! Matau, kad tos išlygos labai palengvina komercinę gamybą. Ne per dažnai mes gauname "masinės gamybos detales", apibrėžtas pagrindinėje instrukcijoje, todėl ačiū už tai.



Vėliau, šią savaitę

net jei Tirpale mononatrio d-tartratas tada su d-metamfetaminu pirmenybę teikia vandenyje tirpiai druskai, o l-metamfetaminą (vis dar likusį laisvosios bazės pavidalu) galima ekstrahuoti nepoliniu tirpikliu...



Manau, kad jums sunku suprasti... tai iš tiesų yra perspektyvu



https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/J1b0573Y7V



https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh
1Azolas

- Prieš 6 dienas



Naproksenas būtų įdomus reagentas chiraliniam aminų atskyrimui



PsychedStrawberry

- Prieš 6 dienas



O kaipgi?







SunderedValley

- Prieš 6 dienas



Tai buvo daroma anksčiau IIRC.

Aš greitai perskaičiau gana sunkiai, bet konsensusas atrodė, kad "veikia labai gerai kartais gali būti padaryta dar pigiau naudojant kitus metodus". Turėtų būti arba čia, drugnerds sub arba Vespiary.





1Azolė

- Prieš 6 dienas



Prieinamas, enantiomeriškai grynas, naudingas karboksirūgšties funkcionalumas, didelė pi sistema, arilmetoksi, dėl visų šių priežasčių atrodo, kad tai yra naudingas kandidatas, o paskutiniai du deskriptoriai yra priežastys, dėl kurių jis gali būti ypač įdomus



Taigi, kodėl mano pranešimas yra geresnis



Ne, aš nepateiksiu detalių, tokių kaip temperatūra ir laikas, visa tai yra ORIGINALINIS popiežius Peachy.



Ne, jei galite gauti DCM benzeno ir t. t. ir t. t. Aš jums nepasakysiu tinkamo tirpiklio, kurį reikia naudoti, nes viskas yra USE THE FUCKING SEARCH ENGINE Google, čia avilys ir kt... turės visus atsakymus.



Ir ne, aš neapskaičiuosiu jūsų molių. Ir jei dar 1 žmogus, kuris klausia manęs konkrečių laiko ir t. t..



Jie bus ignoruojami viskas yra gerai dokumentuota



Dar kartą visiems 1 kartą



Notdrugs



Prieš kurį laiką girdėjau, kad kai kurios laboratorijos naudojo naprokseną (kaip NVNU) kaip enantiopure rūgštį. Tačiau man nepavyko rasti jokios informacijos apie šį metodą, todėl tikrai negaliu tvirtai pasakyti



Aš ieškau...





u/Notdrugs



Notdrugs



- prieš 13 dienų - Redaguota prieš 13 dienų







Tai tikrai įdomu! Matau, kaip tie įspėjimai palengvina komercinę gamybą. Ne per dažnai gauname "masinės gamybos detales", nubrėžtas pagrindinėje instrukcijoje, todėl ačiū už tai.



vėl teorija L VICKS į D metą. Ar tai ĮMANOMA, taip. Ar gali tai padaryti kas nors, kas nėra sukūręs mdma kelio, kuris nėra gerai dokumentuotas, taip. Ar gali kas nors, kas klausia, ar gali naudoti 40 % etanolį , DSMO vs DCM ir t. t., ir t. t., jie nėra pasirengę



Ar galima pagaminti MDA / MDMA iš kavos / kofeino rūgšties ar pan... taip. Ar 12 proc. ydų ir sąnaudų santykis atrodo perspektyvus, kai piperonalo akatatas ar kiti analogai yra centai už $ ir galima pagaminti piperonalą 1-2 etapais, o iš jo safrolą ar izosafrolą... Tai, kad galite, nereiškia, kad gauti 10 g "Vicks" inhaliatorių bus "ekonomiškai efektyvu".

Galbūt teks kasti visiems, kurie skaito, bet visiems, turintiems supratimą apie ts2, kad pasigamintumėte SAVO prekursorių arba prekursorių, tai turi prasmę. Jei laikytumėtės jo kaip žemėlapio ir kompaso, o ne recepto

Nors visi nori, kad jos būtų A+B + skystis + šiluma padarykite cheminę medžiagą X ir ji veikia 0-80-95% laiko.

Yra laikas, kai bandote pagaminti pyragą, bet pagaminti duoną.

Pavyzdžiui, pridedate 1 anglies dioksido per daug ir t. t. ir t. t. Rekristalizavimas ir polimorfizmo ar atskirų entiomenų atskyrimas yra menas savaime.

Deja, mano medžiaga yra NOVEL MDMA ir MDP2P gamyba ir mažiau chiralinė rezuliacija, bet aš galiu skaityti popiežių peachy pakankamai, kad galėčiau stovėti su 99 % palaikymu ir jei kas nors nori išmušti skyles, tebūnie. Ir aš kalbėsiu, bet prašau ne ką tirpiklio klausimai ar skaičiavimai mols viskas yra paskelbta anksčiau ir tai yra def perspektyvi
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Vėlgi viskas skelbiama viskas yra gyvybingiau nei anksčiau paskelbtame mažesniame AIBN.

Bet nepamirškite Tai tikrai įdomu! Matau, kad dėl šių išlygų komercinė gamyba tampa daug lengvesnė. Ne per dažnai mes gauname "masinės gamybos detales", apibrėžtas pagrindinėje instrukcijoje, todėl ačiū jums už tai.

Jums reikia masinės gamybos masto. Ne 1,5 g Vicks L. Naudojant nešvarų ar tiesiog susmulkintą naprokseną. Tiesiog nusipirkite prakeiktą druską
 
Last edited:

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Fermentai kaip tirpikliai
Viena fermentų klasė, kuriai šiuo atžvilgiu skiriamas ypatingas dėmesys, yra esterazės,
kurios katalizuoja esterių hidrolizę (14.1C skirsnis), kad susidarytų alkoholis ir karboksi-
rūgšties. Šį metodą iliustruojame aprašydami (R,S)-naprokseno skirstymą. .
(R)- ir (S)-naprokseno etilo esteriai yra kietos medžiagos, kurių tirpumas vandenyje yra labai mažas.
Tada chemikai naudoja esterazę šarminiame tirpale, kad selektyviai hidrolizuotų (S)-esterį,
kuris patenka į vandeninį tirpalą kaip (S)-karboksirūgšties natrio druska. .
(R)-esteriui šios sąlygos neturi įtakos. Filtruojant šarminį tirpalą atgaunamas
(R)-esterio kristalai. Pašalinus kristalus, šarminis tirpalas parūgštinamas
ir nusodinamas grynas (S)-naproksenas. Atgautą (R)-esterį galima racemizuoti (paversti
į R,S-mišinį) ir vėl apdoroti esteraze. Taigi, perdirbant (R)-esterį,
visas raceminis esteris paverčiamas (S)-naproksenu

https://pa01000125.schoolwires.net/cms/lib/PA01000125/Centricity/Domain/366/Chap6%20Chirality.pdf


Elfspice neteisingai manė, kad NaOH į tirpalą buvo pridėta siekiant išlaisvinti pridėtą amino hidrochloridą. Taip nėra. Laisvasis aminas turi būti panaudotas, o NaOH paskirtis - pagaminti vyno rūgšties (kuri yra dikarboksirūgštis) mononatrio druską.

Tirpale mononatrio d-tartratas su d-metamfetaminu sudaro vandenyje tirpią druską, o l-metamfetaminą (vis dar likusį laisvosios bazės pavidalu) galima ekstrahuoti nepoliniu tirpikliu.

Taip atsitinka todėl, kad d-vino rūgšties molekulės forma yra tokia, kad tirpale ji geriau dera su d-metamfetaminu nei su l-metamfetaminu (tačiau laisvai sudaro druską su abiem formomis, jei yra pakankamai rūgšties, todėl viena karboksirūgšties grupė kiekvienoje vyno rūgšties molekulėje "išjungiama" pridėjus vieną ekvivalentą NaOH).

Vietoj to šiuo atveju naudojamas naproksenas, kuris turėtų būti kietas.
 
Last edited:

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Elfspice neteisingai darė prielaidą, kad NaOH į tirpalą buvo pridėta siekiant išlaisvinti pridėtą amino hidrochloridą
 

Attachments

  • DjhIJ016Pn.png
    DjhIJ016Pn.png
    191.3 KB · Views: 61
Top